Sedalia sirup. Jak vám vyhovoval?

stazina
11. únor 2010

Ahoj , ráda bych se od vás dozvěděla o tom, jak vám vyhovoval tento homeopatický sirup( Sedalia), zda jste byli spokojeni a jak vám po něm mimča spala. Taky od jakého věku jste ho dětem dávali a jak dlouho...díky

stazina
autor
18. únor 2010

Tak jak bylo v noci, crco? Snad líp 😉
U nás zase nic moc....dásně měli natřený, dokonce měl Matěj čípek na bolest.....a stejně sme se zase nevyspali 😒
Dnes je to už desátý den, tak zkusím další noc bez sirupu..uvidíme, jetsli bude ěnjaká změna....

crca
18. únor 2010

Ahoj Stazi,u nás dneska supeeeer 😉 Maty se vzbudil o půl 1,to jsem jen strčila dudu a dobrý,pak Michalka o půl 3,to jsem jí dala mlíko a spali až do 6.15hod 😉 Třeba má na vás opačný účinek ten sirup je to taky možný 😒 A mezitím jsme teda neměli ani zakňourání nic 😉

lienka43
18. únor 2010

Ahojte na ukludnenie okrem Sedalie je dobry caj od spolocnosti Nahrin-Instantni Jablecno-medunkovy. Mala som vzorku a mala ked ho vypila spala celu noc ani som o nej nevedela, objednala som ho tak uvidim aky bude vysledok, dam vam potom vediet.

stazina
autor
18. únor 2010

Crca - a kolikátou noc už jim to dáváš? že by to začalo působit až ted? já právě nevím, ejstli mám ješět dávat, nebo se an to vyprdnout a zkusit to třeba až zase za týden... 😖

crca
18. únor 2010

Lienka43-já jsem ode dneška nasadila i čaj pro klidný spánek 😀 pijou ho přes den,můžou jeden hrnek denně.
Stazi,já ten sirup mám cca 3týdny,uvidíme co bude dneska 😀 Já bych jim vypotřebovala aspoň tu lahvičku,jsou to homeopatika takže to neuškodí a nemáte fakt ty zuby?Já jsem u nich v tomhle období měla opravdu krizi ohledně spaní,zuby vidět nebyly a nejdnou pak byly venku v 9 měsících 😅 až teď asi 4 -5 dní zpátky je to relativně v klidu 🙂

stazina
autor
19. únor 2010

já už nevím, asi to budou zuby,ale na noc je mažu tím calgelem a třeba včera mi Románek večer hrozněbřečel, bylo vidět, že řve bolestí ..tak jsem mu dala paralenový čípek, tak jsem si říkala, že v noci knápat nebude....a stejně a snad spal ješět hůř, než normálně....
Jediná utěcha pro mě je, že jednou jim ty zuby vyrosttou 😀

crca
20. únor 2010

Ahoj Stazi,my jsme už docela v pohodě,dneska se vzbudila až o půl třetí na jídlo 😉 A pak chrupkali až do 6.15hod.
A nemůže bát nafouklí? 😕 Už jste na příkrmech ne?Já jim nedávám už do jídla nic co by je mohlo nafouknout(květák,lusky,hrášek)brokolici dám jen trochu bez toho pahejlu,protože taky jsme tím bojovali a byli chudáci nafouklí,když v noci brečeli,tak se kroutili,já je vzala a oni si po chvíli prděli jak vzteklí 😀 od té doby nic takového nedávám 😒

stazina
autor
20. únor 2010

Ahoj crca, tak to je krásný spinkání!!do půl třetí, to je paráda....a v 6. 15budíček....a v kolik ti pak chodí přes den spát?
taky jsem si říkal, že je to příkrmama...já květák, hrášek ani luky nedávám...brokolici ale jo...tu mají dost rádi ...
A co jim teda vaříš za příkrmy? Mrkev a brambor mi moc nehctějí...nejradši mají mrkve s brokolicí....a maso tayk docela neuspěch....
O půl 8 usnili a už 3 krát brečeli,t akže to bude asi zase noc....dneska jsem jim zase dala sirup, tak uvidíme...zkusím jim teda zítra dát příkrm, bez brokolice...a uvidíme....
TAk doufám, že už vám to spinkání takhle vydrží!!§držím palce, pa

crca
21. únor 2010

Stazi přes den mě usnou mezi půl 9 a 9 a pak po obědě kolem 12-12.30hod.Na příkrmy jim dávám,mrkev,cuketku,rajče,brokolici,ale někdy jim tam hodím i tu zeleninu od Nowaca do polévky,je v tom teda všechno,ale to jim až tak problém nedělá,než když jim to dám čerstvé.Maso můžeme ve velkém,jako přílohu dělám těstoviny,rýži,brambor,nebo když se mi nic nechce,tak jim to zahustím pohankou 😀 a když mají nějaký problém s prdíkama,tak udělám jen mrkev s rýží 😀 Dneska jsem u nich byla v deset(Matěj),o půl jedné Michalka a teď už mě tam teda hlásí,že jsou vzhůru 😀

stazina
autor
21. únor 2010

Crca - tak to jste měli docela peknou noc, vid? U nás ta noc na dnešek byla uplně nejhorší za poslední dobu...teda třeba se překonají a bude takvých hroznýhc a horších nocí ještě víc...
Tak já trochu upravím ty příkrmy, jestli to teda nejsou ještě prdy a uvidím....
Achjo, tak sem zvědavá, jak bude dneska , už jsem fakt vyčerpaná...a vždycky když se najím t, ak usínám...u je toho moc..
tak klidné noci, pa

marcelkap
8. pro 2011

Po dlouhé době, pokusím se oživit diskuzi...
Najde se někdo kdo používá Sedalii? Pomáhá vám, případně na jaký problémy?

pejtho
28. únor 2013

Maminky, máte některá čerstvou zkušenost se sirupem Sedalia na spaní?
Dceři je 19m, v noci se nám hodně budí, mluví ze spaní, kňourá a je neklidná. Někdy se vzbudí i 10x za noc :-/
Koupila jsem dnes na doporučení praktického lékaře Sedalii a zajímalo by mne - pokud vám zabrala, kdy jste začali změny pozorovat?
Děkuji

xavera
6. čer 2013

@pejtho oživuji diskusi po dlouhé době. Máme také velké problémy se spaním už od půl roku, teď je malé 14m a mě už asi odvezou..., už nevím co vyzkoušet. Jak jste dopadli tehdy vy s tímto sirupem, když jste psala tento příspěvek?

pejtho
6. čer 2013

@xavera Ahojky, asi moc nepotěším :-/
Koupila jsem sirup, večer před spaním jsme dali a po těch 19 měsících se stalo poprvé, že malá spala celou noc. Od 19 hod do 8 hod do rána. Já myslela, že se zblázním radostí! Druhou noc se vzbudila 1x-tak jsem říkala, no dobrý pokrok. Pak se začla a budit tak 2x-3x i se sirupem. Tak jsem ho přestala dávat a ten stav přetrvává. Vzbudí se 2x-3x a vyžaduje, aby jsme někdo lehl k ní do postele a usínal s ní. Bude jí 23 měsíců a pořád prostě nemůžeme to spaní nastavit.
Nespí po obědě, večer chodí spát po 19hod, usne hezky, rychle. Pak se budí kolem 22 hod s řevem, hysterák. Nevíme proč a dokážu jí utišit jen já. Jakmile za ní jde manžel, tak ho odhání a řve ještě víc. No a pak se budí tak po půlnoci. Už má v pokojíku noční světlo a na chodbě a u nás v ložnici také, takže to si přicupitá sama k nám do ložnice, lehne a zase spí.
Takhle by mi to ani nevadilo, ale máme v ložnici druhé dítko 7mi měsíční a navzájem se mi budí. Takže já tu starší musím přenést zpátky do pokojíčku a tam jí znovu uspat.
Sedalia pak skončila nedopatřením rozlitá po zemi, takže jí tady teď už ani nemám, ale uvažuji, že jí znovu koupím a zkusím s odstupem času znovu podat.
Co jsem slyšela a četla,tak homeopatika obecně na někoho nepůsobí vůbec a někomu pomohou hned. Takže bych to asi určitě zkusila. Koupíte normálně v lékárně, stojí cca 100Kč.

xavera
6. čer 2013

@pejtho moc děkuji za tvé postřehy. Zkusím to. Už jsem objednala v lékárně, zítra vyzvednu a dáme na noc. My to máme tak, že malá usne kol 20, ve 24 se budí na mlíčko ( ještě jsme to jedno neodbourali ) ...no a pak je neklidná, budí se a nebo je několik hodin v kuse vzhůru prakticky až do rána, kdy usne opět kolem 5 a spí ještě tak 2 hodiny. Pak přes poledne cca 1,5 hod. Toto začlo v 5 .měsíci a od té doby je to denně. Kromě asi dvou výjimek. Do roka jsem to celkem zvládala a věřila, že to skončí. Rok se ale přehoupl. jsou pryč další 2 měsíce a já začínám zoufat. Jediné, co mě udržuje v naději, že jsou to snad zoubky. Tak ještě jednou děkuju a přeji pevné nervy.

verisek91
7. říj 2014

oživím 🙂 nám pomohl! Je úžasný,nenechám si na něj sáhnout.Budu dávat nadále. 🙂 Malá je velký nespavec,a tohle vidím jako záchranu. 🙂

terrytess
27. říj 2014

Dcera se mi vzbudí klidně i 20x za noc, pořád kňourá, je neklidná. Pak zase usne a za chvilku už zase kníká....už to trvá asi 4 měsíce a já už začínám být fakt unavená....tak snad by nám sedalia mohla pomoct??? 😨 😅

mates22
14. led 2015

Nedocitam, ale nase zkusenost je negativni, dvakrat jsem nasadila a dvakrat nevydrzela..... co to s malym delalo jsem nedokazala snaset, radsi jsem k nemu dal vstavala co hodinu.