Léčitelka Alenka Pastelka Krejčová. Máte zkušenost?

power700
3. led 2010

Ahoj, máte někdo, prosím, zkušenosti s touto léčitelkou-věštkyní? Kamarádka má nějaké problémy a přemýšlí, jestli ji kontaktovat či ne.
Alenka vystupuje nyní na tv barrandov v pořadu o věštění atd..

spaun
6. led 2010

Paní Alena Krejčí je skvělá a funguje na 99 %. MOhu jen doporučit

Franta s rodinou.

vivi69
9. led 2010

Přeji krásný den všem.Má prosim někdo na Alenku pastelku jiný kontakt než je do televize?Ráda bych se s ní setkala osobně.Písněte prosím na bosakova8@seznam.cz. Děkuji moc.

power700
autor
9. led 2010

kontakt na Alenku:http://www.lecitelka.estranky.cz/stranka/kontakty
ještě jsme to nezkoušely, tak nevím, jestli tf fungují. 😕
Vivi69- dej pak vědět, jak jsi s ní dopadla, jaké má čekací termíny a kolik stojí Kč.

bianca007
11. led 2010

Zdravím vás,byla jsem u Alenky. Znala jsem ji z televize a věděla jsem,že za ní musím pro radu ihned jít. Je to úžasná žena. Sezení u ní trvá tři hodiny-ale to píše i na svých stránkách z čeho se to sezení skládá - reiki, autom.kresba, masáž.....- ona chce aby nejen člověku pomohla, poradila prostřednictvím svých schopností, ale aby toho dotyčného rovnou napravila, takže individuálně podle vašich dotazů se praktikuje co je třeba a co vám pomůže. Ty tři hoďky stojí 2000,-, a stoprocentně to stojí zato!!! Odejdete s napravenou páteří i myslí a při nejmenším plní optimismu! Navštivte jí, doporučuji-byla jsem u spousty jiných, ale ona přímo nabíjí energií a opravdu od srdíčka , ale přitom upřímně poradí.Její úsměv vás nenechá odejít ve špatné náladě-stejně se tam vše vyřeší. Objednávky prý bere už na duben.papa.

power700
autor
12. led 2010

bianca007- děkuji moc za postřehy, vyřídím kámošce a uvidíme, jestli se za Alenkou vydá. 😉

editah222
12. led 2010

Power - nevím jestli jsou Spaun a Bianca 007 hodnověrní, protože od obou to jsou první příspěvky tady na MK 🙂 A oba jsou až moc pozitivní 😉 Ale možná jsem jen moc podezíravá

libjena
29. dub 2010

Opravdu Vám všem pomohla? Mně, ani nikomu z mých známých ne...
Stačí se podívat i do jiných diskuzí, kterí spíš varují...
🙄

http://diskuse.doktorka.cz/lecitelka-alena-krej...

mirrra
7. zář 2011

Ahoj,mam veliky zajem se setkat s Alenkou Pastelkou,mate nekdo kontakt na osobni setkani? Moc prosim, poslete do IP. Dekuji.Mirra

matouskovavlasta
16. říj 2011

Ahoj,moc prosím o kontakt na Alenku pastelku.Moc děkuji předem.Vlasta

verbalinka
16. říj 2011

ahoj, jen info. Chtela jsem k ni, ale ma silene dlouhe cekaci lhuty - nekolik mesicu, vic, nez pul roku. Doporucila mi sveho syna a ja vas chci varovat - k nemu nechodte. Odbyl me, bylo to dost odflaknuty, misto 1,5h jsem do hodiny odchazela. Fakt desny a vyhozeny penize!

fkjosef
20. říj 2011

ahoj 20.10.011 byla Alenka v televizi. Na obrazovce bylo kontaktní číslo. Hovor 70kč za min.
Hlas v telefonu řikal čekejte za 3vt. budete spojeni nespojily a nás to stálo 280kč. jeví se mi to
jako podvod. Bud´te opatrný

trnruzenka
9. únor 2012

Dobrý den tak chci napsat svoji zkušenost ze zavolání do tv.izop a nejen že jsem se nedovolala na Alenku pastelku
,ale provolala jsem si zrovna dobitý kredit to mě naštvalo protože sem se nic nedověděla a ještě k tomu tolik peněz ani ne za 2min. Nejhorší je že tam volají zoufalí ze své nemoci, nebo někoho z příbuzných komu chtějí pomoct .Je to zase jen podvod na lidi od televize což je smutný.Ale musím podotknout že paní Alena Krejčová mě přijde že je skvělá 😉 proti ní nic nemám chtěla jsem se zeptat na syna který je nemocný a bohužel .Takže závěrem vydělávat na lidským trápení je ubohý . ☹

ala01
9. únor 2012

trnruzenka Možno že by sa dovolali na ezo.tv povysielaní v tv vysielajú približne ešte pol hodinu potom tiež cez internet. Je to divné. Možno chcú aby sa dovolalo čo najviac ludí. Mali by rátať peniaze až keď prepoja neakého veštca. Veď tých veštcov a liečitelov tam majú dosť ktorý sú seriózny ale služby a prepojovanie nie je seriozne keď ludia prevolajú peniaze a ani sa nedovolajú. Veď na tom musia zarobiť aj bez takýchtaktík. Potom môžu dosiahnuť opak, že ludia budú mať nedôveru nie iba k podvodníkom ale aj serióznym liečitelom. Tým dosiahnu, že ludia tam nebudú viac krát volať. U nás to vysielajú na tv Doma. Trebalo by im napísať neakú sťažnosť, že je to nekorektné a zneužívajú nie iba divákov ale aj služby tých veštcov.

zdenys
3. dub 2012

Ahoj lidi,poslouchejte tu pani co vykládá....a pokud jste trochu vnímaví,tak vám neunikne jak se neustále vychvaluje a vykládá jak je bezvadná a pokorná...jak pomáhá....a jiní ne....za peníze se pomáhá chudákům lidem?očividně si z nás všech dělá srandu a zneužívá hloupé a naivní lidi ve svůj prospěch...vykládá věci,které už dávno zná i malé dítě,které jsou pořád omýlané dokola.......nic nové vážení!!!....tahle pani,která nemá ŠAJN co je to POKORA....JEŽÍŠ KRISTUS který lidi uzdravil,tak se s tím všem chlubil???to je POKORA?nestydí se ani za mák o tom mluvit!a je tak zlá,že to přímo z té obrazovky sálá....nehledě na to,že s ní mám osobní velmi vošlivou skušenost...vše jsem to napsala na další stránku...přečtěte si to stojí to za to...já ji vychvalovala do nebe každému doporučovala,aniž bych s ní předtím měla nějakou skušenost...pak jsme se setkaly.... a nestačila jsem se divit!...s tak drzou,protivnou,sprostou ,přetvařující se,arogantní a zlou zenskou jsem se ještě nesetkala.......a to se mi vrátilo,pač jsem chválila den před večerem....jde jí jenom o peníze!VY JSTE JÍ VŠICHNI UKRADENÍ!POTŘEBUJE VÁS ABY JSTE TAM VOLALI A CO NEJVÍC,ABY NA VÁS CO NEJVÍC VYDĚLALA.....ale skuste...volejte....ale hlavně se u ní objednejte! a budete vidět...a to co dělá a rádoby umí nemá s pánem bohem nic společného....premýšlejte!....

staresina
27. dub 2013

Byly to nejdražší a nejdelší dvě hodiny v mém životě!!! Žádý 2000,- za 3hod, ale 2400,- za 2hod + 1400,- za kapky které snad neublíží, ale jistě nepomohou a zkuste říct, že je nechcete, to zažijete ten rachot!!! Nebudu se opakovat - ten komentář nade mnou je naprosto trefný.

staresina
27. dub 2013

@zdenys Zdravim, je mě mrzí, že jsem Váš komentář nečetla, než jsem se stala dalším blbcem, který naletěl.

magdakovana
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
unadegato
19. únor 2014

Ráda bych také šla k Alence pastelce, její kontakt je 725 802 222, našla jsem na internetu 🙂

kasparkovci
13. dub 2014

@fkjosef Zdravím, už jsem se jednou dovolala hned do studia pořad Vědmy radí na televizi Pohoda-Relax, jde o to vychytat správnou chvíli, dnes se mi třeba stalo, že mi to sežralo 3 minuty a do studia mě nepřepojili, i když jsem vytáčela hned, jakmile se předchozí divák loučil, tak nevím, jak je to s technikou...zkusím si stěžovat přímo na televizi...

445115
9. kvě 2014

Jsem zdravotni sestra a proto chci upozornit na ALENKU PASTELKU.Kdyz jsem videla v TV jeji ruzna doporuceni'byla jsem zdesena. Nejen,ze ta zena s lidmi manipuluje, ale etika ji naprosto nic nerika.Dnesni jeji vystoupeni o KARME bylo o nicem a zavadejici.Prto pisi tento prispevek.A jen vsem mohu doporucit knizku Ferriny Bezpodminecna laska (vysla kdysi v Klubu ctenaru)e to o lasce k sobe kterou nas nikdo nenaucil. Pokud v sobe neco zmenite podle te knizky , zmeni se vam mnoho veci v zivote.Preji vam vsem krasne dny a pokoj v dusi 🙂

lu777
9. kvě 2014

teda náhodou nakukuju, protože vidím ten název a zaujalo mě jméno té paní....

já nevím, ale to je opravdu tolik lidí, kteří tak lehce naletí ??? 🤐

všechny příspěvky které tu
- hodnotí paní kladně
- žádají na ni kontakt
jsou od lidí co jsou nově na MK zaregistrovaní a mají 1 příspěvek, copak to nevidíte 😉 😉 😕 😕

toto funguje u mnoha produktů, vždy u těch podvodných, najdete to na diskusích s tableti na hubnutí například typicky..... je to prostě způsob reklamy a kdo neumí číst, tak na to naletí.....

lidi používejte hlavu

lu777
9. kvě 2014

oprava: tabletami na hubnutí...

zyoma
9. kvě 2014

Proboha, už jen to jméno... takhle se snad normální žena nemůže nazvat!
Nechápu lidi, kteři tomuhle věři. To už musejí být fakt zoufalí....

445115
9. kvě 2014

Jsem zdravotni sestra a proto chci upozornit na ALENKU PASTELKU.Kdyz jsem videla v TV jeji ruzna doporuceni'byla jsem zdesena. Nejen,ze ta zena s lidmi manipuluje, ale etika ji naprosto nic nerika.Dnesni jeji vystoupeni o KARME bylo o nicem a zavadejici.Prto pisi tento prispevek.A jen vsem mohu doporucit knizku Ferriny Bezpodminecna laska (vysla kdysi v Klubu ctenaru)e to o lasce k sobe kterou nas nikdo nenaucil. Pokud v sobe neco zmenite podle te knizky , zmeni se vam mnoho veci v zivote.Preji vam vsem krasne dny a pokoj v dusi 🙂
@libjena

445115
9. kvě 2014

@verbalinka Jsem zdrsvotni sestra nechodte k ni.Je to neeticke co ve svych tel.vystoupenich doporucuje a lidmi naprosto manipuluje. Radeji najdete Mudr.Hnizdila s mrknete na you toobr na Jardu Duska a Gosu najdete tam spoudtu odpovedi velmi vtipnych, pri kterych se i pobavite. Preji vam krsdne dny a klid v dusi.

verbalinka
12. kvě 2014

@445115 děkuju a vím 🙂 Nešla jsem k ní, protože mi stačil zážitek s jejím "skvělým" synem. Známá u ní byla a Alena jí neměla co poradit. Hnízdila znám.

lucianluc8711
2. říj 2014

Zkuste Kateřina Chaloupková - cesty k sobě 🙂

pamela52
7. říj 2014

Dobrý den!
Přátele, chci Vám potvrdit, co se zde píše o Alence pastelce. Je neochotná, sprostá a drzá.Jde ji jenom o peníze. Mluvila jsem s ní jednou a naprosto to stačilo. Slušně jsem se zeptala kolik za její služby zaplatím a to bylo, spustila. Hrozně se jí to dotklo a prý ať k ní radši nechodím, když se hned ptám na peníze.Toto není člověk, který by měl dávat duchovní útěchu. Hned jsem procitla, také trochu o tom něco vím.Nelíbí se mi, jak oni se nazývají karmické kreslířky a kdoví, jak ještě, že se nestydí si říct takové peníze. To si dnes za hodinu nevydělá lekář nebo vědecký pracovník .

jarca68
25. led 2015

🙂 Alenka Pastelka,naprosto skvělá!Co dokaže vše zjistit,to je ůžasné a hlavně pravdivé.Děkujeme Alenko,za vynikající přístup a děkujeme také andělům,ktaří pomáhají a dnes již vím že existují a V y k nim ro 🙂 zhodně patříte Alenko.Smekám....

jarca68
25. led 2015

Protože hlavu používám a mám ty nej... zkušenosti,tak proto díky.