Oscillo pro dvouměsíční mimčo, poraďte s dávkováním

matiama
18. lis 2013

Dobrý den maminky, prosím o radu v dávkování oscilla pro dvouměsíční miminko. Začala nám rýma, doktor nám řekl dávat oscillo, ale už neřekl kolik. Na návodu se píše celá tuba, ale to je strašně velké množství. Máte některá zkušenost? Moc děkuji.

lv
18. lis 2013

no já bych se raději obrátila na lékaře-homeopata, bála bych se dvouměsíčnímu miminku dát volně prodejný lék bez přesného dávkování. Na rýmu dávám pod postýlku rozkrojenou cibuli, nebo bych použila nějaký vonný olej do nádoby s vodou na topení..rýmě se beztak nevyhneš..

katchi
18. lis 2013

Na rymu kapat do nosiku Libenar nekolikrat denne a odsavat odsavackou. Plus muzes dat kapku esence do aromalampy (jehlici, tee trea, eukalypt, cedr...) plus muzes masirovat olejem s kapkou vhodne esence na uvolnovani rymy. A holt musis vydrzet, nez to odezni.

homeopathy
18. lis 2013

Ahoj Matiamo, lékaři bez homeopatického vzdělání doporučují na podobné obtíže bohužel jen Oscillococcinum 😖 , osobně bych však v případě záměru léčit se homeopaticky doporučovala obrátit se na klasického homeopata s potřebným vzděláním, jež určí lék na míru daným obtížím. V případě potřeby a zájmu jsem Vám plně k dispozici 🙂