• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte zkušenost s Pinky od firmy Akuna?

4. ledna 2017 
Moje děti jsou často nemocné, zkoušela jsem kde co : Imunogluka, Preventan, rakytník..., jsou otužované, jedí dost přírodních vitamínů a nic nepomáhá. Narazila jsem na výrobek Pinky od firmy Akuna a ráda bych ho zkusila, ale pomůže? Je k něčemu nebo zas jen budu házet peníze z okna? Děkuji za vaše názory, ovšem ráda budu hlavně za názor od těch co tento výrobek svým dětem daly nebo davají.
11. lis 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, přímou zkušenost s Pinky nemám, ale dlouhodobě jsem brala Alveo, když jsem byla dítě na autoimunitní chorobu a výsledky byly úžasné, ale tu chuť nezapomenu snad nikdy :grinning: nesnášela jsem to, ale moc mi to pomáhalo, jsem své mamince vděčná, že mě to nutila pít. Já ten účinek viděla na krevním rozboru, doteď si ten rozdíl pamatuju a že je to více než 15 let . . . musí se brát dlouhodobě. Tak snad i Pinky bude k něčemu
11. lis 2013 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje dcera Pinky bere už asi půl roku, za tu dobu měla akorát jednou malou rýmu, za tři dny bylo po ní. Takže já jsem spokojená. A uvidíme hlavně teď v zimě. Možná najdu i někde nějaké informace kdyby jsi chtěla písni zprávu.
12. lis 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajenka
@pavlk moc vam dekuji za reakce. Jeste se zeptam jakou ma Pinky chut?
12. lis 2013 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hnusnou. Dcera už to docela zvládá, ale ze začátku to nechtěla. Tak jsem jí to dávala stříkačkou a ještě naředěné čajem, měla to jako zábavu tak to vypila. Ale prý chystají nějakou lepší příchuť. A eucasol od justu jste zkoušela?
12. lis 2013 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@editah222 ještě mě tak napadlo. Jestli chcete můžu poslat na ochutnání. Přece jenom to stojí dost peněz a kdyby to pak děti vůbec nechtěli.
12. lis 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlk Eucasol použivame už dlouho :slight_smile: Tak jestli to má hnusnou chut tak do toho asi nepůjdeme, přiznám se, že už nemám nervy do nich každý den něco cpát stříkačkou :frowning2: Vy děláte dealerku pro Akunu? Je možné dostat vzorek? Nerada bych Vás tim nějak zatěžovala.
12. lis 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vzorky nemají, ale dala bych Vám do zkumavky z mého. Předpokládám, že cestu v obálce to přežije.V akuně jsem zaregistrovaná, ale jen kvůli rodině.
@editah222
12. lis 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mám dvě děti a s Pinky máme dobrou zkušenost. U syna se nám často opakovala zima (opar). Vyzkoušeli jsme kde co a nic nepomáhalo. Nyní při užívání Pinky máme již delší dobu pokoj. Jen z počátku jsme měli problém s chutí, kdy to dětem moc nechutnalo, tak jsme jim Pinky museli ředit vodou a pak si na chuť zvykli :slight_smile: .
23. lis 2015 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dám raději dětem vitamíny v ovoci a když bylinky tak raději bylinný čaj a med. :slight_smile:
22. únor 2016 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bereme pinky už rok jen prez prázdniny letní ne a za me mužů Doporučit Veškerá alergie astma pryč na nemoce netrpime.za nás palec nahoru samozřejmě dáváme ovoce zeleninu ale na imunitu jedině pinky
4. led ve 14:37  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek