Používáme cookies. Více informací zde. OK

Poraďte homeopatika na rýmu dětí

giorgina
1. pro 2008

Existuji najaka homeopatika proti ryme deti?

ria80
1. pro 2008

Coryzalia,ale to je na cucání.Možná by to šlo ale rozpustit v troše vody.Bere se to každou hodinu,není tam omezení věku.Ale u malýho dítěte bych se s nějakým homeopatem poradila,nebo aspon s vaší doktorkou.

giorgina
autor
1. pro 2008

ria80, dik za tip. ja ted hledam info.

janula34
1. pro 2008

Giorgina - akurat minule som to preberala s nasou doktorkou, na nádchu (rýmu 😀 ) takú tekutú pre malých prckov je ALLIUM CEPA - je to monokomponentný prípravok, 9 sila a dávkovanie je 4 x 5 granul denne. Pre starších je dobrá CORYZALIA -každú hodinu 1 tabletku cmúľať.
A toto mi odporučila ešte kamaratka ked bol malý chorý:
Z homeopatik dávám Kalium bichromicum 9ch 5grn/25ml vody rozpustit.Roztok se dává 3xd lžička.Je to na tzv. zadní rýmu s hustým,žlutým sekretem,který dělá na sliznici stroupky.Pak na chrapot se dává Dulcamara 9 ch ve stejném dávkování....toto jenaše oblíbená kombinace.Na nás fungující Pak je ještě homeop. sirup na kašel Stodal, ten je výborný.
Pokud teče z nosu pak dávám Vincentku,nebo Libenar,Sterimar...apod. mineralizované vody a na ucpaný nosík Nasivin,Otrivin (já dávám pouze na noc,aby se líp spalo)...Nesmí se dávat dlouhodobě.Likviduje nosní sliznici.Max. týden u prcků píšou 3 dny)
Odsávat,pokud je co.
Zvlhčovat vzduch.
Tak nech vás nádcha čoskoro opustí.

jabber
1. pro 2008

Používáme buď Vincentku nebo homeopatický nosní sprej Euphorbium Compositum - je super 🙂

ladek
1. pro 2008

Homeopatika neporadim ☹
Znam tohle : lzice cerveneho vina +spetka majoranky svarime a pridame orisek masla 😉 udelame masticku a tou potirame pod ocickama a trochu do nosanku 🙂 🙂 🙂

giorgina
autor
1. pro 2008

DEKUJI

majinka201
9. pro 2013

Dobrý den chtěla bych něco pro dvouletou holčičku na rýmu a nachlazeni (bolest v krku) s oblasti homeopatik.A taky něco na imunitu,je pořád na hromadě.Sestra mi poradila homeopatika,ale nevím jaké.Děkuji za rady 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli