Léčitelka Alenka Pastelka Krejčová. Máte zkušenost?

power700
3. led 2010

Ahoj, máte někdo, prosím, zkušenosti s touto léčitelkou-věštkyní? Kamarádka má nějaké problémy a přemýšlí, jestli ji kontaktovat či ne.
Alenka vystupuje nyní na tv barrandov v pořadu o věštění atd..

zakarin
31. bře 2015

@marsrutka blázen jste jedině vy!!! s takovýma já nemám vůbec ptořebu se bavit,nemám to zapotřebí,kdo odsuzuje lidi dle vzhledu už mluví samo za sebe

marsrutka
31. bře 2015

@zakarin není vám trapně věřit takovým žvástům?

myvsi
31. bře 2015

😉 Tady to už vůbec není o diskuzi na zajímavé téma a o přijmutí jiného názoru.jsou to osobní útoky,u toho nemusím být.Mějte se tu všichni co nejlépe. 🙂

evaneks
22. dub 2015

Moje zkušenost s Alenkou Pastelkou je velmi negativní. Mamka ji sledovávala. Já ne. Chtěla, abychom si objednaly její CDčko k narozeninám, které máme ve stejném měsíci. Takže jsem volala jejímu synovi. Překvapilo mě, že byl jakýsi nepříjemný, ale každý den není posvícení, myslela jsem si. Objednala jsem si tedy 2 CD. Čekaly jsme s mamkou opravdu dlouho, než nám to přišlo. Natěšené jsme si rozbalily obálku a jaké bylo naše překvapení, když jsme v ní našly jenom 1 CD. Takže jsem musela několikrát volat a psát jejímu synovi, několikrát mi volala i ona. Chybějící CDčko stále neposílali. Skončili se mnou takovým stylem, že mi volala, že prý žádnou chybu neudělali. Já jí říkám: "Ale proč bych lhala kartářce?" Ona na to: "Co si jako myslíte? Že my kartáři si vykládáme karty pokaždé, než jdeme na záchod nebo co? A navíc nejsem žádná kartářka. To jste mě urazila." Opravdu jsem se nezmohla na další odpověď. Takže nevím, co paní vlastně je, ale já mám zkušenost s arogantní ženou, která raději někoho obviní z toho, že je zloděj, než by si sehnala důkazy. K ničemu mi není ani obálka z pošty, kde je evidentně zvážené pouze jedno CD, za které jsem zaplatila 800,- Kč, které mi taky nikdo už nevrátí. Ale jsou to poslední peníze, které ode mě tato podvodnice kdy viděla.

lucijan11
23. dub 2015

dobrý no, takže ona dostala peníze za dvě cd ale poslala jedno, jsou to zloději!

bunny123
23. dub 2015

@evaneks Hrozné, nedá se podat trestní oznámení?

jamia
23. dub 2015

Skutečně dokážete brát vážně člověka, který si říká Pastelka? 😕

adelka21
23. dub 2015

@jamia tak já třeba vůbec nevím o koho jde 😀

lucijan11
23. dub 2015

a když už jsme u těch léčitelek a věštkyň, nemáte někdo zkušenost s tou kartářkou Anie? Vypadá zajímavě 🙂

myvsi
23. dub 2015

Pokud jde o to CD,podala bych trestní oznámení.Přece máte doklad,kde je od pošty uvedena váha.To je strašné.Nejde ani o cenu,ale o princip.Taky lze dohledat u provozovatele mobilu hlasový záznam.Kdybych byla v roli paní Alenky,neřešila bych jedno CD v žádném případě.Z více důvodů.
K Anie: Sleduju ji dlouho a čím dál více mi přijde mimo realitu.Také v jednom pořadu vyvrací to,co řekla v minulé,.Ne,že by to vyvracela klasicky,ale o tom samém problému říká něco docela jiného.A taky si myslím,že o sobě neadekvátně mluví v superlativech.styděla bych se.Nikdy jsem u ní nebyla.

marsrutka
25. dub 2015

@evaneks ani mne to nepřekvapilo, pokud má člověk v sobě empatii, vycítí, že je to podvodnice

evaneks
27. dub 2015

Trestní oznámení podávat nebudu. Za ty peníze o které nás okradla to nestojí. Tahat se někde s právníkama a soudama... Vzhledem k tomu, že se esoterice věnuju, tak vím, že spravedlnost si ji najde sama. Nikomu nic špatného nepřeju, ale po tom, co si s ní lidi už zažili a co tady čtu, tak to nic pěkného nebude. Jen jsem vás všechny chtěla varovat, abyste se jí obloukem vyhnuli. Je spousta dobrých věštců, kteří vám rádi pomohou. Bohužel takováto podvodnice jim jenom kazí jméno.

ebza
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vendulida
26. čer 2015

Znám ji od kamarádky, ta na ni nedá dopustit 🙂

myvsi
26. čer 2015

Pro paní VENDULIDA : Prosím vás,zná vaše kamarádka paní Alenku jen z telefonování,SMS a TV jako já nebo u ní byla osobně.Jestli ano,musela také vzít zavděk prací syna?
Díky za odpově´d.

ssanny
26. čer 2015

Nemáte někdo zkušenost s tou kartářkou Anie?

myvsi
26. čer 2015

Osobně ne.Z úst jedné její kolegyně je "divná" a také je to vzdálená příbuzná mé kamarádky a ta má stejný názor.

annamy
30. čer 2015

@zakarin dobry den, muzu se zeptat na to jeji CD? Dorazilo vam? Premyslim, jestli si ho taky objednat. Citite nejake uvolneni nebo tak neco? dekuji

ssanny
30. čer 2015

@myvsi Osobně si myslím, pokud člověk si něčím přošel (mluvím z vlastní zkušenosti - byla jsem blízko smrti - tak nějak jsem utekla hrobníkovi z lopaty) tak se hodně změní a úplně vše přehodnotí a vyhledává něco kde by se utěšil a kdo by ho pochopil.Je to strašně nespravedlivé ale každý má předurčen nějaký osud!!!!

evaneks
30. čer 2015

Dobrý den, objednaly jsme si s mámou 2 CD, zaplatily jsme 2 CD, dorazilo nám jedno CD. 1CD stojí 400,-/2CD tedy 800,-. Osobně bych Vám doporučila probrouzdat net a podívat se po nějakém jiném CD. Takových CDček je spousta. To CD je takové relaxační. Když se zrelaxujete hodinu u jemné hudby, tak vám může být jen dobře. A je jedno, zda jsou na CDčku delfíni nebo nějaká ženská.

diamanta
30. čer 2015

Alenka Pastelka?? Myslím, že nikdo trochu seriozní si nedá tak debilní přízvisko a taky nebude vystupovat v tv v hovorech typu: 70,- kč za minutu, počkejte si chvilinku....

bohuslavakmostakova
2. črc 2015

Dobr den všem,nemám žádné zkušenosti s Alenkou Pastelkou, ale mám zkušenosti s CD Světlo proudí do Vaší duše. Při prvním poslechu jsem během poslouchání usnula 4x, po 2 čakře, po 3 čakře, po 5 čakře a po 6 čakře,prospala jsem celé odpoledne, poslouchala jsem vždy od počátku, usnula jsem i na hodinu.Byla jsem z toho udivená a chtěla jsem se Alenky Pastelky zeptat, jestli je to možné, a pak v televizním pořadu bylo řečeno, že toto CD se používá i v MŠ na uspávání dětí, je to zklidňující a je to úžasné. Musím říci, že jsem nemocná na páteř, a když mám hodně velké bolesti, tak si to pustím a zaměřím se na hluboké dýchání a prosvětlení čaker, s představou barev a vstávám z lůžka s úžasnou úlevou. Je to neuvěřitrlné, ale opravdu to působí, doporučuji a přeji všem, krásný den.

bohuslavakmostakova
2. črc 2015

Tak až teď jsem si přečetla příspěvky a je to hrozné, jak se někteří vyjadřují, jak uráží, vypisují sprostá slova, to přece dokazuje, jací jsme lidé a jak se umíme vyjadřovat, ti co uráží, zamyslete se nad sebou. Je tolik zla na tomto světě a to zlo dělají jenom lidi.
Nejsem věřící, ale lidé chodí k pánu bohu, chodí do kostela, jsou věřící a jsou i mezi nima lidé zlí, ubližují druhým a věří že jim bůh pomúže a odpustí - a já se na ně nezlobím, neurážím je, mají svojí víru a je jich hodně a nikdo jim eříká, že je to podvod, a peníze také platí a nikdo jim neříká, že víra v boha je podvod.
Někdo je ezoterický a nepoužívá to pro druhé lidi, někdo se tím živí- pak je na lidech , kdo je osloví a získá zkušenosti.
Měla jsem tatínka, byl silně ezoterický a uměl úžasně uspat děti jen přiložením dlaně na čelo a azátylek, a děti se zklidnili a hned usnuli, říkali si o tu ruku sami a říkali, že je to hodně hřeje- a dnes si myslím, že jim otvíral tu 7 čakru a to bylo v letech, kdy se o ezoterice nic nevědělo. Já a maminka jsme nesmírně citlivý na úplněk a věříme, že je to něco jako duchovno, proč by to nebylo?
A že při vysílání pořadu Alenka Pastelka poslouchám i volající, jak jsou neschopni poslouchat její upozornění na krátké volání, na to, že mají říci datum narození a jméno, že mají říci jen jednu otázku a přesnou otázku a málo lidí to dodrží, to, že je arogantní - není to v neposlouchání , není to naše nepozornost, ona to stále říká a lidé neposlouchají.Musí být někdy ostrá, a věřím, že vy by jste to také tak udělali.
Hledejte někdy i v sobě chybu. Buďte na sebe hodní. Víte co s vámi udělá krásný pozdrav, víte co s vámi dokáže pozdrav - mír v duši... krásný den.... přeji vám krásný den....;umíte se z toho radovat, že jsou i mezi námi hodní a milí lidé....

bohuslavakmostakova
3. črc 2015

Dnes je pátek, venku je 26 stupnů ve stínu a 9 hodin dopoledne, a já vám musím napsat svúj příběh, je silný úplněk a já nespím od 02.00 hodin, strašně mě bolí páteř, tedy bederní páteř, vstávám v 6.00 hodin a je mě opravdu divně, nevím co to je, vidím dvakrát, jsem slabá, motá se mě hlava....asi tlak, nevyspání.....jdu si kopitt pečivo okolo 8.00 hodi, nemůžu ani dojít, i když je to asi 100 metrů, motám nohama, krok nemám jistý a špatně se mě dýchá, doma hodím tašku na kuchňskou linku a padám na postel, co se to děje.......napadá mě, že si pustím CD Alenky Pastelky, z posledních sil ho pouštím, rychle lehám na postel...stále je mě nanic...a začínám relaxovat u CD, mám pocit, že to nedokončím, že mě to nebaví...,že to nevydržím.
První čakra utrpení, druhá čakra mě bolí rucě, třetí čakra ..začíním konečně koncentrovat dýchání a je mě lépe,a další čakry a jejich uvolňování , zklidnění dýchání a myšlenky na něco jiého než že je mě špatně, no prostě, skončilo CD a jájsem normálně vstala,, tedy záda bolela méně, ale vidění normální, už mě nebylo na omdlení...
Nevím co si mám o tom mysle, ale na konci CD Alelenka Pastelka říká, že pokud mě to CD pomohlo dušebně , nebo tělěsně, že mě děkuje a já jí odpovím, já děkuji...
A teď jinak, myslím, že jsem byla špatná z tlaku, z bolesti, a že když jsem si pustila CD, že jsem se zklidnila, že jsem byla v poloze v leže, že jsem hluboko dýchala a přestala jsem myslet na to , co mě je...nevím, zda jsou to nesmysli, ale mě to CD strašně bere a věřím, že mě pomůže, a ti co nevěří,ať si žijí ve svém světě,ať nikoho neodsuzují.
Znova opakuji, že jsem Alenku Pastelku neviděla naživo, nikdy jsem s ní nemluvila, ani po telefonu. Až mě přestane CD pomáhat, já vám napíšu....

manaaaa
6. říj 2015

Dobry den.dnes jsem tam volala.za 70min-to bude účet! No do vteřiny věděla diagnosu.byla velmi milá.povídala si se mnou i po vysílání.ale NEVÍM .spíš bych řekla na svůj účet.tonoucí se stébla chytá...

ebza
14. říj 2015

@bohuslavakmostakova napište na malinaev@seznam vím proč vám je zle i co ta bolest

tacmila
17. říj 2015

Mám také zkušenost s Alenkou Pastelkou. To co se na mě sneslo po slušné prosbě, jestli by mě mohla objednat a pokud možná brzo se nedá s projevem na televizní obrazovce vůbec srovnat. Arogance, verbální útok, jako bych byla obtížný hmyz. No to jsem fakt žasla. Nechápala jsem, jak je něco takového vůbec možné. Musí si asi ulevit po té vlídnosti v televizi.

tess397
16. srp 2016

Takže jsem si přečetla téměř všechny příspěvky a prostě mi to nedá a musím zareagovat. Než se tady začnete ohánět tím, že je to můj jediný příspěvek a jsem nově registrovaná, tak ano, skutečně jsem se zaregistrovala jenom proto, abych se zapojila do této diskuze a nic zlého na tom nevidím.
Jsem člověk, který se považuje za silně empatického (je mi čerstvě 20) a stejně jako Alenka vidím věci v barvičkách a miluji anděly, proto mě paní Alenka zajímá a sleduji ji už několik let. Neříkám, že televize je fér, ždímání peněz je fakt, ale to nevypovídá o Alenčiných schopnostech. Vy tvrdíte, že říká hlouposti a já říkám, že nemáte pravdu - její slova, její ponaučení jsou pravdivá ovšem chápu, že pro spoustu lidí nepochopitelná, ale to není o Alence, ale o Vás. Nedivím se jejímu občasnému "arogantnímu" přístupu, když komunikuje s člověkem, kterému se horkotěžko snaží něco vysvětlit a on to ne a ne pochopit (já sama se u tv často rozčiluju). Takže asi tak, myslete si o mě co chcete, prostě se zkuste zamyslet, jestli to je opravdu jenom o Pastelce a ne třeba i o vašem zatvrzelém přístupu. Peace 🙂

evaneks
16. srp 2016

Já jsem s paní "Alenkou" mluvila osobně. Chovala se ke mně arogantně a urážela mě. (Její syn nebyl o moc příjemnější.) Objednala jsem si u ní CDčka. Dodala mi jen jedno (tedy mě okradla o 400,-). Na moji slušnou reklamaci reagovala tak, jak reagovala. Neměla nejmenší chuť se se mnou bavit, i když jsem jí mohla podle váhy obálky "dokázat", že mi přišlo jen jedno CDčko. Sledovávám spoustu věštkyň, kartářek apod. ale s něčím podobným jsem se ještě nesetkala a doufám, že nesetkám. Její karmu jí opravdu nezávidím.

evaneks
16. srp 2016

@evaneks Jinak mně je už chvilku 34 let, takže už jsem byla svědkem ledasčeho.