Léčitelé. Pomohli vám?

makka
6. říj 2008

Ahoj holky, jaké máte zkušenosti s léčiteli. Pomohli vám?

zalda
6. říj 2008

No jeden můj známý se zná s léčiteli a vykládal, že to opravdu funguje. Ale po pravdě mě osobně to nějak nezaujalo. Nevím jde to tak trochu proti mě. 😒

makka
autor
6. říj 2008

Dnes jsem k němu zašla, jelikož jsem týden dost unavená. Prý mám nemocné ledviny. Tomu věřím, protože můžu vypít co chci a jdu na záchod jen třeba 2x denně. Namíchal mi nějaké bylinky. Ptala jsem se ho, jestli budu mít problém s otěhotněním, prý je vše v pořádku. Mé švagrové řekl, že se jí narodí holčička, a narodila. Hodně pomohl jejim dětem.

zalda
6. říj 2008

Tak snad ti to pomůže. O bylinkách jsem slyšela, že fakt pomáhají, to já piju různé bilinkové čaje a je mi fajn a pomáhají.

makka
autor
8. říj 2008

A jaké bylinky používáš a na co?

zalda
8. říj 2008

No tak já piju rovnou čaje teekane na trávení, potom pickwik s meduňkou na relaxaci (po té jsem krásně uvolněná a chce se mi krásně spat). A pak jsem suprově vyspaná. Ten teekane je taky super, vůbec mě nebolí břicho a trávení funguje tak jak má. Jinak jsem nic dalšího nezkusila. Ale ty čajka mají co do sebe.

makka
autor
9. říj 2008

Díky za typ. Zkusím ten čajík s meduňkou. Asi je spíš vhodnější na noc, nebo ho piješ na celkové uvolnění i přeš den?

zalda
9. říj 2008

No ten pickwick relax piju až večer, přes den bych to raději nezkoučím, ještě bych usla v práci. Dej si ho večer, aspoň dve hodinky před spaním a potom budeš spinkat jak mimino. Aspoň teda u mě to tak funguje. Ale je to takový zvláštní pocit, jseš taková příjemně uvolněná a chce se ti spát, ale vše takový příjemný, ono to přichází tak lehce postupně ten pocit. A mě to tak vyhovuje, protože jindy když jsem došla z práce, tak jsem ještě do půl noci čučela na filmy v počítači a pak jsem konečně usnula, ale teď si dám kolem osmé čajko a v deset jsem úplně grogy a už chrním.
Někdy si ale zajdu do obchůdku se spešl čajkama, tam budou mít určitě velký výběr. Tak si koupím nějaký s meduňkou. Co je super si koupit nějaký meduňkový čaj a přidat do něj ještě nějaký ovocný pro krásnou aroma. Mňamky, jdu si udělat čaj.

zalda
9. říj 2008

Jo a ještě nedoporučuji sladit čaj, to si tam dej raději lžičku medu.

makka
autor
9. říj 2008

Nemáš nějaký osvědčený čajík na sklidnění a dobrou náladu? Mám pocit, že mám období, kdy nemám žádnou náladu a jsem unavená. Bylinky člověku nemohou uškodit. Vůbec by mě nenapadlo kombinovat bylinný čaj s ovocným, super nápad. 😉

zalda
9. říj 2008

Tak zatím nemám až tak velký zkušenosti s čajem, ale až je budu mít, tak určitě poradím. Jinak to míchání těch bylinkových čajů s ovocným, je hlavně kvůli tomu, že ty bylinkový nejsou samy o sobě ani moc dobrý, proto ten ovocný pro příjemnou vůmí a i lepší chuť.
Na lepší náladu si dej jednu štamprlu a hnedka ti bude hej. 😀

akinan
29. kvě 2013

Jeden v naší oblasti známý léčitel bydlel u mého známého a každé ráno si do těch lahviček co pak prodával za několik desítek 1000,- napouštěl čistou vodu z kohoutku....

Víra tvá tě uzdraví 🙂

letadlo13
17. říj 2013

Mě nikdy nikdo kromě alternativní medicíny nepomohl. Vyřešila jsem i hodně staré chronické potíže. Zatímco doktoři jenom řezali a vyšetřovali, ale problém se ani nehnul. Zato prášků jsem byla najedená dost. 😀
Zmizelo mi akné, chronické mykózy, rýma (jako dítě jsem se dusila, když jsem si lehla), bolesti kolen atd. DOPORUČUJU !!!

jajiik
7. pro 2014

Ahoj. Máte někdo kontakt na osvědčeného léčitele?

roseofnight
7. pro 2014

@jajiik A s čím potřebujete pomoci?

ala1970
19. pro 2014
Uživatel ala1970 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ala1970.

Já tomu bohužel moc nevěřím, nechci nikoho odsuzovat, ale co mají lidi zkušenosti, tak opravdu, když šlo o něco středně vážného, tak nikdo jiný než lékař, nepomůže:(