Likangshuang

gitty
6. zář 2011

Ahoj, máte někdo zkušenosti s používáním čínské mastičky Likangshuang, zejména dlouhodobějším? Použila jsem ji na atopický ekzém a zdá se být skutečně "zázračnou", až se mi tomu nechce věřit.

vee
18. zář 2011

Ahoj, používám na atopák a je to fakt zázrak! 🙂 Mnohem lepší než kortikoidové masti po kterých mi zůstali jizvy. Na netu je všude za 300, já sehnala přímo z Číny za 200. Kdyžtak kontakt : Venda.27@seznam.cz 🙂

renin
18. zář 2011

J a som použila Holtov krém.Večer som natrela a hneď ráno bolo lepšie.Poradila by som aj zmenu stravy.potom by to malo mať dlhodobejší účinok.Hlavne vynechať sladké.

gitty
autor
19. zář 2011

Mastičku mám pro dceru, která má také potravinovou alergii, ale ani dodržování diety jí s ekzémem moc nepomohlo. Kortikoidy jsem ji mazat nechtěla a promašťovací masti a další volně prodejné krémy jí moc nezabíraly, až právě Likangshuang. Protože ale zabral tak dokonale a rychle, mám podezření, že v něm klidně můžou být přimíchané nějaké kortikodiy (přestože na letáku o složení samozřejmě uvedené nejsou). Když jsem se zmínila její alergoložce, řekla mi, že na 95 % tam nějaké kortikoidy budou a že už o nějakých čínských mastích slyšela a že v nich kortikoidy byly. Proto bych právě ráda věděla, jestli má už někdo mast vyzkoušenou a jak často je nutné ji používat.

vee
21. zář 2011

Je nutný se potírat jen tenkou vrstvou..a na večer..protože mast i příjemně chladí(měla jsem právě problém - přes noc jsem si exém hrozně rozškrábala)...Likang mi vždy zabral...nezůstali mi po něm jizvy,jako vždy po kortikoidových mastích,takže věřím tomu,že tam žádně ,,svinstvo" není 🙂 jednou za týden se preventivně namažu...dieta sice na chvíli zabere,ale pak se exem zase objeví...to bych dokonce života nesměla skoro nic jíst :(

erin25
21. zář 2011

@gitty Ahoj,nasmu synovi vyliecil tento kremik silny ekzem v priebehu 1 tyzdna natrvalo.Je cisto prirodny,btw kortikoidy nie su volne predajne bez lek. predpisu.

gitty
autor
22. zář 2011

@erin25 to je super, že tvému synovi krém tak skvěle zabral. mě dceři se ekzém po použití Likangu také ztratil, ale asi za 4 dny se začal objevovat znovu. Takže momentálně vždy, když se někde objeví, natírám a on pak zase zmizí. A to mě tedy trochu znejisťuje...
K těm kortikoidům: samozřejmě vím, že nejsou volně prodejné, ale krém je prodáván jako kosmetický přípravek, tudíž nepodléhá schvalování jako léčivo. Jeho složení zatím nejspíš nikdo nekontroloval. Vychází se z toho, co udává výrobce. Ale všechny zprávy, že někomu ekzém po jeho použití zmizel a už se nikdy neobjevil, přestože dotyčný krém už nepoužíval, velmi vítám.

erin25
22. zář 2011

@gitty Ahoj,ja verim,ze je fakt bez kortikoidov. 🙂 Kortikoidy pri pouzivani rychlo "zaberu",no ochvilu sa problem objavi znova...Po pouziti spominaneho kremiku sme sa ekzemu zbavili.Zopar krat po vylieceni sa este ekzem objavil,akonahle sme uvideli nejake stopy,hned sme pouzili tenku vrstvicku kremiku 1-2 razy a vzdy hned zmizol.Nas syn je z ekzemu vdaka tomuto "zazracnemu" kremiku vylieceny uplne,ekzem sa viac neobjavuje.Takisto nasi znami maju rovnaku pozitivnu skusenost 🙂 Vela stastia 😉 😎

vee
26. zář 2011

Je fakt super..já měla vždy v létě depresi, že nemůžu do plavek.Byla jsem puntikatá jak nevím co ☹ a teď? NIC 🙂

lia
26. zář 2011

@vee neviete ci sa da zohnat aj na sk?

vee
27. zář 2011

To netuším,myslím,že jen v ČR,nic na sk jsem nenašla ☹ ale klidně Vám ho pošlu. V ČR je za 300 Kč + poštovné (100 - dobírka), já ho mám přímo z Číny za 200, tak kdybych Vám ho poslala - poštovné na Slovensko obyčejně je za 30 Kč...tudíž 230,- = asi 9,4 Eura.
Kdyžtak se ozvěte na Venda.27@seznam.cz
🙂

vee
27. zář 2011

Tak jsem koukala,že s tím poštovným by to byl problém..už by to nebylo psaní,ale balíček :( tak to asi nic... ☹

jakelina
17. únor 2014

Můžete mi prosím někdo poradit, kde ji koupím?? Děkuji moc za odpověď.

flegicka
24. únor 2014

@vee Dobrý den,sháním tuhle mastičku a nikde na internetu jsem ji nedohledala.Platí ještě Vaše nabídka?

vee
24. únor 2014

@flegicka Dobrý den, jo jo, ale teď už jsou všechny rozebrané, další budu mít tak do 8 týdnů.

flegicka
6. bře 2014

@vee To by nevadilo,přesto bych měla zájem.

vee
6. bře 2014

@flegicka
Dobře, napište mi sem svůj email 🙂

hehena
28. bře 2014

@vee
@gitty
@erin25 taky jsme zkoušeli u syna kdejaký kortikoid, ale nic nezabralo jako toto... a teď jí nemůžu nikde sehnat :( ekzém zmizel asi na 4 týdny, teď jsme v tom znovu.. ještě pár dnů a bude to zas v takovým hrozným stavu, jako to měl, než jsme mazali tímto... tuhle mast mi doporučila kamarádka, že jí používá její manžel, který teda nemá tak silný atop, jak to teď má syn, takže to mám jen zkusit. no zkusila jsem, po víc jak 2m mazáním vším možným bylo za pár dnů jasně vidět parádní zlepšení, což ani po týdnu s kortikoidy teda ne... a když jsem kortíky vysadila, během dvou, tří dnů opět nanovo... takže jsem z toho teď dost křivá, že jí nemůžu sehnat... 😖

erin25
28. bře 2014

@hehena Ahoj,ja som tu pisala svoj prispevok este v r. 2011,spominany krem uz davno pre syna nepouzivam...neviem poradit kde v CZ sa da zohnat,ale cez internet iste kupis 😉
Ked to syn prezenie so sladkostami,zacne sa mu objavovat ekzem.Necakam na zhorsenie alebo kym si to rozskriabe,ale HNED natieram kokosovym olejom.Je skvely,odporucam v BIO kvalite...natierat podla potreby aj viackrat denne. 🙂

hehena
28. bře 2014

@erin25 aha 🙂)) jsem si datum ani nezkontrolovala 🙂) pardon.
každopádně pokud vím, prodej je pozastaven, takže na netu se sehnat nedá. náš syn má tvz. numulární formu atopu. je to mokvavý ekzém a na to v podstatě nesmí mastné. jedině, když je zhojený.

edvinek
9. led 2015

@hehena Ahojky, jeste porad shanis likan krem? ja jsem ho tedka objednala z estonska, moc mila pani, maji na to certifikat, rikala mi, ze uz jej prodava 5 let, osobne se byli podivat v cine, kde se to vyrabi, prave, aby neprodavali nejake napodobeniny. u nas to zakazali... a vite proc? no prece protoze to pomaha :(( vsechno, co Te vyleci se u nas zakazuje, podivejte, co provedli s bylinkama, nikde se nesmi psat, jake maji ucinky... hruza :(( pokud budes chtit, objednavala jsem zde pres FB, napsala jsem pani anglicky, platba pres ucet, cena kremu do 10 Euro bez DPH https://www.facebook.com/LikanCream

hehena
10. led 2015

@edvinek oni ho zakázali proto viz. ten článek, co vkládala barpa @barpa
každopádně je to u nás stále to jediné, co zabírá, bohužel. po tom, co jsme to tu vyhodnotili - jestli kortikoidy, které v podstatě nezabírají, jen lehce zastavují šíření a mokvání - nebo tenhle krém - tak používáme ten Likangsuang krém. to stačí natřít jednou a do rána je téměř po problému... natíráme tedy tak tři dny za sebou ve slabé vrstvě a teď má tři týdny už v podstatě klid, jen lehce se mu to na některých místech zas budí k životu.

edvinek
10. led 2015

az vyzkousime, napisi sem nasi zkusenost, doufam, ze taky bude pozitivni 🙂

mogwaika
10. led 2015

holky, já jsem ho teď koupila na aliexpress přímo od čínskýho prodejce 2 masti za 12 dolarů včetně pošty

edvinek
12. led 2015

tak ja to objednala z toho estonska :D ale nevadi, pokud nam to pomuze, muzem se potom nejak hromadne domluvit a objednat jich vic?

diamanta
16. led 2015

@edvinek Já bych měla také zájem, pokud budete hromadně objednávat. Na Aliexpresu nemám účet ani nevím, jak se tam platí. Pokud bych mohla platit převodem normálně po ČR, tak mám zájem.

myskat
27. led 2015

holky, kdyby jste objednávali hromadně, jdu do toho s vámi...

raffaelo
30. led 2015

@mogwaika
@edvinek holky, nemohla bych vás moc poprosit o nafocení složení toho krému? Moc děkuji.

edvinek
31. led 2015

@raffaelo menthol 1% (w/w), borneol 1% (w/w), bisabolol 0.5% (w/w), VE 2% (w/w), VB5 1% (w/w), natural seabuckthorn oil 2% (w/w), propolis 1% (w/w), chlorhexidine acetate 0.05%-0.1% (w/w)

raffaelo
31. led 2015

@edvinek moc dekuji