Léčitelka Alenka Pastelka Krejčová. Máte zkušenost?

power700
3. led 2010

Ahoj, máte někdo, prosím, zkušenosti s touto léčitelkou-věštkyní? Kamarádka má nějaké problémy a přemýšlí, jestli ji kontaktovat či ne.
Alenka vystupuje nyní na tv barrandov v pořadu o věštění atd..

jarca68
25. led 2015

Nezapomeňte,že se Tím žíví,kamkoliv jdete zaplatíte!Už jste někdy byli u právníka,kolik ten bere a nepůmeže ani tolik, kolik Alenka pastelka,závidíte její nádání.Jen mi řekněte kdo dnes dělá zadarmo,ha?Každý kdo nic neumí tak akorát kecá nesmysly. ☹

luciebx
25. led 2015

Ja teda nechapu jak v dnesni dobe nekdo muze verit takovym blbostem?!! proboha... vzdyt je to jasny... pokud se to propaguje v tv.. a chteji se za to nehorazny prachy.. tak je to proste blbost.. to samy jako hubnuti podle pilulek green coffee atd... proste vymyvani mozku.. a tyhle kladne hodnoceni mile pani tu na MK od profilu co maji pouze jeden prispevek to nebere nikdo z nas vazne snad... Pani asi dochazi zakaznici a tak lovi na dalsich webech nove BLBKY klientky ktere zaplati nehorazny prachy za to, ze se vlastne jen vykecaj a stejne nic, zadna rada ani pomoc. Tomuhle v dnesni dobe snad nemuze nikdo verit.. ja taky zacnu roztrubovat ze sem vsemocna lecitelka.. necham si platit x tisic za hodinu najmu par lidi co mi sedi na netu a hazou kladne reference jen aby se nalakalo co nejvice novych idiotu. JOoo dnesni doba je kruta, to vi kazdy, ale tahat z chudaku lidi co opravdu potrebuji pomoc penize je hnus velebnosti. a divim se ze mile pani jeste nekdo nerozkopal tlamu 😠 😠 😠

lovepavlina
12. únor 2015

Alenko Ja bych se chtěla zeptat na můj životní vztah prosím ozvěte se my nebo přes fb najděte si mě tam Pavlínka Mirgová a přidejte si mě 🙂

lovepavlina
12. únor 2015

Já na to Věřím protože kdyby jen lidem lhaly tak to pro ně není dobry pro ty kartářky ja to wím moc dobře o tom mam kamaráda který my to zkoušel a měl total prawdu !! a ja věřím i Alence ... 🙂)

lovepavlina
12. únor 2015

Taky to chci aby my to vyčetla 😉

adrasta
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zakarin
19. únor 2015

Ahoj,nedalo mi to nereagovat!! Alenku pastelku mám ráda,narazila jsem na ní v tv relax pohoda kde vysílá 2xtýdně, jako poradkyně je určitě úžasná,věřím ji,ono to i o důvěře je!! Takže pokud člověk nevěří nepomůže mu nic. Ale pozor na volání do tv,taky jsem nemohla odolat a přesně jak už tady bylo řečeno,vyčkejte prosím,ještě je před vámi volající a uběhlo to tak rychle,že mě to stálo skoro 500,- a na Alenku jsem se vůbec nedostala ☹ takže prachy shrábli ti co si to vůbec nezaslouží a už mě odradilo cokoli. Vím,že Alenka má na svých stránkách nabídnutý telefonický rozbor na půl hodiny za 1000,- měla jsem radši obětovat peníze a zavolat přímo jí ne do televize,ale už neudělám ani jedno,jsem z toho zklamaná. Ale objednala jsem jí její CD a jsem na to opravdu moc zvědavá a už se na něj těším

zakarin
19. únor 2015

@luciebx myslím,že nemáte pravdu,každý se musí něčím živit!! A pokud má někdo ten dar pomáhat přes vyšší sílu proč ne? Ale neříkám,že nejsou i podvodníci,to jich je určitě taky spousty,ale to je i v jiné branži bohužel ne jen v tomto směru,ale každý věří,čemu chce

luciebx
19. únor 2015

@zakarin takze vseobecne co tu pisete vy je to.. ze zkusenost nemate absolutne zadnou... jen verite reklame v tv... no a o tom to presne je.. kdyby nekdo fakt chtel pomahat lidem kteri trpi.. nedela to za takove nehorazne penize. 😝 ale jak rikate.. kazdyho vec.. neco jinyho je.. jit ke kartarce kde nechate 500 kc.. a je na vas zda verite.. nez nekde prez telefon kde vas pani nikdy nevidela a ona ma rozpoznat z toho co vy ji povite?? to preci nemuzete myslet vazne... no je to na vas.. pak dejte echo kolik vas ta cela parada stala nez ste se k ni opravdu dostala osobne..

zakarin
19. únor 2015

@luciebx věc názoru,nemá pouze reklamu,ale vystupuje tam sama dvě a půl hodiny a to už je dost dlouhá doba na to,aby si o ní udělal obrázek člověk sám. a není to jenom o tom,že pomáhá lidem,ale i o člověku samém,každému sedne jiný člověk. A i kdybych měla kladné zkušenosti,stejně byste mi nevěřila,tak proč bych vám dávala vědět? To je vaše přesvědčení,že jsou to nesmysly a není to můj problém a rozhodně vás nebudu přesvědčovat o opaku. Mě třeba ostatní věštci z té skupinky v tv nesedli,jen Alenka.

marsrutka
19. únor 2015

někdy v noci nemůžu spát a pouštím tv, narazila jsem na tuto jakože věštici a chvíli pozorovala, arogantní, nepustí k slovu, když někdo nesouhlasí a neumí vůbec nic, jak tu správně kupa lidí přede mnou napsala, první strana je z poloviny zaplněná reklamou na ní a dost trapně okatou, zakarin opravdu nevěříte, že jsou tu inteligentní lidi a s tímhle tady narazíte, díky za rozum tady 😉

amazonka.k
19. únor 2015

Alenka pastelka....já se snad po.eru smíchy 😀 Samozřejmě jsem jí viděla a proto nechápu jak tohle může někdo brát vážně, hraničí to s hodně nepovedeným zábavním pořadem 😀

linee
19. únor 2015

@zakarin no, ono je spise zvlastni, ze v této skupine není nikdo, kdo by s ni mel opravdu osobní zkušenost. Vacsina,co sem psala se jednou zaregistrovali, napsali do této skupiny 1 příspěvek a uz ani tady nejsou aktivni...takze bych rekla, ze s osobní zkusenosti tady není snad vůbec nikdo.

Navíc - ted to nemyslim ve zlym, ale dve a pul hodiny se koukam i na film a o hercich si porad obrazek clovek neudela, protože je to jenom hrane...

amazonka.k
19. únor 2015

Já teda vždycky přemýšlela kterej jouda jí tam může zavolat, že to snad ani není možný, že něco tak vrcholně blbýho, čemu by neuvěřil ani průměrnej žák MŠ se může v televizi uživit a ejhle...fakt jo, on se někdo vždycky najde, atˇ to může být jakkoliv nepochopitelné 😀

zakarin
23. únor 2015

každý má v něco víru a určitě i vy máte víru a věříte něčemu.... takže to že když lidé věří ve vyšší moc,věří v něco v co vy zrovna ne, neznamená ještě,že mají menší inteligenci!!!! Takže važte slova a nenapadejte výsměšky,ty co v tohle věří.

amazonka.k
23. únor 2015

@zakarin Nemám nic proti ničí víře, jediné co nedokážu pochopit je slepá důvěra v blbou, vyčůranou bábu, která očividně plácá nesmysly a věší lidem na nos bulíky, jen proto aby tahala z lidé peníze, tady nejde o nic hlubokomyslného, jen o zisk, nikoliv o dobro lidí...

myvsi
19. bře 2015

Dobrý den,
Dlouho sleduji zde všechno o paní Alence a snažím se vidět i její vysílání.
Přidám také svůj názor na věc a osobní zkušenost.
Ta teoretická je vynikající - mnoho znalostí,které jistě získávala roky.
Praktická je taková : Objednala jsem se u paní Alenky na 30minutový telefonát za tisíc korun.Vzala jsem si na to volno z práce a hleděla jsem,abych byla doma sama.abych měla klid na jakoukoli otázku.Takových dnů mám v malém bytě ve třech lidech málo.Již před danou dobou jsem byla připravená,otázky napsané,abych nezdržovala.Uplynulo zhruba 45 minut,kdy jsem si dovolila zatelefonovat,co se děje,proč mi nikdo nevolá.telefn nikdo nezvedl ani po jedné hodině,ani po dvou hodinách,ani večer.Druhý den dopoledne mi přišla od paní Alenky pouze SMS,ve které se omluvila,že je po televizním vysílání indisponovaná.Domluvily jsme si jiný termín.V ten byl rozhovor s paní Alenkou přímo mimořádný a netrval 30 minut,ale určitě 45.Vysvětlila mi vše,co jsem chtěla a popovídaly jsme si i docela normálně,jako dvě ženy u kávy.Sdílím stejný názor,jako paní Alenka,že se má říkat pravda.Proto jsem ji také řekla včechno,co jsem cítila,když se mi neozvala a řekla jsem ji,že není správné vůči klientům a hlavně vůči svému zdraví po náročném vysílání ještě si objednávat klienty po telefonu.Řekla mi,že je to pravda,že se z toho poučila.CHystám se letos zúčastnit některých kurzů a chystám se zase objednat těch 30 minut,ale nějak se ze zkušeností některých lidí bojím objednat přímo.Můžete někteří reagovat na všechna moje slova?Díky.

zakarin
20. bře 2015

@myvsi a dalo vám to něco ten rozhovor s Alenkou? Jak se potom cítíte?

marsrutka
20. bře 2015

@myvsi reakce je jedna, i tupý člověk vidí, že neumí vůbec nic, na co chceš reagovat, na to, že zbytečně vyhazuješ peníze na šarlatány?

myvsi
26. bře 2015

@marsrutka Ahoj,já si zas až tak jako tupý člověk nepřipadám,jestli můžu sebe objektivně posoudit.Problém je trochu jinde.Jsou lidé,kteří věří ve "věci",které nejsou hmatatelné a přesto existují a potom ti ostatní.Zřejmě mezi ně patříte,ale proto se nerozčilujte na tu první skupinu.Pokud jde konkrétně o paní Alenku,tak toho určitě umí hodně.Jsou na obrazovce dámy,kterým se směju,nedá se jinak.jiná je otázka,čemu se dá bezhlavě věřit,co je na efekt,co je o penězích,co je psychologie atd.To bychom museli paní Alenku znát třeba jako ségru,abychom to poznali.Nebo ty ostatní.
Já jsem se o tyto vědy zajímala snad od dětství - zvědavost,strach,dobrodružství.Ale věřte mi,že kdybych neměla sama několik zušeností s duchy,stále bych s myšlenkou o nich jen koketovala.Kdybych si nevyzkoušela na vlastní kůži léčivé účinky kytek,stromů,neuvěřila bych.Nakonec léky jsou z nic,ne?+ některá firma k nim navíc míchá chemii.Kdybych na sobě nezjistila,že jak se cítí moje duše,tak na ni reaguje tělo,nevěděla bych,že ji mám.Atd.atd.Všechno je na každém,čemu věří.Blbé je,že v TV za tyhle služby asi děsně utíkají peníze z peněženky.Ti lidi se tímhle oborem vlastně živí.A tady živí i TV.Napište mi k tomu cokoli,unesu to.Mějte se fajn.

marsrutka
27. bře 2015

@myvsi bylinky jsou úplně o něčem jiném než tahle arogantní tlustá ženská tahající z lidí peníze i když nic neumí, o duchách se nechci bavit, žádného jsme nikdy neviděla, ale to , že může existovat výborná kartářka nepopírám, ale mezi ně nepatří tahle tlustá bečka

zakarin
27. bře 2015

@marsrutka jste asi hodně zakomplexovaná,co? Trošku mírněte svá slova!!!!! to už přeháníte. Miluji lidi,co něco nevyzkouší a už to kritizují.

myvsi
28. bře 2015

@marsrutka No,jako kartářku jsem ji nevyzkoušela,to je pravda.A už jsem jich několik poznala ze zvědavosti,jak bude jejich věštba sedět.A s těma bylinkama a její postavou - říkám si někdy u TV,že kdyby mohla tolik věcí ovlivnit,asi by udělala něco i se svojí postavou,to je taky fakt.

myvsi
28. bře 2015

Jo,prosím KOHOKOLI Z VÁS : Před několika (asi 3) lety jsem byla u kartářky v Plzni.Jmenuje se Vlasta,je to starší paní,silná, nemocná s plícemi.Cikáka.Mluví plynule několika jazyky.Tehdy bydlela skoro naproti autobusovému nádraží a právě se balila,stěhovala.Ztratila jsem s telefonem na ni kontakt i na moji kamarádku,která mi ho dala.Tahle paní ani moc nepotřebuje karty,podívá se na fotku a jede.Myslím,že si ani neříká,kolik chce peněz.Já jsem ji tenkrát myslím za velmi příjemné dvě hodiny dala 4 stovky a pomeranče.Říkala,že ji často lidí za tuhle službu nosí jogurty,ovoce a tak.Kdybyste cokoli o ni věděli,dejte mi prosím vědět.Ráda bych se s ní sešla a spojila se tak i s Martou,Díky moc.

myvsi
28. bře 2015

Jo,prosím KOHOKOLI Z VÁS : Před několika (asi 3) lety jsem byla u kartářky v Plzni.Jmenuje se Vlasta,je to starší paní,silná, nemocná s plícemi.Cikáka.Mluví plynule několika jazyky.Tehdy bydlela skoro naproti autobusovému nádraží a právě se balila,stěhovala.Ztratila jsem s telefonem na ni kontakt i na moji kamarádku,která mi ho dala.Tahle paní ani moc nepotřebuje karty,podívá se na fotku a jede.Myslím,že si ani neříká,kolik chce peněz.Já jsem ji tenkrát myslím za velmi příjemné dvě hodiny dala 4 stovky a pomeranče.Říkala,že ji často lidí za tuhle službu nosí jogurty,ovoce a tak.Kdybyste cokoli o ni věděli,dejte mi prosím vědět.Ráda bych se s ní sešla a spojila se tak i s Martou,Díky moc.
JO A JEŠTĚ : NEVÍTE NĚKDO,JAK SE DÁVÁ DOTAZ TAKHLE VPRAVO PO STRANĚ,JAK JSOU TY PODOBNÉ DISKUZE?Prostě bych potřebovala,aby si tenhle dotaz o Plzni přečetl každý,ne jen lidi z téhle diskuze.jste hodní,kdo mi poradíte,já jsem na PC totiž talent,hihihi.

myvsi
28. bře 2015

@staresina Ta paní Zdenys,která měla příspěvek nad vámi,hodně na p. Alenku nadává,ale všeobecně.Ten váš příspěvek tu je před dvěma roky,jestli sem ještě chodíte,napište o tom podrobně,hodně to tady lidem pomůže.Já se taky chystám,až na to našetřím,jít na některý seminář,to jsem tady už psala.
Hezký den a díky.

millyh
28. bře 2015

@power700 ať si najde Hnízdila a udělá líp. Nebo pokud chce tak je tu skupinka emoční terapie
https://www.modrykonik.cz/group/6695/
Myslím že by jí mohla pomoct i metoda RUŠ
Ať vyzkouší něco z toho a až když se nic nezmění tak něco jako je ta legračně se jmenující paní
🙂

zakarin
28. bře 2015

To snad nemyslíte vážně!!! Odsuzovat člověka jen dle toho jak vypadá? Takže i doktoři kteří jsou silnější umí méně nebo kdokoli jiný kdo je silnější 🙄 ? Zamyslete se,tohle je už pod úroveň.

myvsi
28. bře 2015

@zakarin
Pokud jde o mě,tak to určitě nebylo myšleno jako pomluva.Je ale samozřejmé,že kdo má možnosti,znalosti a schopnosti pomáhat druhým lidem co se týče jejich zdraví a má i tak dobré kolegy,využije tyto schopnosti na sebe.Ve zdravém těle je totiž zdravý duch.A třeba takový Stanly Bradly umí zázraky a ví,jak se dožít 140 let.to určitě nejd s nemocemi.
Je potřeba se zamyslet.

marsrutka
30. bře 2015

@zakarin nepoučujte mne, s bláznama co vyhazují peníze do větru podvodníkům nemám potřebu kontaktu, tak se starejte o sebe