Přípravek na zvýšení imunity po nástupu do školky-který?

orchidis
14. dub 2014

Ahoj maminky,
v poslední době zažívám to, co asi mnohé ostatní - naše starší dítko začalo chodit do školky a co návštěva, to nemoc. Salmonela, rotaviry, viróza. Den ve školce, týden až dva doma.
Doposavad to bylo naprosto zdravé a odolné dítko. Jíme zdravě, otužujeme, bydlíme na čistém vzduchu, hodně jsme v lese.
Zabral vám nějaký přípravek na zvýšení imunity?
Hodně se mluví o rakytníkovém sirupu - pomohl vám?

Prosím ne klasické věci typu Marťánci a podobně, to dítěti rozhodně nedám, neb tomu nevěřím. Spíš bych věřila na škodlivost než na prospěšnost.

Děkuji!

prokopka98
14. dub 2014

ahoj rakytníkový sirup je dobrý, taky echinacea je na podporu imunity, mám s obojím dobré zkušenosti

salikova
14. dub 2014

KOLOSTRUM;)

helcenka
14. dub 2014

Nám super pomohl sirup Imunit - obsahuje betaglukan, laktoferin a selen. Od loňského září asi jen 2x třídenní rýma a jedna střevní viroza. Ještě jsem to podpořila dětským čajem s echinaceou. Rakytník jsem také zkoušela, ale neměl téměř žádný efekt.

zickemartina
14. dub 2014

no mame to same v jeslickach a taky patrame - zatim na rymu a ucpany nos davam cibuli a med probiotika - potom trochu pomaha osccillo - homeopatika ale zadna slava - byla nam doporucena echinacea syrup tak pri dalsi navsteve budeme zkouset ten. o kolostrum jsem slysela hodne ale pry zalezi na vyrobci - a jelikoz nam nebyli jeste tri tak se blbe shani neco s atestem do tri let

hojda
14. dub 2014

Od 3 let můžeš dávat Cítrícídal.

gosa22
14. dub 2014

přípravky Energy 😉 parádní je třeba Flavocel (dá se i cucat), vše přírodní, může být od 3 let 😉

berenika39
14. dub 2014

Betaglukan, fičíme už třetí sezonu a to oba tři. nevím, pochopitelně, jaké by to bylo bez toho, ale zima ok🙂).
http://www.001shop.cz/p/beta-glukan-1-3-1-6-d/ třeba.....

petramiky
14. dub 2014

My dáváme Imunoglukan a naprostá spokojenost, sem tam kašel a rýma, ale jinak nic

krystalka
15. dub 2014

Nám se výborně osvědčil taky Imunoglukan, syn chodí do školky druhý rok a zatím měl jen jednu angínu a o vánocích neštovice, jinak sem tam běžná rýma a kašel....než začal chodit do školky, tak nebyl nemocný vůbec....teď ten Imunoglukan bere nepřetržitě od září a přestaneme ho dávat, až bude stabilně teplejší počasí....a pak zase v srpnu, aby se vytvořila "hladinka", než půjde v září do školy 🙂

veruska007
15. dub 2014

Dávám Multiimun Baby dvěma starším klukům, již třetí zimu a v podstatě co ho berou, nebyli nemocní.

aktaka
17. dub 2014

u nás asi zabrala hlíva s rakytníkem. holka měla za sebou 2x zánět stř. ucha, 3x angínu + několik viroz a to byl teprve leden. pak jsem do ní začala cpát toto a od té doby měla jen jednou lehkou rýmu.

jana_x
30. kvě 2014

Rakytník, Hlíva ústřičná a nebo Echinacea

luciter18
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kimby
13. říj 2014

V době časté nemocnosti (začátek školky) od firmy LR Colostrum (stojí dost, ale delším užíváním jsem viděla zlepšení), později se imunita i sama posílila věkem (školkou) a tak jsme přešli na Imunoglukan a ten začneme dávat vždy začátkem září a končíme na jaře, dcera se drží dobře. Jak vidím, že na ni něco leze, zdvojnásobím dávku a buď to přejde úplně nebo průběh je mírný.

existujem
27. říj 2014

My jsme zcela přírodní🙂 používáme výrobky z medu. Pro děti jsem koupila odpařovač propolisu - vymysleli ho Italové a na mé vlastní překvapení je to účinné - propolair - doporučuji.Děcka nic nejedí, nepijí jen celou noc dýchají propolis.

sarkar
28. říj 2014

Já mám ještě malé dítě (20m), tak to nebude moc relevantní, ale už mám objednaný fermentovaný olej z tresčích jater, probiotika Infants Daphilus Plus, Hlíváček (budu vysypávat z tobolek) a sirup z echinacey (budu kapat do čaje jen v případě onemocnění).
Všechno je to na základě doporučení holek ze skupiny "Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě", holky tam o stravě a zdraví vědí fakt hodně, takže to beru na jejich doporučení od podlahy. Doporučuju mrknout 😉

myskin
3. lis 2014

Tak já dávám rakytník, ale ne sirup, ale olej, mělo by jít o nejkvalitnější zpracování rakytníku (Nobilis Tilia) v bio kvalitě. Kupuju ho už 2 roky. Pak dávám echinaceu, ale pouze 3 týdny a pak 3 týdny pauza.

marketinkakopretinka
12. lis 2014

Echinacina od 3 let, jinak preventivne omega 3 a vitaminy nej.kvality (prave, ze ne martanky a spol.) uz drive a musim zatukat, jedine me dite se diky prevenci neustale vyhyba jakymkoliv horsim nemocem (zatím jen ryma a 1x malinke impetigo uspesne lecene přírodními metodami)

formule
9. bře 2015

Já dávám dvojčatům pravidelně každé ráno lžičku rakytníkového sirupu. Chutná jim a jsou už na to zvyklá. Původně jsem měla doma vyráběný, ale bohužel brzy začal plesnivět, i když byl v lednici, takže teď už kupuji v DM Bio (Weleda). Také jim na noc mažu ruce krémem. Dočetla jsem se, že by to také mělo pomáhat.

kaapka
29. kvě 2015

výborný produkt na zvýšení obranyschopnosti dětí je Factor base kids od OKG,mám s ním perfektní zkušenost,u starší dcery během pár dní zabral,ani jsem tomu nevěřila.Je to produkt čistě bylinný.Podporuje zdravý růst a vývoj dětí díky vyváženému růstovému komplexu živin - vitaminy B1, B2, B3, B5, B6, kyselina listová (B9), vitamíny C a D3, vápník, hořčík, zinek, měď, jod. Díky unikátnímu vysoce bioaktivnímu vápníku z mořských řas je Factor Base Kids ideální pro podporu zdraví zubů, kostí a svalů.

dor
28. led 2020

Chtěla bych koupit na podporu imunity děti rakytník a hlivu. Rakytník koupím sirup od weledy, ale nevím si rady s tou hlivou, značku, formu....pořadí prosím někdo? Děkuji.

dor
28. led 2020

A ještě bych se chtěla zeptat co s dítětem, kterému se nesmí podporovat imunita (je na imunosupresi). Vitamíny může. Doplňuji jídlem, ale ráda bych ještě něco.

chaira
28. led 2020

My nasadili sirup Echinacina od Justu a super, celý podzim až do teď žádná rýma, kašel ani teploty, syn 4,5roku. Pro dceru mi doporučili sirup Narosan - borůvkový a také dobrý. Dceři je rok a půl. Vždy užívat 2 měsíce a pak pauza 2 měsíce.