Syn má pořád rýmu. Znáte přírodní látky, které pomohou?

natalia3
6. dub 2009

Ahoj holky, muze mi nekdo poradit?? Tobias ma 22 mesicu. Posledni mesic ma porad rymu a lekar mu porad dava kapky. Coz se mi moc nelibi. Neznate nejake prirodni latky proti ryme. Alergicka ryma to asi neni, protoze neni bila, ale zelena.... Poradi nekdo??? predem dik Nat..

kejka
6. dub 2009

STÉRIMAR - roztok mořské vody ve spreji
Blahodárné účinky mořské vody objevili naši předkové už tisíce let zpátky. Mořská voda obsažená ve STÉRIMARu je přírodní médium, které je bohaté na minerály a mikroorganismy - fytoplankton a zooplankton. Mikroorganismy uvolňují do vody produkty svého metabolizmu - hormony, antibiotické a bakteriostatické látky, které v organismu působí jako biokatalyzátory a mají antibiotické a antiseptické účinky. To znamená, že působí jako přírodní antibiotika.

A proč je STÉRIMAR roztokem mořské vody? Mořskou vodu jsme pro vás naředili proto, abychom vám mohli přinést šetrný produkt, který nebude sliznici nosu jakkoliv dráždit. Proto je STÉRIMAR k dostání jako tzv. fyziologický roztok - to znamená v takové koncentraci, která je pro lidské tělo nejpřirozenější.

Odkud je získávána mořská voda pro STÉRIMAR?
Dlouho jsme hledali lokalitu, která by byla dostatečně čistá, aby se mohla stát zdrojem pro výrobu STÉRIMARu. Našli jsme nakonec dokonce dvě. První z nich jsou vody okolo francouzského St Malo. Voda je čerpána minimálně 7-8 km od pobřeží, v hloubce alespoň 5 metrů, aby nemohla být v žádném případě kontaminována pobřežními proudy. Její kvalita je samozřejmě hlídána oficiálními orgány.

Druhou lokalitou je oblast Cancale, kde je i mnoho ústřicových farem. Tyto živočichové, extrémně citliví na kvalitu životního prostředí, jsou nejlepším důkazem, že pro STÉRIMAR používáme jen tu nejlepší mořskou vodu.

Myslím,že ten na žlutou a zelenou rýmu je v bronzové barvě-mají tři druhy.Fakt pomáhá. 😉

mkr
6. dub 2009

my máme vincentku ve spreji a teď jsem jí koupila přírodní kapky na zvhčení sliznice a předcházení rýmy od Atoku

natalia3
autor
7. dub 2009

Ahoj, ten STÉRIMAR je fakt super, pouzivame to teda zatim jen 2 dny, ale uz ted vidim uspech... DIKY MOC

milik75
7. dub 2009

Ahoj, STERIMAR je opravdu super!! Pokud casem i vycihnes zacatek rymy, hned nastrikej do nosu a do 2-3 dnu je ryma pryc, cemuz bych fakt neverila, pokud bych tohle nevyzkousela. My drive pouzivali neskodne kapky e LIBENAR, ale ty zdaleka nejsou tak dobre.

anakonyes
9. dub 2009

Ahojda, a stříkáte to přímo do nosu? Nám to mudr. zakázala jako naprosto nevhodný. Máme jen vytírat nos namočeným uchošťourem, je fakt, že M. tak děsně bojuje, že bych mu asi vypláchla oko 😉 ale tudíž to žádný velký efekt nemá. Máme rýmu podruhý v krátkým čase, před 14ti dny jsme měli laryngitidu a teď už skoro týden má vodovatou rýmu. Odsáváme a odsáváme, ale už je to řeckořímský zápas ve volném stylu za použití všech hmatů, chvatů a donucovacích prostředku 🙄

kejka
10. dub 2009

Anakonyes normálně do nosu-stříkat,vytírání nemá žádnej efekt,kluka už máš velkýho,žádný miminko. 😕 😕 Když nastříkáš,tak se to hezky spustí a i víc toho odsaješ.Nechápu,proč ti dr.zakázala vystříkávat nos,to slyším poprvé. 😕
V tomhle jsem měla štěstí,do 2,5let malej neměl vůbec rýmu,ani jednou. 🙂 Zato pak si to vynahradil,ale už byl větší,takže při odsávání držel,ted už smrká sám. 😉

janiik
4. kvě 2013

Propolisová tinktura 😵 Syn měl strašně dlouho zadní rýmu, píchali mu ouška a nakonec z toho zánět dutin...hrůza, ani antibiotika moc nezabírali. Dala jsem mu propolis a za 2 dny byl jak rybička. Od té doby ho používám skoro na všechno.

akinan
29. kvě 2013

U nás používáme Alfu, ta je silně bylinková a bojuje s otoky a záněty a když nemáme tak gel, to je něco podobného. Sem tam stříkneme na pročištění sprej, ale většinou máme za pár dní po rýmě. Ale je spousta přírodních způsobů 🙂

leikkka
1. čer 2013

my používáme physiomer pro děti a odsávačku na vysavč a rýma je pryč velmi rychle

homeopathy
1. srp 2013

Ahoj maminky, pokud se rýma stala již chronickou, homeopatická léčba je na místě. Právě homeopatie umí dobře pracovat a řešit chronické problémy, tedy ty, s kterými si mnohdy klasická medicína moc neví rady. A nedejte se odradit tím, že Vám homeopatika "nepomohla" či podobně. Mnohdy je to jen ne zcela šťastným výběrem homeopatik, často ze stran klasických lékařů bez homeopatického vzdělání, kdy je pak tento neúspěch homeopatické léčby bohužel ne zcela po právu přičítán neúčinnosti homeopatie jako takové. Opak je ale pravdou, mluví za to až 80% úspěšnost homeopatické léčby u chronicky nemocných pacientů 🙂

25jaja
8. říj 2014

Já nedám dopustit na Quixx... nevěřila jsem tomu, ale fakt mi uvolnil nos, když jsem byla těhotná a nemohla jsem jiné kapky...a teď zabírá skvěle i dceři...a je to přírodní mořská voda, nenávyková a můžeš používat xkrát denně.

luciter18
13. říj 2014

@natalia3 Ahoj, mám dvojčátka 1,5 a 5 letého syna, a také jsem měli neustále rýmu a byly nemocný tak jsem narazila na SOS sprey Aloe vera od firmy LR a také jsem začala dávat Aloe vera drinking gel to je na posílení imunity a máme pokoj, nepotřebujeme ani kapky do nosu ani mořskou vodu.. jsem zdraví... Kdyby jste chtěla vědět více o těch produktech tak mi napište ráda vám poradím, zažila jsem si také své s nemocemi.. udělala jsem z dětí pokusné králíky jak se říká ale vyplatilo se mi to, nejsme opravdu nemocní .. Monika

existujem
27. říj 2014

@janiik Pokud se ti osvěcuje propolis, zkus i odpařovat propolisu - propolair.cz - výhoda je, že nemusí dětem dávat propolis jíst / pít - jen ho dýchají 😉

silvapokorna
31. říj 2014
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

@natalia3 Ahoj. Nám pomohlo přeléčit Pamycon-kapkami, co jsou lokální antibiotiká. A pak jsme rýmu chvilku řešili jenom slanou vodou v hrnci v pokojíčku a prostě smrkat, smrkat. Po půlroce se to srovnalo a holky teď zvládají rýmu za tři dny a bez kapek. Myslím, že se tělo naučilo s tím prostě popasovat samo. Jinak jsem měla dobré zkušenosti s mořskou vodou s mědí (měď je přírodní antibiotikum a desinfekce) ve spreji. Holkám jsem to stříkla jak do nosu, tak do krku. Je to prostě slaná voda, tak z toho měly legraci a hrozně se u toho křenily. 😀

spirulina
31. říj 2014

u nás výborně funguje obyčejná solná lampa na svíčku - večer před spaním v ní vypálím v ložnici jednu čajovou svíčku. a taky do aromalampy kapat borovicový nebo tea tree éterický olej. jsou antivirové i antibakteriální, takže vyčistí vzduch a jak to děti vdechují nosem i pusou, pomůže zbavit se nákazy.

nonacek
31. říj 2014

Já používám majoránku a nebo z ni masticku.

homeoregrese
2. lis 2014

POužívám homeopatika a rýmu nemáme 🙂

breadfish
3. lis 2014

Na rýmu u nás zabírá nejlíp Quixx, sprej s mořskou vodou.
Zvlhčuje šetrně sliznici nosu a ulehčuje dýchání, což je speciálně na noc zatraceně důležitá věc. 🙂

marketinkakopretinka
12. lis 2014

tymianovy krem a eucasol od justu jako prevence, pak samozrejme, když ryma zacne, tak jsou na to lepsi finty,ale chce to prevenci a cistit vzduch od bakterii, to umi na trhu jen eucasol a pak leda kvalitni aromaterapie, ci do zvhcovacu

520d
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mamasara
30. črc 2015

Mořská slaná voda mi vždy pomohla...nos se propláchcne, lépe se smrká a může se stříkat jak jen je potřeba. Já mám nejradši Quixx...a pro miminka Quixx baby - to totiž není sprej, ale kapičky, což je pro malé dětičky šetrnější.

valik
30. črc 2015

@janiik Moc prosím o bližší informaci, jak s tím propolisem... Jakou formou podávat, jaké konkrétní kapky. Dcera má zadní rýmu už asi rok...☹

leikkka
30. črc 2015

physiomer baby - obdoba toho co tu holky píší, a vysavač, pinosol - dítěti do 1 roku nekapat, ale vytrit vatou tycinkou s kamkami, na noc nam zabira otrivin, děti vždy spí po něm celou noc a jinak zvlhčovat vzduch, homeopatika

jajka251
21. srp 2015

Zkusila bych mořskou vodu...čistí nosánek a pečuje o sliznici....třeba Quixx Baby kapičky...krásně se aplikují díky kapátku,nepálí,pečují o nosánek a působí jako prevence proti rýmě....

breadfish
11. zář 2015

Mořská voda, ta je 100% přírodní.
Já na sebe ještě používám napařování, to je spolehlivý babský recept (fakt ho mám od babičky), ale to u dítěte nepřipadá v úvahu, ani horským sluníčkem radši ne - ségra se kdysi o Solux dost ošklivě popálila.
Takže u dítěte spoléhám na tu mořskou vodu, jsou přípravky, co můžou už malá miminka (už zmiňovaný Quixx Baby).

suzina08
24. zář 2015

Mně se nejvíc osvědčil Pinosol. Pro děti je na tom supr, že to není sprej, ale kapky a je vhodný pro děti od jednoho roku 🙂 Pokud ale má hlen zelenou barvu, tak bych spíš doporučila Sinupret kapky. Normálně se to polyká, je to taky pro děti od jednoho roku a je to na přírodní bázi. 😉 Obojí mám ověřené, že to opravdu zabírá 🙂

breadfish
24. zář 2015

Jednoznačně mořská voda. Ta je na rýmu skvělá.
Je to přírodní, dá se užívat podle potřeby, žádné riziko předávkování, závislosti nebo vedlejší účinky - u nás ji používáme celoročně. A k mání jsou kapičky a spreje pro všechny věkové kategorie, už pro nejmenší mimčo od narození se dá pořídit Quixx Baby. 😉

pindu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz