Nechutenství a neprospívání kojence: alternativní medicína

babickamary
7. čer 2017

Ráda bych se zaptala, zdá víte o možnosti nebo máte zkušenosti s léčbou chronického nechutenství a v důsledku těžkého neprospívání kojence nějakým druhem alternativní medicíny? Naše devítiměsíční dcera špatně jí už od narození a zdá se, že klasická medicína si s ní již neví rady (léčí se reflux a lehký nedostatek vitaminu B12 a dál už nám jen předepsali vysokokalorické mléko) a já sama jsem už také v koncích se snahou odstranit všechny možné psychické příčiny.
Budu ráda za jakýkoliv tip, díky.

zlatkakatka
23. zář 2017

Ahoj, mám skoro 4mesicni dcerku a také se léčíme s neprospivanim. Váhový přírůstek se pohybuje okolo 80g týdne. Nyni 14 dni kolem 30g. Byli jsme hospitalizovaný, ale na nic kromě zvysenych jaterních testu nepřišli. Také jsme dostali vysokokaloricke mléko. Bohužel mám problém to do ni dostat, protože odmítá veškeré lahvičky. Nakonec jsem koupila suplementor, leč i z toho si vezme davku, jen co chce. Nanejvýš 10ml. Více do ni nedostanu. Nyni mam v plánu začít s příkrmy, kaší. Tak uvidíme. Porodni váha 3kg, nyní 5kg. Už také nevím, co s ni. Doktoři jsou pro zavedení sondy na delší dobu, ale me se do toho moc nechce. Budu ráda, k drž mi taky někdo poradi.

zlatkakatka
23. zář 2017

Zapomněla jsem dodat, že pije pouze z prsu. Ostatní alternativy odmítá, tedy kromě suplementoru u prsu.