• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Poraďte homeopatika na uspání, uklidnění na cestování

29. července 2009 
Za dva měsíce se chystáme na dovču do Chorvatska...náš špuntík je celkem dost živý a občas i vztekací a já začínám mít strach z té cesty :unamused: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... poradí mi někdo nějaké homeopatické přípravky na spaní či utlumení? :frowning2:
Díky moc za pomoc :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sedalia - homeopatikum, alebo čaje s meduňkou - buď pytlikovaný od Apotheke, alebo granulovaný čajánek Hajánek, alebo HIPP jablko- meduňka
18. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ešte - nám sa na dlhé cesty osvedčil prenosný malý DVD prehrávač - dáme do auta a mám v zásobe obľúbené DVD-čka :wink: , knižky - tie nás zachránia vždy :wink:
18. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sedalia je bezvadná :slight_smile:
18. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky moc, a uspí je to zaručeně..ta sedalia? :confounded:
18. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, která používáte, můžete mi napsat jak funguje dávkování u sedalie? někdy před rokem jsem jí, v zoufalství nad tím, že malá odmítala spát, koupila, ale nebylo tam právě to dávkování, tak jsem jí uložila špajzu a už nevytáhla. a jak působí?
18. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
snupik - někdo na homeopatika reaguje dobře, jiný hůř a někdo vůbec, takže ti to asi nikdo nezaručí :confounded: Ale jestli už Kubík nějaká homeo měl, tak to můžeš předpokládat. Naší čertici teda zklidnila fakt dobře :slight_smile: Jo a nemusí se to brát nijak delší dobu předem, stačí to dát před odjezdem a pak ještě třeba před spaním - záleží v kolik jedete

sisi - dává se od 1 roku, dřív ne a dává se 2x denně čajová lžička :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jabber díky moc :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my sedalii davali pred vecernim spanim,ale uplne bez efektu, takze jsme prestali, na naseho mladyho proste neucinkovala
19. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuji, ještě půjdu někdy do lékárny, tam mi snad taky poradí..ještě jsme homeopatika nikdy nepoužívali, tak to snad pomůže...bojím se té cesty, aby tam neřval a neskákal po buse :unamused:
mám to vyzkoušet třeba předem?

díkyyy
:wink:
19. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
když prckovi rostly zuby, nespali jsme hooodně měsíců, už jsem byla fyzicky K.O., takže jsme nasadili Chammomilu CH9 a trochu zabrala, dá se koupit v lékárnách, cca 60Kč, místo 15x za noc se budil cca 8x, takže tehdy to byl pro mně veliký úspěch spát aspoň jednu hodinu v kuse.
19. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
snupik - no můžeš to vyzkoušet, abys pak třeba sehnala ještě něco jiného, kdyby to nezabíralo :wink: Ale připadá mi, co tak slyším okolo, že tyhle polykomponenty, jako je např. Stodal nebo Oscillococcinum nebo právě Sedalia, fungují docela spolehlivě a dobře :slight_smile:
19. kvě 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
lennis :confused: :sweat_smile: :slight_smile:
19. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ještě mi napište, jak po tom třeba spí dlouho a za jak dlouho to účinkuje?
26. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bude účinkovat na každého trošku jinak, vyzkoušej si to :wink: Já jsem to malé dala v letadle, když šíleně řádila a asi tak za hodinku se zklidnila a vytuhla. Spala jako obvykle - to není uspávací prostředek, to je jen na uklidnění :slight_smile:
26. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě jsem zapomněla, bere se to nárazově, ne dlouhodobě, na stránkách Boironu píšou, že se to nemá brát déle než 10 dní
26. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a není něco na spaní? aby se furt v noci nebudil? je to čím dál tím horší...už nevím, co s ním... :grinning:
26. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak to nevím :grinning:
26. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem mela cipky i sirup a oboji bez ucinku zdalo se me ze je jeste zivejsi.
a my kdyz jedeme do cech zasadne na noc ve 21h vyjedeme a neni problem
26. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo a mam v zasobe kinedryl je od dvou let.
26. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jabber:
už jsem koupila ty kapičky sedalia, chci se opttat na to dávkování:tam píšou ráno a večer...stačí to?
Dám mu ho ráno před odjezdem a pak večer v buse a bude to jako účinkovat?nebo už třeba den předem?
a můžu pak zase při odjezdu?

Díky moc:slight_smile:chci to mít pojištěný :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
snupik - homeopatka mi řekla, že to mám dát před odletem, event. ještě před spaním..... záleží jak jedete....? V kolik jedete?
Já bych to udělala takhle: pokud by odjezd byl až večer tak nějak na spaní, tak bych dala ráno a potom tak tu hoďku před spaním. Pokud by byl odjezd odpoledne, tak bych dala před odjezdem a pak na spaní tu druhou.
Ale být tebou, tak si to ještě doma otestuju - vyzkoušíš si jak a jestli vůbec to účinkuje :wink:
2. čer 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nám se malý budil až do dvou let :frowning2: Někdy i 10x za noc. A ta sedalia nám vůbec ale vůbec nepomohla :frowning2: Tak jsem mu jí přestala dávat. Spí celou noc až od toho druhého roku.
2. čer 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
snupik na vztekání je chamomilla, nám homeopat doporučil 15CH,
http://www.draspirin.cz/product.jsp?artno=30064457
2. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, tak už se nám to blíží a já dnes s nadšením vyzkoušela Sedalii a můžu vám napsat, že jsem HORŠÍ dopo ještě nikdy nezažila...řval a palzil se po zemi v záchvatech vzteku až si rozdrápal noc a spadnul na pusu, má prokouslý ret a bouli na něm...zkusím ještě večer tu druhou dávku, ale nevím nevím... :unamused: :confounded: :pensive:
začínám být zoufalá :frowning2: :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych koupila to dvd do auta a případně šoupla kinedryl, po tom jsme my jako malí zabrali skoro vždycky, no ne? :slight_smile:
29. čer 2009 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
snupik :sweat_smile: :confused: jak to večer dopadlo?
29. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dvd už máme, je to úspěšné...minulý týden jsme jeli až na Lipno(200km) a šmudlík koukal:slight_smile:celou dobu když teda nespal a neblinkal:slight_smile: :unamused:
večer to byl po kapkách opět děs!!!!!vzbudil se s děsným řevem v půl jedenáctý a já ho uklidnila až u nás v posteli, šla jsem spát s ním.... :sweat_smile: :rolling_eyes: :dizzy_face:
tak ted vůbec nevím, zda to ještě vůbec zkoušet...možná to ještě prubnu tento týden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
co myslíte?
29. čer 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
snupik - no to vypadá, jak kdyby na něj působily přesně opačně :confused: Já bych je vyzkoušela ještě jednou, abych se utvrdila v tom, že to nebyla náhoda :sweat_smile:
29. čer 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás Sedalie absolutně nezabírá :stuck_out_tongue_closed_eyes: máme taky DVD do auta, to funguje mnohem líp :slight_smile:

snupik, už bych tu sedalii nedávala :wink:
29. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No že na někoho nezabírá - to je jedna věc, někdo na homeopatika moc nereaguje.... ale že by zabírala opačně? :confused: jestli to není prostě jen shoda náhod :sweat_smile:
29. čer 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek