Výrobky firmy Just, jaké se vám osvědčily?

tichackova
17. pro 2012

Ahoj holky, nedávno mi na rehabce doktorka doporučovala tymiánový krém a eucasol od firmy Just. Na co přesně a jak se to používá? A jaké další výrobky se vám osvědčily? Díky😉

michelka87
12. říj 2016

Spis bych zvolila jemnější variantu a to TeaTree krém od JUSTa.

marketinkakopretinka
2. lis 2016

@zuzanka26 asi jsi nepouzivala preventivne, ale az pri problemu, k tymianu pridej jedli sibirskou a na kasel tannen sirup...mozna zmenis nazor, byla bych rada

nika_sp
14. lis 2016

Mate prosim nekdo zkusenost s medunkovou esenci, ze by se miminku zlepsil spanek?

p.e.t.u.l.k.a
14. lis 2016

@nika_sp tu doma všichni milujem , mám děti 3 a7 let a dávám jim do koupele a na miminku budu zkoušet později 🙂

monunkaaa
14. lis 2016

Necetla jsem prispevky.. my pouzivame od Justa tymianovou mast na bolest v krku a kasel,vmasiruje se a ulevuje. Opravdu ji moc chvalim.

nika_sp
15. lis 2016

@p.e.t.u.l.k.a dekuju. Na nas ji pouzivala mama, ale by me prave zajimalo, jestli ma nekdo zlusenost, ze miminko nebo dite spatne spalo a tohle pomohlo. Ja se spanim nemela problem udajne nikdy😉 i bez esence...

michelka87
15. lis 2016

Meduňka zklidňuje, vliv by to mit mohlo, zvlášť pokud kojite a posilite účinek pitím medunkoveho čaje . Zkušenost u miminka svoji vlastní nemam , nam usina dobre. Za sebe mohu doporučit stříknout lehce Eucasol, buď v ložnici nebo na polštář , usnadňuje dýchání, čistí vzduch od bakterii, je na rýmu, ucpaný nos...;)

😉

andteika84
12. led 2017

Ahoj vsem 🙂 Prosim Vas,kde tu tymianov mast od sezenu?Na internetu sem ji nikde nenasla.Mala ma ted rymu a hlavne hodne trpi na prdiky.Vyskousela jsem snad vsechno mozny,tak chci jeste skusit tuto mast.Dekuji moc za

andteika84
12. led 2017

rady ;)

ren01
12. led 2017

poslala jsem vám zprávu do IP 🙂

michelka87
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
andeedale
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vandadd
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
michelka87
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
michelka87
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vandadd
8. únor 2017

Ach jo, napsala jsem sem nabídku pomoci, kdyby si někdo nevěděl rady, jak používat Just/Nahrin, mám už léta ověřené kombinace a poměry olejů, esencí a krémů, které kombinuji i s dalšími přírodními a bylinnými produkty a oni mi to tu smazali, že na stránkách nepodporují MLM :D No, myslela jsem to dobře, psala jsem i, že poradím bezplatně, aby bylo jasné, že o nic takového nejde. No tak nic, no.

vandadd
8. únor 2017

@michelka87 Dobrý den, vy jste se mě stihla zeptat, jaké výrobky se mi osvědčily od Justu. No, to záleží na co konkrétně a jaké jsou celkové symptomy. Obecně má Just všechny bylinné výrobky (krémy, esence, atd.) super, v různých kombinacích je to snad na všechno 🙂 Trochu skeptická jsem ke kuchyňské řadě a např. Iso tea - sice dobré, ale předražené. Znám jiné výrobky, které jsou cenově jinde a mnohem kvalitnější. Výjimkou je snad jen česnekové koření, které je unikátní svojí technologií zpracování. Lidé jistě ocení, že ho lze nasypat jen tak na chleba s máslem jako prevenci i ráno k snídani, protože z vás pak česnek není cítit, když někam jdete 🙂 Navíc ho mohou i jedinci, kteří jinak česnek nesnáší.

ija1
8. únor 2017

nemuzu si vynachvalit Eucasol - na rymu a dutiny,
tymianovy krem na kasel a prudusky...
a olej z 31 bylin - prevence proti zanetum stredousi a na bolesti kloubu, zad...
a na horecky Bodyfresh
na kasel super Tannen sirup - je az od 3 let
a 2x za zimu delam holkam Echinacinovou kuru... berou ho 3 tydny a tyden pauza A jejich imunita se rapidne zlepsila, vzdycky jsme byly kazdy mesic nemocne, a letos je to proti predchozim letum skvele, proto vsude chvalim Just produkty
a jeste je skvely ten slezovy deodorant - nadherne voni, ale ta cena je siiilena....

michelka87
8. únor 2017

@vandadd
Ja jsem poradce Just, ja jsem se vas neptala , to byla asi jiná pani . Také muj příspěvek byl smazán .
😔

michelka87
8. únor 2017

@ija1
Ano, přesně jak píšete eucasol, olej 31 bylin a tymián- bez těch nedáme zimu.
Tannen - je sice uvedeno, ze je vhodný až od 3 let, ale to je napsané téměř na všech produktech kvůli evropské unii - to je pro případ, kdyby se něco objevilo jako nezadouci reakce, nemam zatim jediný případ .
To mate pomalu na všem dneska . Je to spis doporučení .
Normálně ho užívají i mladší děti, jenom poloviční dávkování ,osvědčilo se.
Kromě slezoveho Deo roll onu je skvělý i Deo s protěží alpskou😍👍

ija1
8. únor 2017

@michelka87 to věřím, ale asi neozkousim 🙂, 400 za deodorant je trosku mimo moji ligu, ten slezovy jsem dostala za velký nákup u me fyzio...

vandadd
9. únor 2017

@ija1 Muj táta vždycky říkal, že není tak bohatej, aby si mohl kupovat levné věci 🙂 Deo sice stojí 400,- , ale vydrží fakt dlouho, já ho měla doma rok! A to jsem ho používala hodně a chodil mi na něj někdy i muž. Kolik deodorantů spotřebujete za rok vy @ija1? Pokud jsou to běžné, z drogerie, tak 4 určitě, spíš víc... krát průměrně 100,- Kč za kus...to vás vyjde nakonec dráž 🙂

Líbí se mi, že Deo od Justu vůní nepřekrýval parfémy, které používám. Ale dost mi vadí, že jsem v něm objevila BHT !!! (E321 - Butylhydroxytoluen) !!! karcinogen

nika_sp
9. únor 2017

@ija1 neni to just, ale za me jednoznacne nejlepsi deodorant a 100% bez cehokoliv skodliveho je malicko pomazat podpazi kokosovym olejem a pak jedlou sodou. Po porodu jsem se potila hrozne, antiperspiranty pomohly na chvilicku a navic mi vlastne vsechny smrdi a nasledne v kombinaci s potem je to snad jeste horsi nez samotnej pot. Tohle vubec necitite a vydrzi mi to na cely den!!

vandadd
9. únor 2017

@nika_sp jj, tak za to píšu jedničku 🙂 kokosový olej je super, taky snad na všechno, třeba krásně bělí zuby 🙂

ija1
9. únor 2017

@vandadd tak já chodím několikrát týdne sportovat takže potrebuju deodorant, který silné voní, pro tyhle účely se Just deodorant bohužel nehodí ... tak zůstávám u jiné značky, ale krásné voní, to ano, jen proste na sport potrebuju něco silnějšího

nika_sp
9. únor 2017

@ija1 sportuju taky a nic vonavyho potreba neni. Hlavne aby nebyl citit pot😉

@vandadd tak o tom vubec nevim a po pravde me teda vubec nenapada, jak by mohl vybelit zuby😉 Ten dezodorujici ucinek tady bude mit na starosti hlavne ta zasadita soda...

endy85
9. únor 2017

@vandadd Dobrý den, mohu kdyžtak poprosit info, jak používt a kombinovat výrobky Just do zprávy, když Vám to tu smazali? Děkuji moc 🙂

ija1
9. únor 2017

@nika_sp to má každý jinak, já mám rada, když při zumbe člověk hezky i voní....

ajinka0991
12. únor 2017

Ahoj od Just mám tymiánovou mast, je super 🙂

jabadabadoo
12. únor 2017

Složení : EUCASOL JUST- opět problém s koncentrací a složením EO.
Butane, hnací plyn, škodlivý
Alcohol Denat., alkohol
Eucalyptus Globulus Leaf Oil, EO- nevhodný pro miminka
Propane, hnací plyn, škodlivý
Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, EO
Dipropylene Glycol, syntetický, rozpuštědlo, alergen
Isobutane, hnací plyn, škodlivý
Triethylene Glycol, rozpouštědlo , potenc škodlivé
Mentha Arvensis Leaf Oil, EO
Isopropyl Myristate, nosič vonných látek, dráždivý
Limonene, vonná látka
Fragrance (Parfum), syntetický, z ropy
Juniperus Communis Wood Oil, EO
Isobornyl Acetate, vonná látka, syntetická
Picea Excelsa Leaf Oil, EO
Camphor, kafr. Zde zřejmě vonná látka
Pinus Pumilio Branch/Leaf Oil, EO
Pinus Sylvestris Leaf Oil, EO
Menthol, vonná látka
Eugenia Caryophyllus (Clove) Flower Oil,
Linoleic Acid, kys.linolová, mastná kys.
Water (Aqua),
Chlorhexidine Digluconate, antibakteriální syntetické činidlo ( no fuj)
Linolenic Acid, kys. linoleová
Benzyl Alcohol, vonná látka, konzervant, syntetický
Eugenol, zde aromatická přísada
Cinnamal, dtto
Coumarin, dtto
Linalool, dtto
Benzyl Benzoate stabilizátor vůní, rozpouštědlo

a celá ta "sranda" 50ml 400.-