Parlodel na ukončení kojení. Máte zkušenost?

martiii
19. kvě 2011

Ahojte...chtěla jsem se zeptat jestli někdo nemáte zkušenosti z tímto lékem ? Chtěla bych konečně přestat z kojením 😔 a gynekológ mi předepsal Parlodel. Ale slyšela jsem ,že prý jsou při užívání i vedlejší účinky-zle atd. ☹ Tak bych byla ráda za nějakou info 🙂 Děkuji Martina 🙂 🙂 🙂

nana.76
19. kvě 2011

ahojky kamoška musela taky ukončit kojeni ze zdravotnich duvodu nevim přesně jestli měla tento lek,ale vim že ty prašky byli jen dva a říkala že dobry nic ji nebylo 🙂

stazina
19. kvě 2011

@martiii Ahoj , nemám zkušenost přímo s tímto lékem, tak pokud necheš zrovna tento lék,kvůli nežádoucím učinkům, mrkni na net na homeopatika Riccinus ...je to přírodní a mě to teda hodně pomohlo..měla jsem ještě dost mlíka, ale přestla jsem behem týden kojit postupně, bez nějakých zatvrdlin a zánětů, bez ostříkávání...dítěti to prý i přestane chutnat...
tak uvidíš...držím aplce, at to jde bez problému 😉

martiii
autor
20. kvě 2011

@stazina ahóój stázi.....děkuji za tip. Ještě dnes se zajdu informovat do lékárny 🙂 🙂 . Určitě se ještě ozvu a pisnu 😉 . Pěkný den 🙂 🙂

martiii
autor
20. kvě 2011

@nana.76 Ahooj ...no já mám prášků 30 ..na každý den jeden. a četla jsem dost negativní reákce 😒 tak nevím M.