Poraďte homeopatika na uspání, uklidnění na cestování

snupik
18. kvě 2009

Za dva měsíce se chystáme na dovču do Chorvatska...náš špuntík je celkem dost živý a občas i vztekací a já začínám mít strach z té cesty 😒 😲 😝 ... poradí mi někdo nějaké homeopatické přípravky na spaní či utlumení? ☹
Díky moc za pomoc 🙂

petja
28. črc 2009

snupik,já to myslela spíš tak,že rodiče rozhodují o dovolené bez ohledu na dítě,viš? 😝 Doktorka homeo nejsem,ale věnuji se jí už přes 5 let

power700
28. črc 2009

Agness, tak dej pak vědět, jestli Cocculine zabraly, a jak to malej snášel. 😉

snupik
autor
28. črc 2009

já osobně jsem jezdila k moři každý rok s rodiči, a že by mi to přineslo do života nějakou újmu, to bych teda netvrdila, spíše naopak... 😝
nevidím na tom vůbec nic špatného, ba naopak...když jsem viděla Kubíčka jak je tam šťastnej, tak bych tam zůstala mnohem déle 😉 😉 😉

hankaajirik
28. črc 2009

obdivuji každou mamču, která vyrazí s mimčem mimo ČR. My jedeme do Českého ráje a já už se děsím cesty s naším malým teroristou. Vždycky se mu cestování moc líbilo.Teď co se vzteká, tak musím sedět s ním vzadu a nedovolit, aby se vysoukal z popruhů autosedačky.Zato mě škrábe do obličeje. V autě máme knížku, tabuli na kreslení, ale dlouho cestu to moc nespasí.Divokýho Billa se taky nedá poslouchat pořád(jeho oblíbený).Opravdu přemýšlím,že se v lékárně poptám po něčem na zklidnění do auta.Neradi bychom havarovali.Náš syn má dost pronikavý hlas a ten v autě není moc příjemný.

martas123
28. črc 2009

😒 hankaajirik - naše malá v autě taky hrozně "prudí" 😠 už od malinka. docela dost cestujeme, hlavně o víkendech, od půl roku s ní jezdíme na dovolené a je to teda docela děs. trochu pomohlo přenosné DVD, ale už to teda taky není ono. většinou se naše cesty odehrávají tak do hodiny a to kouká na DVD a střídavě pije a jí 😝 pořád se něčeho dožaduje. příští týden nás čeká asi 5-ti hodinová cesta, to budeme muset vyrazit hodně nad ránem, aby si ještě aspoň trochu zdřímla. jinak jsem dávala párkrát kinedril, ale vůbec nezabírá 😒 já jsem po něm ospalá a naše malá nic, řádí pořád jak tajfun. je to ďáblík, nebaví ji cesta autem, na kole, v autobuse.....nic kde má omezený pohyb 🙄

power700
28. črc 2009

martas123, jako kdyby jsi mluvila o mé dceři. 😠 Včera jsme jeli na výlet na kole a šlo asi tak prvních pět minut, pak začala prudit, vezl ji manža, dožadovala se mě, a pak začala řvát, jako kdyby ji na nože brali. Cestu tam jsme nějak přežili, ale zpátky jsme ji museli vypustit a běháním a skotačením se trochu vyřádila a uklidnila. 😝

petja
29. črc 2009

snupik,nemluvim o přínosu nebo újmě na zdraví,jen zastávám názor,že tak brzo jezdit tak daleko a navíc autobusem 😝 není vhodné!Sama jsi před cestou stresovala

snupik
autor
29. črc 2009

já se ztresuju ze všeho, už jsem taková 😠
ale stejně pořád nechápu, proč to není vhodné 😅