Produkty aloe vera od LR, máte zkušenost?

ratatooy
28. kvě 2015

Ahoj maminky,pro všechny které jako mě zajímá alternativní medicína,léčba.zajímalo by mě jaké máte,pokud máte,zkušenosti s firmou LR a jejich produkty aloe vera?za mě mají užasné věci které by neměli chybět snad v žadne domácnosti

jitulina81
1. čer 2015

Asi před 5ti lety jsem si koupila "úžasný, hydratační, hypoalergení" čistící gel na obličej s aloe vera, tak vysušenou, zničenou pleť jsem v životě neměla, táhla svědila. Bohužel za mne je LR jen navoněná bída. Cena rozhodně za mne výrazně převyšuje kvalitu. Ale to neznamená, že to nevyhovuje všem, někomu to určitě může připadat super, mne ne.

alcar
1. čer 2015

Koupila jsem si pred par lety od nich nejakou masku nebo kondicioner na vlasy Aloe vera v tube. A naprosta hruza. Vlasy mastne, slepene a bez lesku. Jednu dobu jsem pouzivala vlhcene ubrousky Aloe vera a ty byly dobre. Ale jeden balicek kolem 200kc. 😝

michaelaeluna
1. čer 2015

Já jsem se měla začlenit do LR společnosti, chtěla jsem to dělat a byla jsem tím ,,posedlá´´ ve všech produktech jsem viděla fakt zázraky!!! Deelerka mě sice hecovala dobře, ale já jsem nakonec polevila a vyprdla se nato... Koupila jsem si vesměs všechny krémy, startovací boxy, no myslím, že s aloe vera úplně všechno... Teďka v těhu jsem se rozhodla, že všechny své aloe zázraky spotřebuju a všechno budu dělat nejlíp na přírodní bázi! Na to, že je expiračka do roku 2017 tak mi místo krémů leze z tuby něco žlutého odbčas vodového, některé jsou úplná voda! No hnus! Jediné co vydrželo je sprej ,,první pomoci´´ který údajné desinfikuje a hojí- použila jsem ho 3 měsíce zpět na odřeninu a ještě mi to začlo mokvat a hnisat, takže desinfekční účinek 0bodů a hojení +30dní! 😀 Parfémy jsou u nich perfektní, ale za mě krémy taky neee ☹ 🤐

lenka_11
1. čer 2015

Za me skvely krem na ruce, jinak co jsem vyzkousela bez zjevneho efektu. Neublizilo, ale nepomohlo.

didinky
1. čer 2015

taky bych řekla, že je spousta lepších a hlavně o dost levnějších produktů...

milacekhanach
29. črc 2015

Tak já se k LR dostala cca před 4měsíci.Dcera 9 let je od 2 let atopička.Zkoušela jsem všechno možné(Dr.Jonáše,OKG,různé masti.....), a nic nepomáhalo,stále olezená od hlavy až k patě.Dceři jsem nasadila gel Aloe vera a probiotika od LR.Obojí měla tři měsíce a ekzém je fuč.Navíc se mastí aloe vera concentrate,ten jí sedí.Ale těl.mléko určené pro mimina nám vůbec nesedí,za mě hrozně moc parfemace.Dokonce jedla jahody a pomeranče,které nesměla a neolezla.Ale navíc od 4 let jí chlorellu.Za mě tedy LR ano,ale pouze něco.Teď jsme přešli na probiotika,která nejsou tak náročná finančně,protože LR má výrobky opravdu hóóódně drahé.SOS sprej používám při bolestech v krku a na opruzený zadeček.A na to si myslím,že je výborný.Malá na to trpí a pomáhá nám jedině tento sprej a ještě krém na opruzeniny od cannadermu. 🙂

petulinka_2012
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitulina81
13. srp 2015

Holky, musim upravit svuj nazor. Me LR tak nevyhovuje, ale ten pohotovostni sprej s aloe mi, jako alergikovi, naprosto vylecil kousnuti od vosy, naprosto bez otoku. Ale... Mala ma atopicky ekzem, na doporuceni jsme zacali pouzivat nektere produkty a prekvapko, mala ma plet naprosto cistou. Az me samotnou ten vysledek prekvapil.

zuzikuzlik
13. srp 2015

dobry den,také se přidávam k hodnocení lr aloe produktu...spray teda naprosto uzasná věc...pomaha v tohle vedru na mykozy a s koncentratem naprosta jednicka...potom tahle kombinace na opareniny..predlokti dvouleté holcicky krasně zhojilo...krem s propilisem na vysusene ruce,baby kosmetika krem u nas spokojenost krasne se roztírá a vstrebava malá ma po nem krasnou pokožku,kulicka aloe vera hoji hlavne po holeni,nedrazdi a hlavně nepálí,nedelá bílé fleky...mind master uzasna vec pomohla pri maturitě....ubrousky aíoe vera taky potesili....hlavne nedrazdi.krém 50 % aloe na suchou kuzi kdo ma obzvlast taky spokojenost...vitaaktiv malá zboznuje.tim,že mi neji ovoce tohle si zamilovala.pro balance pomohl na překyselení žaludku....zatim,co jsem zkusila dobrá zkusenost...

kaceenka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petulinka_2012
29. říj 2015

U nás doma pijeme každé ráno a večer AV broskev, doma nechybí ani sos spray,mycí emulze,zubní pasta, sůl do koupele, hřejivé mléko,vitaaktiv. atd.. S Lr jsem spokojená,mají kvalitní výrobky patentované a certifikované vyrobené v Německu. Za mě ano.

ratatooy
autor
29. říj 2015

každý jsme originál a ne na všechny to muže tak dobře zabrat,na koho LR nezabere muže mu více pomoct jiná značka

kaceenka
29. říj 2015

Já pila taky broskev ale žadné účinky jsem nezaznamenala..mám problém s ekzémem..začla jsem pít siveru do toho colostrum a ekzém nemám..hlavně je dobrá na celou kůži.....

ratatooy
autor
30. říj 2015

@kaceenka tam asi pomohlo to colostrum,protože ekzemy jsou většinou imunitní onemocnění

kaceenka
30. říj 2015

Jj to colostrum je super. Uzivala jelsem i z lekarny ale nez účinků. ..a tady od LR zabralo krasne. Akorat ty ceny no.a to to mam za nakupku.

evazel
11. led 2016

@kaceenka A 6 najednou by vyslo kolik? Pripadne colostrum v tabletach? Tekute ho opravdu nedam...muj email, pripadne vyzvednuti v Praze osobne bych byla radsi. Posta se prodrazi.....

kaceenka
13. led 2016

@evazel napíšu zprávu

papaja28
6. dub 2016

Za mě taky produkty ano, sprej první pomoci, koncentrát, colostrum - používáme už 4 roky a nikdy nezklamalo. Jen se to nesmí cucat. Jedna lžička denně je málo. Ale když víte, jak produkty správně používat, tak jsou super. Je to stejné když přijdete do obchodu, taky vám vše nesedí a spoustu věcí i levnějších vyhodím, o lékárně ani nemluvím. takže ve výsledku to tak drahé není, když jsou akce a máte klientskou kartu, tak ceny jsou přijatelné. Navíc je to dermakosmetika s Dermatestem. A to nemůžete srovnávat s drogerkou. Když si nevíte s něčím rady, ráda poradím.

petulinka_2012
13. zář 2016

Tak i když už jsem to psala tak to napíšu znovu že na 100% je dobrý ten sos spray. Manžel se docela dost ošklivě říznul(bylo by to alespoň na 2 stehy) ale byl pořád hrdina že nikam nejedeme že to bude dobrý a bla bla,tak ok. Koupil si v lékárně fixní stehy a stříkal si to soskem asi 3-5xdenně a za dobu cca týden se mu to pěkně vstřebalo,ale střákne si to i nadále. Takže si ho zase objednáme ať je pořád při ruce. Mám ráda jejich výrobky. Kdyby jste někdo chtěl nějaké informace tak pište ráda vše zodpovím. U LR jsem již delší dobu 🙂

pocitej
23. pro 2016

LR neni predrazena? Kdo to tvrdi ? Matematika rika jasne 🙂 1+1=2 ne 1 a tak budeme pocitat! Stiny na oci obsah LR v obycejnemmplastu s napisem Deluxe = "luxus" je 4x0,5g = 2 g stinu za 1236,-kc!! Tj za 1g ocnich stinu 618,- kc!! To je levne? A to LR je obycejna kosmetika tvarici se jako luxus! Kdyz porovname znacky co diky sve historii a jmenu jsou znacky tak pokud porovname napr Estee Lauder jednu z peti prestizni h znacek sveta tak jejich stiny 7 g v pouzdre za 1500,- kc je gram za 214,- kc! Tak ze LR je predrazena prevlecena lasina kosmetika. Sorry nemuzeme se ani bavit o znacce! A k parfemum? 40% vonnych oleju? Ale prosim vas! Oznaceni EDP jake ma i LR je pro parfemovou vodu ktera obsahuje 12-15% vonnych oleju! Kdyz vymackam olej ze slupek od pomerancu take budu mit vonny olej a jake kvality? Pokud by LR melo 15>40% vonnych oleju tak by se klient nedoplatil nehlede na to, parfumersky prumysl jasne rika kolik % co obsahuje a pokud je to parfem tak parfemy se nevyrabi seriove ale na zakazku obsah oleju maji vyssi a stoji desetitisice. Navic pokud nekdo propujci sve jmeno parfemu neni to znamka exkluzivity. Toto praktikuji firmi napr Avo Oriflame i LR Nike i Adidas nebo Celine Dion ci Bruce Willis Gottem. Exkluzivni vune vyrabi pouze parfemove domy napr Chanel atd. Sorry damy zLR nate predrazene nic a nejste ani

ssyylvaa
1. srp 2017

Lr produkt ,vlasovy šampon a tonikum jsme vyzkoušeli a postupně fotili,pred používáním a po deseti dnech první výsledek,trochu mech v miste kde nebylo a poslední foto je asi tak po dvou měsících používání 👍

petulinka_2012
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
papaja28
15. zář 2017

Peti, tak pokud můžete poskytnou slevu 40% tak to beru. Když mi z nákupní ceny snížíte ještě DPH 🙂.

johnyr
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
addy7
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anaviivana
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anaviivana
18. bře 2018

Měla jsem více zdravotních problému a později jsem řešila i problemy mých děti. Hodně jsem resila stravou (co jist, aby se mi zlepšilo to či ono), na základě par nezávislých doporučení jsem se přes své „laické” zkoumání dostala k firmě LR. Ackoli už před lety se mě (nesprávným způsobem pro mě tehdy) snažil do LR zlanarit tehdejší kamarád, až před nedávným časem jsem k LR chtěla sama. A nelituji. Colostra z lékárny asi nic moc nepomahala a malý byl stále x-krát do roka KO, nevím, po nasazení Colostra od LR se stav zlepšil a zlepšuje nadále.
A moje zdravotní problemy jsou na ústupu a některé už i absolutně pryč, je to však na delší povídání.
Každopádně mohu doporučit. Velmi příjemným zjištěním mi bylo, ze téměř cokoli jako registrovaný partner můžete konzultovat s několika lekari.
Hezky večer 🙂

petulinka_2012
19. bře 2018

@anaviivana to ano. již několikrát mi doktoři z LR poradili co je vhodné užívat na určitý zdravotní problém a hlavně jaké dávkování. A jsem u LR spokojená a nemůžu si na výrobky stěžovat. 🙂

jaroslav81
30. led 2019

LR produkty su predrazene sunty, pozrite si zlozenia ich produktov, dlhe ako telefonny zoznam...same chemikalie a konzervanty...uz sa konecne spamatajte....viete preco su ich aloevera gely take huste? Lebo ich zahustuju gumou (xhantan). Je to iba marketingovy tah....predajcovia vas budu presviedcat, ze je to preto, lebo obsahuju 98% Aloe a ostatne gely z lekarne su riedke a nekvalitne...Po lisovani je aj ich aloe gel riedky ako voda, preto to zahustuju gumov, aby potom mohli tlacit zakaznikovi do hlavy kaleraby, ake su kvalitne v porovnani s konkurenciou...vsetko je to klamstvo...a o dalsich pridanych chemikaliach ani nevravim....AV gely z lekarne su riedcie, lebo do toho nepridavaju umelu gumu...a su o polovicu lacnejsie a kvalitnejsie. Rovnako to je so vsetkymi produktami...krem na tvar obsakuje parfemy ( fragrance), mna po ich soft skin kreme stipala cela tvar...a o ich rade Figure na chudnutie ani nehovorim. 450g nekvalitneho proteinu s ovsenymi vlockami stoji 44€ !!! Videli ste zlozenie? Obsahuje najlacnejsi sojovy protein. V akomkolvek fitness shope kupite kilo sojoveho izolatu za cca 6€ a vlocky za par centov. Alebo 6 tyciniek za 30€. Spamatajte sa ludia. 8 dielna sada stetcov na licenie za 230€ ??? V DM kupite taku sadu za 15€. Uz si nenechajte vymyvat mozgy LR predajcami, ake su to super kvalitne vyrobky. Je to len dobre premysleny marketingovy tah. Kto neveri, nech si overi zlozenia ich produktov na internete a zacne si o tom nieco zistovat a porovnavat to s inymi, o polovicu lacnejsimi produktami z lekarne..Budete velmi prekvapeni. Nehovorim, ze ich produkty nie su ucinne, ale ku kazdemu produktu existuje ina alternativa za omnoho nizsie ceny. Kupovanim ich vyrobkov sa len skladate na vyplaty svojim predajcom a predajcom nad nimi v pyramide. V USA teraz prebiehaju obrovske antikampane proti MLM firmam..len zdieraju ludi a nicia medziludske vztahy...precitajte si nieco o firme Amway, ktora posobi po celom svete. Je to sekta. LR je to iste, len zatial posobi iba v Europe. Na prednaskach vam kvalitne vymiju mozog, zmenia myslenie a stavate sa ich oveckami. Oni sa potom vyvazaju na sluzobnych meredesoch a smeju sa na vas.

elois1
9. srp 2019

@jaroslav81 To by byste si měl nejprve přečíst složení jiných výrobků u kterých uvádíte, že jsou stejně kvalitní ( např. V lékárně seženete 100% AV šťávu (šťáva ale není to samé jako gel šťáva vám garantuje že se v daném produktu vyskytuje max do 50% AV gelu mnohdy to je ale méně zbytek je čistá voda) a k tomu třešničkou na dortu je chemicky konzervat E211 benzoan sodný karcinogenní látka no to bych si vážně dala 👏👏👏