Poraďte homeopatika na rýmu dětí

giorgina
1. pro 2008

Existuji najaka homeopatika proti ryme deti?

ria80
1. pro 2008

Coryzalia,ale to je na cucání.Možná by to šlo ale rozpustit v troše vody.Bere se to každou hodinu,není tam omezení věku.Ale u malýho dítěte bych se s nějakým homeopatem poradila,nebo aspon s vaší doktorkou.

giorgina
autor
1. pro 2008

ria80, dik za tip. ja ted hledam info.

janula34
1. pro 2008

Giorgina - akurat minule som to preberala s nasou doktorkou, na nádchu (rýmu 😀 ) takú tekutú pre malých prckov je ALLIUM CEPA - je to monokomponentný prípravok, 9 sila a dávkovanie je 4 x 5 granul denne. Pre starších je dobrá CORYZALIA -každú hodinu 1 tabletku cmúľať.
A toto mi odporučila ešte kamaratka ked bol malý chorý:
Z homeopatik dávám Kalium bichromicum 9ch 5grn/25ml vody rozpustit.Roztok se dává 3xd lžička.Je to na tzv. zadní rýmu s hustým,žlutým sekretem,který dělá na sliznici stroupky.Pak na chrapot se dává Dulcamara 9 ch ve stejném dávkování....toto jenaše oblíbená kombinace.Na nás fungující Pak je ještě homeop. sirup na kašel Stodal, ten je výborný.
Pokud teče z nosu pak dávám Vincentku,nebo Libenar,Sterimar...apod. mineralizované vody a na ucpaný nosík Nasivin,Otrivin (já dávám pouze na noc,aby se líp spalo)...Nesmí se dávat dlouhodobě.Likviduje nosní sliznici.Max. týden u prcků píšou 3 dny)
Odsávat,pokud je co.
Zvlhčovat vzduch.
Tak nech vás nádcha čoskoro opustí.

jabber
1. pro 2008

Používáme buď Vincentku nebo homeopatický nosní sprej Euphorbium Compositum - je super 🙂

ladek
1. pro 2008

Homeopatika neporadim ☹
Znam tohle : lzice cerveneho vina +spetka majoranky svarime a pridame orisek masla 😉 udelame masticku a tou potirame pod ocickama a trochu do nosanku 🙂 🙂 🙂

giorgina
autor
1. pro 2008

DEKUJI

majinka201
9. pro 2013

Dobrý den chtěla bych něco pro dvouletou holčičku na rýmu a nachlazeni (bolest v krku) s oblasti homeopatik.A taky něco na imunitu,je pořád na hromadě.Sestra mi poradila homeopatika,ale nevím jaké.Děkuji za rady 🙂