Likangshuang

gitty
6. zář 2011

Ahoj, máte někdo zkušenosti s používáním čínské mastičky Likangshuang, zejména dlouhodobějším? Použila jsem ji na atopický ekzém a zdá se být skutečně "zázračnou", až se mi tomu nechce věřit.

edvinek
31. led 2015

@raffaelo neni vubec zac 🙂

edvinek
31. led 2015

Jinak Likan u nas opravdu skvele zafungoval.... a to nam zrovna rostou zoubky, nevidim zadnou velkou recidivu, krom sucheho flicku nad pusinkou a par pupinku na krcku....

vllu
12. únor 2015

@edvinek Dobrý večer. Kdybyste "organizovala" nějaký hromadný nákup toho krému, já bych se přidala a zkusila ho taky.

nikollita
12. únor 2015

Já bych se taky přidala 🙂

myskat
19. únor 2015

@edvinek prosím, kdyby jste objednávala, ráda bych se přidala... děkuji moc
katka

alzbetae
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alzbetae
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
naduska129
7. dub 2015

@alzbetae ahojky, máte ešte ten krémik na predaj? Ďakujem Naďa

alzbetae
7. dub 2015

@naduska129
este jeden ks, info v IP

kikiss
21. dub 2015

@vee Dobrý den, můžu se zeptat, zda byste měla na prodej jedno balení toho zázraku 🙂

jadie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
amatka79
25. únor 2016

Kdo by měl zájem,objednávám Likangshuang krém, tak můžu vzít i vám.....cena by měla být 150,- + poštovné. Pište mi když tak na mail

petkajan
13. říj 2016

@amatka79 Bylo by možné ještě tu mastičku sehnat? Jsem zoufalá s rozjetým AE a podle recenzí by to snad mohlo pomoct.

amatka79
14. říj 2016

@petkajan
Bohužel jsem krémy objednala, ale nepřišli...

iffka2002
1. bře 2019

@amatka79
@alzbetae
dobry den, chcela by som sa opytat, ako je to s tym novym kremom likangshuang , kedze ten stary sa uz nevyraba a neda zohnat. Ten novy mentolovy je tiez na ekzem? funguje vam? Ci mate este niekde zdroj toho povodneho?