Poraďte homeopatika na uspání, uklidnění na cestování

snupik
18. kvě 2009

Za dva měsíce se chystáme na dovču do Chorvatska...náš špuntík je celkem dost živý a občas i vztekací a já začínám mít strach z té cesty 😒 😲 😝 ... poradí mi někdo nějaké homeopatické přípravky na spaní či utlumení? ☹
Díky moc za pomoc 🙂

musko
18. kvě 2009

Sedalia - homeopatikum, alebo čaje s meduňkou - buď pytlikovaný od Apotheke, alebo granulovaný čajánek Hajánek, alebo HIPP jablko- meduňka

musko
18. kvě 2009

A ešte - nám sa na dlhé cesty osvedčil prenosný malý DVD prehrávač - dáme do auta a mám v zásobe obľúbené DVD-čka 😉 , knižky - tie nás zachránia vždy 😉

jabber
18. kvě 2009

Sedalia je bezvadná 🙂

snupik
autor
18. kvě 2009

díky moc, a uspí je to zaručeně..ta sedalia? 😖

sisi.v
18. kvě 2009

ahoj holky, která používáte, můžete mi napsat jak funguje dávkování u sedalie? někdy před rokem jsem jí, v zoufalství nad tím, že malá odmítala spát, koupila, ale nebylo tam právě to dávkování, tak jsem jí uložila špajzu a už nevytáhla. a jak působí?

jabber
18. kvě 2009

snupik - někdo na homeopatika reaguje dobře, jiný hůř a někdo vůbec, takže ti to asi nikdo nezaručí 😖 Ale jestli už Kubík nějaká homeo měl, tak to můžeš předpokládat. Naší čertici teda zklidnila fakt dobře 🙂 Jo a nemusí se to brát nijak delší dobu předem, stačí to dát před odjezdem a pak ještě třeba před spaním - záleží v kolik jedete

sisi - dává se od 1 roku, dřív ne a dává se 2x denně čajová lžička 🙂

sisi.v
19. kvě 2009

jabber díky moc 🙂

marie_m
19. kvě 2009

tak my sedalii davali pred vecernim spanim,ale uplne bez efektu, takze jsme prestali, na naseho mladyho proste neucinkovala

snupik
autor
19. kvě 2009

Děkuji, ještě půjdu někdy do lékárny, tam mi snad taky poradí..ještě jsme homeopatika nikdy nepoužívali, tak to snad pomůže...bojím se té cesty, aby tam neřval a neskákal po buse 😒
mám to vyzkoušet třeba předem?

díkyyy
😉

lennis
19. kvě 2009

když prckovi rostly zuby, nespali jsme hooodně měsíců, už jsem byla fyzicky K.O., takže jsme nasadili Chammomilu CH9 a trochu zabrala, dá se koupit v lékárnách, cca 60Kč, místo 15x za noc se budil cca 8x, takže tehdy to byl pro mně veliký úspěch spát aspoň jednu hodinu v kuse.

jabber
19. kvě 2009

snupik - no můžeš to vyzkoušet, abys pak třeba sehnala ještě něco jiného, kdyby to nezabíralo 😉 Ale připadá mi, co tak slyším okolo, že tyhle polykomponenty, jako je např. Stodal nebo Oscillococcinum nebo právě Sedalia, fungují docela spolehlivě a dobře 🙂

jabber
19. kvě 2009

lennis 😕 😅 🙂

snupik
autor
26. kvě 2009

ještě mi napište, jak po tom třeba spí dlouho a za jak dlouho to účinkuje?

jabber
26. kvě 2009

to bude účinkovat na každého trošku jinak, vyzkoušej si to 😉 Já jsem to malé dala v letadle, když šíleně řádila a asi tak za hodinku se zklidnila a vytuhla. Spala jako obvykle - to není uspávací prostředek, to je jen na uklidnění 🙂

jabber
26. kvě 2009

jo a ještě jsem zapomněla, bere se to nárazově, ne dlouhodobě, na stránkách Boironu píšou, že se to nemá brát déle než 10 dní

schwarzovka
26. kvě 2009

a není něco na spaní? aby se furt v noci nebudil? je to čím dál tím horší...už nevím, co s ním... 😀

jabber
26. kvě 2009

😀 tak to nevím 😀

skurinka
26. kvě 2009

ja jsem mela cipky i sirup a oboji bez ucinku zdalo se me ze je jeste zivejsi.
a my kdyz jedeme do cech zasadne na noc ve 21h vyjedeme a neni problem

skurinka
26. kvě 2009

joo a mam v zasobe kinedryl je od dvou let.

snupik
autor
2. čer 2009

Jabber:
už jsem koupila ty kapičky sedalia, chci se opttat na to dávkování:tam píšou ráno a večer...stačí to?
Dám mu ho ráno před odjezdem a pak večer v buse a bude to jako účinkovat?nebo už třeba den předem?
a můžu pak zase při odjezdu?

Díky moc🙂chci to mít pojištěný 😀 😝

jabber
2. čer 2009

snupik - homeopatka mi řekla, že to mám dát před odletem, event. ještě před spaním..... záleží jak jedete....? V kolik jedete?
Já bych to udělala takhle: pokud by odjezd byl až večer tak nějak na spaní, tak bych dala ráno a potom tak tu hoďku před spaním. Pokud by byl odjezd odpoledne, tak bych dala před odjezdem a pak na spaní tu druhou.
Ale být tebou, tak si to ještě doma otestuju - vyzkoušíš si jak a jestli vůbec to účinkuje 😉

tomasek06
2. čer 2009

No nám se malý budil až do dvou let ☹ Někdy i 10x za noc. A ta sedalia nám vůbec ale vůbec nepomohla ☹ Tak jsem mu jí přestala dávat. Spí celou noc až od toho druhého roku.

romi.r
2. čer 2009

snupik na vztekání je chamomilla, nám homeopat doporučil 15CH,
http://www.draspirin.cz/product.jsp?artno=30064457

snupik
autor
26. čer 2009

Holky, tak už se nám to blíží a já dnes s nadšením vyzkoušela Sedalii a můžu vám napsat, že jsem HORŠÍ dopo ještě nikdy nezažila...řval a palzil se po zemi v záchvatech vzteku až si rozdrápal noc a spadnul na pusu, má prokouslý ret a bouli na něm...zkusím ještě večer tu druhou dávku, ale nevím nevím... 😒 😖 😔
začínám být zoufalá ☹ 😅

neeve
29. čer 2009

já bych koupila to dvd do auta a případně šoupla kinedryl, po tom jsme my jako malí zabrali skoro vždycky, no ne? 🙂

jabber
29. čer 2009

snupik 😅 😕 jak to večer dopadlo?

snupik
autor
29. čer 2009

dvd už máme, je to úspěšné...minulý týden jsme jeli až na Lipno(200km) a šmudlík koukal🙂celou dobu když teda nespal a neblinkal🙂 😒
večer to byl po kapkách opět děs!!!!!vzbudil se s děsným řevem v půl jedenáctý a já ho uklidnila až u nás v posteli, šla jsem spát s ním.... 😅 🙄 😵
tak ted vůbec nevím, zda to ještě vůbec zkoušet...možná to ještě prubnu tento týden 😝
co myslíte?

jabber
29. čer 2009

snupik - no to vypadá, jak kdyby na něj působily přesně opačně 😕 Já bych je vyzkoušela ještě jednou, abych se utvrdila v tom, že to nebyla náhoda 😅

luucia
29. čer 2009

Tak u nás Sedalie absolutně nezabírá 😝 máme taky DVD do auta, to funguje mnohem líp 🙂

snupik, už bych tu sedalii nedávala 😉

jabber
29. čer 2009

No že na někoho nezabírá - to je jedna věc, někdo na homeopatika moc nereaguje.... ale že by zabírala opačně? 😕 jestli to není prostě jen shoda náhod 😅