8 let antikoncepce a hned těhotná. Zažila to některá?

nelinecek
4. bře 2008

Ahoj holky. Je tady některá z vás, která vysadila po několika letech HA a hned 1.měsíc otěhotněla?
Je to vůbec možné?

zdenik123
4. bře 2008

já jsem brala HA 12 let v kuse a také jsem hned otěhotněla.... 😵 a taky jsem čekala tak až za rok...rok a půl, neplánovala jsem to a nečekala tak rychle, je to hodně o psychice 😉

vendulka
4. bře 2008

zdeniku:tak já myslím, že moje psychika byla celkem o.k. tak nevím, kde se stala chyba,...

helcah
4. bře 2008

vendulka no já teď nemam v tom těhulkování zrovna hladký průběh, takže starosti se mi také nevyhnuli, takže není důležité za jak dlouho se to podaří (pokud to samozřejmě netrvá rok a déle) ale hlavně klidné těhotenství

kratoska
4. bře 2008

Ahoj holky, já brala HA 11 let přesně a otěhotněla jsem už druhý měsíc,taky sem myslela že to bude trvat,
já to manželovi řekla pěkně při večeři,taky jsem nevěděla jak na to

vendulka
4. bře 2008

no to je taky pravda...tak přeji aby vše vyšlo na 1 s * 😎 ....uvidíme...nechám to zatím plavat i když je mi to líto, že to nevyšlo

vendulka
4. bře 2008

holky, hezký večer já jdu koukat na telku, tak se tu mějte a dík za pokec...ahojkýýýýý 😎

kratoska
4. bře 2008

vendulko:taky hezký večer

kacabik
4. bře 2008

Ahoj Holky, diky za diskuzi a gratulace vsem, kterym to vyslo hned. My jsme HA vysadili 2. unora a ted cekame co bude dal. Menstruace se zatim nedostavila, boli mne bricho jako bych to mela dostat, ale zatim nic... Ze by se nam treba zadarilo take hned napoprve 🙂 ? Nechci si ale delat nadeje.... Drzim palce vsem, tehotnym i nam doufajicim... Hezky vecer, Katka

kratoska
4. bře 2008

Ahoj Kačí, mě taky bolelo břicho jako bych to měla dostat,a ono to vyšlo.Držím palečky

zuzka.l
4. bře 2008

Ahojky nam se to taky povedlo,brala jsem antinu 5let a hned po vysazeni jsem zapadla prvni mesic a ted cekame druhe a taky na prvni pokus 🙂

nelinecek
autor
4. bře 2008

Kratoska: A kdy tě to bříško bolelo, hned první měsíc?

nelinecek
autor
4. bře 2008

Zuzi a tys po vysazení HA neměla žádné problémy?

jjohanka
4. bře 2008

Ahoj holky, zatím patřím mezi snažilky.
Vendulko: vůbec nezoufej, já jsem HA brala 9,5 roků, koncem 11/07 jsem skončila, zatím se nedaří ☹
Příští týden se uvidí, jestli ani 4. pokus nevyšel.
Taky pořád doufám, že jo. Ale holky mají pravdu, že je důležité psychicky odolat. Tak se drž a nezoufej!!! Je nás na tom takto víc 😉

rezik
4. bře 2008

Ahoj,tak při prvním dítku se nám to povedlo po vysazení antikooncepce hned druhý měsíc 😀 ,teď chceme druhé,ale 7 měsíc snažení a stále nic 😒 jo a to neberu antikoncepci už rok ☹
Při začátku těhu,mě bolelo břicho hned od začátku...............

kratoska
4. bře 2008

neli:první měsíc vše OK ,ale ten druhý ještě než jsem to měla dostat už jsem cítila bolesti

nelinecek
autor
4. bře 2008

Holky ani bych nevěřila, že když tohle téma založím, že se vás tolik připojím. Jsem fakt ráda, protože
jsem zaregistrovaná několik dnů a nebylo možné se někam zařadit 🙂

kratoska
4. bře 2008

Neli:ráda pokecám, odkud jsi?

nelinecek
autor
4. bře 2008

kratoska:A už jsi v pohodě?

nelinecek
autor
4. bře 2008

Já jsem z okresu Zlín a ty?

kratoska
4. bře 2008

Neli:jsem v pohodě, ty bolesti jsou normální,dr říkal že se roztahuje děloha atd.

kratoska
4. bře 2008

neli:České Budějovice,jsem tu vdaná,jinak jsem z Prahy

nelinecek
autor
4. bře 2008

Kratoska: A za jak dlouho zjistilas, že jsi těhu?

kacenka_t
4. bře 2008

Ahoj, tak já taky přispěji do nového tématu.
Brala jsem HA necelých 8 let a vyšlo nám to také na poprvé. Všem snažilkám hodně štěstí a těhulkám pohodové těhu.

xsuzzi
4. bře 2008

Holky já Vám taky všem přeju hoodně štěstíčka a co nejdřív na testíku // 😵

nelinecek
autor
4. bře 2008

Ahoj Kačenko, tak se taky svěř, jaké byly první příznaky těhu? A co problémy po vysazení, nějaké bolesti? Já v polovině cyklu 3dny podbříško a ted to mám 10.dostat, tak jsem zvědavá, jinak moc gratuluji

nelinecek
autor
4. bře 2008

xsuzzi: děkujeme, jsi zlatá 😉

kacenka_t
4. bře 2008

holky u mě po vysazení nic, jen ta poslední MS byla bolestivější než jsem byla zvyklá. V prvním měsíci slabé špinění ale jen asi 2 dny a od té doby je všechno v pořádku a jsem doma.Příznaky těhu všeho všudy žádné, před očekávanou ms slabá bolest levého vaječníku a klasicky prsa, jinak nic 😀

nelinecek
autor
4. bře 2008

kacenka_t :m A měřilas baz. teplotu? Nevím, jestli tomu mám věřit nebo ne? 😖

zofik
4. bře 2008

Dobrý večer, taky se přidám do diskuze. HA už neberu od léta 2007,brala jsem ji též tak 8 let, svatbu jsme měli v srpnu 07 a od té doby se snažíme a stále nic... no.....moc bych si přála, aby to už přišlo.......gratuluji všem, kterým to hned vyšlo.....ale už to určitě brzičko přijde, cítím to v kostech..... 🙂

vladunka
4. bře 2008

Ahoj..tak moje první těhotenství vyšlo hned napoprvé...žádnou HA jsem předtím nebrala,potom jsem HA užívala 6 let...nyní se od září 2007 snažíme o druhé mimi,ale zatím nemáme štěstí ☹
všem držím palečky,aby na to svoje štěstíčko nemusely dlouho čekat 😵