Výrobky firmy Just, jaké se vám osvědčily?

tichackova
17. pro 2012

Ahoj holky, nedávno mi na rehabce doktorka doporučovala tymiánový krém a eucasol od firmy Just. Na co přesně a jak se to používá? A jaké další výrobky se vám osvědčily? Díky😉

jarda64
19. lis 2014

....nechapu proc tady nemohu napsat svuj nazor a sve mineni.....ktere jsem psal kolem 11 hodiny....ja myslel,ze se da psat tady o vsem a o cem koliv......spletl jsem se,takze budu muset to tady opustit....nechapu to....cokoliv napisi prijde upozorneni....jsem tady kratce tak nemam tuseni co si mohu dovolit a co ne....ale clovek by mel preci rict svuj nazor.....to jedno....tady neni o cem diskutovat....
....po te zprave.....prijde okamzite upozorneni,ze jsem zase neco blbe napsal.... 🙂 .

bimbici
19. lis 2014

Názor a spam jsou dvě různé věci 🙂 Z toho co jsem se dívala, tak jeden příspěvek byl smazán za spamování 😀
Čirou náhodou se tu někdo zaregistruje jen proto, aby mohl vytáhnout archaickou diskusi o firmě just. A čirou náhodou pak promuje prodej 😀

jarda64
19. lis 2014

ok......ja uz nic nerikam.......nebo zase mi to tady smazou....smich....

silvie7
7. pro 2014

ahojky, chtěla bych se zeptat na Eucasol od Justu, jak starému dítěti to můžu stříknout na polštář, co se týče rýmy? Mám 9 měsíčního syna a už 3 týdny bojujeme s rýmou a docela škaredým kašlem 😢 příjde mi, že nic nepomáhá kapky stoptusin, pak sirup mucosolvan, mazání psím sádlema nic, chvíli vypadal,že se lepší a pak se zase zhoršil. Uvažuji i o koupi té tymiánové mastičky, ale nevím jak ten eucasol, zda to tak malému dítěti při spaní nebude vadit ? Díky za rady 😉

tekwara
31. pro 2014

@jancip je vhodná i pro roční,my prodejci musíme plnit kvóty ,proto se takhle děsně na té poliklinice chovají,ač sama prodávám,tak mi to také vadí.

joupatko
9. led 2015

Já používám just výrobky několik let a je fakt, že když to leží někde na skřínce, tak to nepomůže. Neříkám, že všichni jsou stejní, ale znám hodně lidí, kteří to zkusí jednou a to ještě jednou denně, a pak zapomenou, že to vlastně mají, jak psala třeba jedna paní, a to fakt nepomůže 🙂 Je důležité, aby Vám Váš just poradce opravdu vysvětlil, jak se tyto výrobky používají. A co se ceny týče, tak odpovídá kvalitě a kvantitě. Všechny výrobky vydrží dlouhou dobu, a pokud je správně používáte, nemůžete nevidět jejich velkou pomoc. Každopádně, domácí příprava je samozřejmě také výborná volba, já si ale nemůžu pomoci, oni to mají prostě za ty roky zkušeností perfektně namíchané, takže za mě palec nahoru, jsem velice spokojená 🙂 Bez tymiánového krému, eucasolu, tea tree oleje, tea tree krému a tannen sirupu si neumím představit průběh nemoce, která když už u nás vypukne, tak nás tak nevyčerpává a rychle ustoupí 🙂 Díky tymiánu a eucasolu děti klidně spí, ač je trápí nemoc nebo se při horší nemoci budí jen 2x za noc, místo 10x. Dále používáme i krém San Activ, ústní vodu, která je mimochodem výborná na afty a při prvních příznacích bolení v krku, pomůže i proti rozjetí onemocnění 🙂 Samozřejmě, že musíte kloktat třeba 3x denně. Tak přeji, ať pomáhá i dalším, kdo vyzkouší 🙂

dandik
11. led 2015

@joupatko @tekwara můžu se zeptat, jak často se může tymiánová mast mazat? Syn přišel o hlasivky, mažu 2x denně vel. cca kulička hrášku (když spí - po o a večer) v kombinaci s jiným těl. krémem (prý se tak u dětí má dělat - syn 3roky). Mám mazat i krk nebo stačí hrudníček?

joupatko
14. led 2015

dandik Zdravím, tymiánovou mast můžete mazat i vícekrát denně, ale opravdu v tom malém množství stačí 🙂 Klidně mazejte i krk. Já mažu jen tymiánovým krémem. Kdyby se náhodou objevily vyrášky, nemusíte se bát, jen dejte delší odstup od dalšího namazání. Můžete namazat i plošky nohou 🙂 Tělo si to umí vstřebat tam, kde to nejvíce potřebuje 🙂 Taky je na hlasivky výborný tannen sirup nebo popíjet vincentku 🙂 Tak ať je brzy fit! 🙂

mirabela
27. bře 2015

Maminky, kamaradka mi doporučuje tymianovou mast i na prdiky miminka... Mazat pri potizich na bříško... Mate dobrou zkušenost?

jenny97
26. dub 2015

@mirabela Ano určitě, tymiánkou se může masírovat i bříško, ale u maličkého mimiška doporučuji mast naředit např. sádlem, nebo nějakým jiným krémem

ren01
21. zář 2015

holky mohl by mi někdo do IP poslat nějaké bližší info,jak výrobky používat??

jenny97
21. zář 2015

@ren01 Ráda ti poradím, co potřebuješ vědět? Klidně do IP 🙂

chayla
27. lis 2015

Ahojky, já jem měla od firmy Just tymiánový krém a byla jsem s ním moc spokojená. Brala jsem jej jako dobrý podpůrný prostředek. Za mě teda je to výrobek na jedničku!

michelka87
4. únor 2016

Klidně ráda poradím, já na Just nedám dopustit už několik let ( jsem poradcem Just od r. 2007) a doma bez něj ani ránu, průběh nemocí zkrácen,když už něco propukne. 🙂

p.e.t.u.l.k.a
27. dub 2016

@tichackova já just používám tak 105 let a jsem s ním max.spokojená nyní jsem ho začala dělat sama a dávám i slevu tak kdyby někdo potřeboval , klidně objednám a pošlu poštou. Jinak eucasol je výborný při rýmě, ale hlavně já používám když je teplota tak stříkám na plošky nohou... a tymián používám hlavně teda na prudušky ...Ale využití je plno

michelka87
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ren01
27. dub 2016

@p.e.t.u.l.k.a můžu vědět co vše obnášela za registrace a to,že jste to začala dělat sama?

michelka87
27. dub 2016

ren01 - Odkud jste?

bachovy_esence_poradna
20. kvě 2016

s Just výrobky mám velmi dobrou zkušenost, konkrétně s tymiánovou mastí při nachlazení a Eucasolem při rýmě...

na masáže bříška ale doporučuji spíš esenciální oleje... do nich se pro zvýšení účinku dají namíchat Bachovy esence, ideálně na míru pro dané miminko 😉

vznikne tak přípravek 2 v 1 - bylinné výtažky zkombinované s esencemi, které harmonizují i psychiku 🙂
Bachovy esence lze přimíchat do jakéhokoli výrobku, takže využití je velmi široké - např. při nespavosti, podráždění, na pročištění těla při ekzémech,n a lepší adaptaci po porodu, při nástupu do školky, na zvýšení trpělivosti (u rodiče i dítěte) atd.

jojosefina
30. kvě 2016

Tymiánový krém JUST mohu v těhotenství? Jsem 27tt. mám kašel, ale spíš mi to sedí na hlasivkách.

michelka87
30. kvě 2016

Ano, Tymián určitě můžete i v těhu, ničemu to nevadí. Namažte si hrudník. Klidně můžete i plosky nohou a chodidla třeba na noc, usnadní Vám to dýchání.
Jinak na kašel je dobré také inhalace + kloktání - doporučuji Olej 31 bylin.

jojosefina
30. kvě 2016

@michelka87 děkuji, mám astma, alergii na kde jakou kytku, ale nechci běhat k dr. že nemohu mluvit a kašlu - cítím jak to sedí v krku. Ještě v čekárně něco chytnu 🙂

janawei
21. srp 2016

U nás frčí Tymiánový krém a Eucasol. Chvilku mi trvalo, než jsem si zvykla na tu docela intenzivní vůni, ale po pár použití už v pohodě. Dokonce i manžel je při "kašlíku a rýmičce" snese.

padourkova
19. zář 2016

Ahoj ženy máte prosím zkušenost s Teetree oil od Justu?Mamka použila na pasovy opar a vytvoril se jí z toho puchyr a palilo jí to.Měli jste nekdo takovou reakci?

p.e.t.u.l.k.a
19. zář 2016

@padourkova manžel měl pasový opar ,ale ničím nemazal jen bral B vitamín a Herpesin , fakt jsme ani tee tree olejem raději nemazali

padourkova
20. zář 2016

@p.e.t.u.l.k.a ano já vím,ale mamka je onkologicka takže B nemůže a Herpesin nezabral,takže i imunologiii ještě doplňkem toto

p.e.t.u.l.k.a
20. zář 2016

@padourkova tak to bohuzel neporadim tak misto B najit neco vhodneho alee manzel opravdu nicim nemazal

berenikavodackova
21. zář 2016

Za mě skvělé! jednatřicítku používáme už pěkných pár let 🙂

michelka87
12. říj 2016

@padourkova Taková reakce je normální , pokud tam toho Tea tree oleje dala vic , než mela 🙂. TT olej je etericky olejicek, staci par kapek! Stejne jako u 31 bylin. Jinak se muze člověk popalit ;)

bachovy_esence_poradna
12. říj 2016

@michelka87 přesně tak, čajovníkový olej je poměrně silný, používá se v kapkách... u pásového oparu bych ho nedoporučovala, je dost silný a některým lidem může vadit
@padourkova