Výrobky firmy Just, jaké se vám osvědčily?

tichackova
17. pro 2012

Ahoj holky, nedávno mi na rehabce doktorka doporučovala tymiánový krém a eucasol od firmy Just. Na co přesně a jak se to používá? A jaké další výrobky se vám osvědčily? Díky😉

llluckaaa
17. pro 2012

Ahoj, my máme doma jen eucasol a tymiánovou mast. Eucasol stříkám večer do pokoje na polštář při rýmě a nachlazení. Tymiánovou mast mažu na hrudník při kašli, někdo jí maže na chodidla při horečkách. Jsem spokojená a mám dojem, že to dobře zabírá. Holky si tu chválili i 31 bylin, ale tu já nemám. Zkus se mrknout sem, tady psaly holky nějaké zkušenosti s justem https://www.modrykonik.cz/diskuse/leky-pro-deti...

mari1912
17. pro 2012

Já mám doma tymiánovou mast a opravdu je na kašel,nebo i na bolavé bříško když má mimčo.Pak mám ještě i měsíčkovou mast a ta je dobrá na drobné ranky a podobně 😉

lucifereeek
17. pro 2012

my máme taky obojí, ještě jsem ale nezkoušela, ale používaly tyto výrobky kolegyně pro svoje děti a chválily si to, tak jsem se to rozhodla taky vyzkoušet 😉

sisus
17. pro 2012

používáme eucasol, ten stříkám do pokojíku malé každý večer, u rýmy častěji, pak tymiánovou, měsíčkovou a tea tree mast, také 31 bylin, tea tree olejíček a ještě jejich koření Nahrin 🙂 tyto výrobky používáme celá rodina, jsou opravdu osvědčené, za nás spokojenost 😉

petrushka32
17. pro 2012

Já mám eucasol, tymiánovou a levandulovou mast. Tak ,jak píši holky, spokojenost, rychlá pomoc při obtížích. V kuchyni používám jejich koření a velká spokojenost🙂

monika6e
17. pro 2012

ahojky, tymián super - na rýmu, kašel, zánět průdušek atd... bezkonkurenční. Eucasol je taky dobrý. Ostatní masti jsem měla, znám je, ale už nekupuju. Páč si vyrábím vlastní z éterických olejů, řekla bych podobnou kvalitu - jen bez konzervantů 🙂 EO 31 bylin užívá máma na hodně zablokovaná záda a pomáhá jí to. Já zase nejsem fanda až takového míchání EO, takže já nepoužívám. Jediné namíchané, co jsem si od nich vzala je EO antistress - super! Doporučuji EO jedle sibiřská. Nikde jinde není moc k sehnání, mají ji bezkonkurenční. Pokud máš malé dítě - na veškeré nemoci z nachlazení naprosto nejlepší. S kořením už tolik spokojená nejsem - často mají složky, které mi nesedí (glutamáty apod.) a hlavně mi přijdou vzhledem k jejich složení předražené. Chápu, že to dělají Švýcaři a jak jsem slyšela, tak velmi dobře. Ale já radši čistý bylinky 🙂

baru7
17. pro 2012

miluju Eucasol - mám ho i v kanclu, krémy taky moc fajn - levadndulový, slézový, kostivalový a chodím na aroma masáž a paní používá nějaký olejíček, který je super 🙂 jediné, co mě zklamalo na celé čáře, je koření, jak píšs @monika6e jsem byla celkem v šoku, že je tam glutamát.... 😒

tichackova
autor
17. pro 2012

@monika6e
@baru7 No já tedy ani nevěděla, že nějaký koření mají😅 Jen na rehabce nadhodila ten tymiánový krém a eucasol, že je to super, ale víc jsme to nerozebíraly, nebyl čas. Tak mě právě zajímaly zkušenosti, co na co je, jak se to používá, zkušenosti... A tak...🙂
@baru7 A to ten Eucasol je nějakej eukalyptovej spray? Na co ho používáš v kanclu...?
@mari1912 Měsíčková, to je tedy nějaká hojivá, viď?

A ta tymiánová mast při rýmě se používá jak? Maže pod nos či co...?🙂

monika6e
17. pro 2012

@tichackova při rýmě namazat u kořene nosu - mezi obočím a pod nosem 🙂

baru7
17. pro 2012

@tichackova jojo..je to sprej a obsahuje nejen eukalyptus, bude tam toho více a používám to na osvěžení...pořádně otevřu okno ,aby se mi okysličil mozek a udělám si tam lesní odér a hned je mi lépe 😀 a pak je samo super při nachlazení 😉

levata
17. pro 2012

Eucastol a tymiánovku🙂

amallie
17. pro 2012

@tichackova nebylo to nahodou na poliklinice prosek? Tam to cpou kazdemu 😀
Jinac just je super 😉

tichackova
autor
17. pro 2012

@amallie Bingo!!!!!😀 😀 😀

amallie
18. pro 2012

@tichackova 😀 😀 😀 tak jsme doma 😀 😀 😀 byznys je byznys 😀 😀 😀

tichackova
autor
18. pro 2012

@amallie 😀 😀 😀 No asi to tam jede ve velkým😀 😀 Ty tam chodíš taky? Ke komu?

amallie
21. pro 2012

@tichackova ja tam chodila pred tremi lety, jmeo uz si nepamatuju ☹ Ted jsme sly taky na prosek, ale do nejaky zvlastni skoly, je tam jina pani, ktera se mi zda lepsi 😉

jancip
13. led 2013

Výrobky z této firmy jsme měli doma, když jsme byli malí. Pak jsme nějak přerušili kontakt s paní, ktrá nám je dodávala, postupně je vypotřebovali a dál už nekupovali....Vzpomněla jsem si na ně nyní, když měl syn rýmu. Vím, že nám pomáhala tymiánová mast. Nevíte, jestli je vhodná i pro roční dítě?

tichackova
autor
14. led 2013

@jancip Určitě je. Já si jí nakonec nedávno koupila, a to právě u mý rehab doktorky, ke který chodím s mojí dcerou a prý to můžu v případě potřeby použít i na ní😉

pavlk
14. led 2013

@jancip Určitě může tymián a ještě eucasol.

marketinkakopretinka
19. dub 2013

@jancip cauky, tymianova mast je super uz od narozeni, je i proti prdikum. Malou tim mazu celkem preventivne a eucasol strikam na plenu a davam k postylce, ty vyrobky mam vyzkouseny skoro vsechny a jsou bezkonkurencni.

marketinkakopretinka
19. dub 2013

@baru7 zajimalo by me, co bys z fleku odpovedela, kdybych se te zeptala, co vis o glutamatu...mozna kdybys videla chemicke slozeni rajcete, tak bys neverila, ale je tam glutamat...drozdi? to je jeden velky glutamat...a kdo tvrdi, ze ma vyrobek bez glutamatu, tak to jen zaobaluje do jinych nazvu. Problem s glutamatem je jedna velka fraska na nevedomou spolecnost. Glutamat je prirodni slozka, zalezi z ceho je vyraben. Konkretne u Justu je vyraben z melasy....a ta se vyrabi z cukrove trtiny. 🙂) takze se toho neboj.

petralyskova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzanka26
24. srp 2013

tak já bohužel musím napsat, že jsem uvěřila paní, která mi prodala tymiánový krém a Eucasol. Obojí jsem nadšeně koupila. Bohužel na mojí dceru nezabralo nic, při kašli a rýmě to mělo vždy naprosto nulový efekt. Takže za mě jsou to vyhozené peníze. 😖

stepankas83
28. srp 2013

Záleží Zuzanka26,jak Vám poradkyně podala informace o Eucasolu a tymíánovém krému. Já Just dělám a sama užívám a nedám na něj dopustit. 🙂

hojda
8. zář 2013

Maminky, jako dárek jsem dostala levandulovou mast od Justu a olejíček z 31 bylin, na co se to může používat a jak? Poradíte někdo?

hojda
8. zář 2013

@stepankas83 Poradíte prosím? jako dárek jsem dostala levandulovou mast od Justu a olejíček z 31 bylin, na co se to může používat a jak? Poradíte někdo? Eucasol a tymiánová mast tu máme taky, ráda se dozvím více i k nim. děkuji

llluckaaa
8. zář 2013

@hojda Já nejsem teda distributor, ale poradím, jak používám 31 bylin doma. Když na mě něco leze, tak si malinko potřu spánky. Je hrozně silný, tak dát opravdu jen trošku. Prý je dobrý i na afty, ale to u mě nefunguje.

hojda
8. zář 2013

@llluckaaa Děkuju za tip!

hojda
8. zář 2013

Nějak mi chybí někde komplexní informace, jak produkty používat. Je to někde na webu, nebo je to obchodní tajemství?

stepankas83
9. zář 2013

hojda Obecně je to tak,ze pri prodeji dá poradce tyto informace zákazníkovi. Ja kdyz to posílám poštou,tak to vytisknu a prilozim k balíčku.