8 let antikoncepce a hned těhotná. Zažila to některá?

nelinecek
4. bře 2008

Ahoj holky. Je tady některá z vás, která vysadila po několika letech HA a hned 1.měsíc otěhotněla?
Je to vůbec možné?

kratoska
4. bře 2008

Holky končim,zítra jdu k dr.Neli:nějak jsem to cítila že jsem těhu.Dobrou všem

kacka20
4. bře 2008

Ahoj holky celkem vám to závidím,to hned otěhotnění 😔 Já vysadila loni v lednu,hned jsme se na to vrhli a stále nic už si pomalu začínám říkat že se to asi nepovede nikdy ☹ .Tedˇby mi měla dojít MS v pondělí tak jsem zvědavá jestli se zas budu celý měsíc nervovat!!Ale nějaký pocity že bych byla těhu nemám tak asi zas nic 😢

nelinecek
autor
5. bře 2008

kacka20: Ahoj Kacko, nebuď neštastná. Moje kamarádka nemohla otěhotnět víc jak rok. Chodili pak i po doktorech a ti jí řekly, že jsou oba zdraví, akorát jí špatně dozrává vajíčko, ale jinak že jsou oba zdraví.
Nakonec jim doktor řekl, že jinak než uměle k tomu oplodnění nedojde, což ona nechtěla. Řekla, že ještě
počká a nechá tomu volný průběh, zašla si k léčitelovi, ten jí řekl plodné dny a do měsíci byla těhu, tak nezoufej 😉

labut
5. bře 2008

kacka: zkus si měřit bazální teplotu a dělat ovulační testy, já po 2 měsících co jsem tohle dělala otěhotněla, jinak nám to trvalo 8 měsíců.

kacka20
5. bře 2008

Dobré ránko!!!! 🙂 No tak vám holky moc děkuju,snad mi to teda taky jednou vyjde a já se dočkám těch // 😵 .

nelinecek
autor
5. bře 2008

Musí nám to vyjít 🙂 Chtěla jsem se holky zeptat, když někdo píše, že je např. v 3tt, to je myšleno od poslední menstruace, nebo od početí? Já si myslím, že jsem měla ovu 28.2. a příští menzes má přijít teď 10.3., čistě teoreticky - kdybych mohla zjistit, že jsem těhotná?

kristi
5. bře 2008

ja brala 10 let a pak hnedka otehotnela

nelinecek
autor
5. bře 2008

Vážně a za jak douho jsi to zjistila? Poznala jsi, že máš ovu?

kratoska
5. bře 2008

Ahoj holky, neli:počítá se to od prvního dne poslední mens. Jak se máte?

nelinecek
autor
5. bře 2008

kratoska : A kdy myslíš podle toho datumu ovu, co jsem psala můžu zjistit, že jsem v tom?

kratoska
5. bře 2008

Neli:to neporadim, já si teplotu neměřila,prostě sem tomu nechala volný průběh a ono to vyšlo.Ještě než jsem to měla dostat jsem cítiila tlak nebo bolest.Skus test,ale nevim

vendulka
5. bře 2008

Ahojky holky, volal jsem dneska na gyndu a řekla, co mám za problém a řekla mi mudr. že to nic není, že ani menstruovat nemusím,ale že jestli chci, tak mám počkat 10 dní a kdyžtak přijít na injekci...no já bych ráda aby se na mě podívala jestli není někde nějaký problém...co si o tom myslíte vy,jaké máte zkušenosti?

vendulka
5. bře 2008

dneska jsem 33DC a stále nic, tak snad se to rozhede, moc se mi nechce na injekci....asi to tělo bude ještě oblblé po těch prášcích...tak uvidíme jak to se mnou bude,ale snad to dobře dopadne....zatím to nechávám plavat

kristi
5. bře 2008

nelinecek, ja ani nevedela co to ovu je, proste se hned zadarilo - teda omylem

nelinecek
autor
5. bře 2008

Vendulko, nějak tomu nerozumím? Včera jsi psala, že poslední meznzes byl 5.2. a zároven, že máš 3den cyklu? To je přece blobost? 1. den cyklu se přece počítá od prvního dne poslední menstruace, ne?

vendulka
5. bře 2008

no ano,Ms mi začala 2.2 a 5.2 skončila, tak to je k dnešku 33DC

nelinecek
autor
5. bře 2008

a předtím jsi to měla pravidelné?

vendulka
5. bře 2008

jo to měla, pač jsem brala HA a rtam to bylo na den úplně přesné¨jednak to kdy to přišlo a taky kdy to odešlo

nelinecek
autor
5. bře 2008

Ale ty nemáš přece v tom případě důvod nechat si vyvolat MS. To bude chvilku trvat, než se to ustálí a třeba jsi už těhotná. Test nemusí být hned pozitivní

vendulka
5. bře 2008

neli: nějak mě vykláš zda jo a nebo ne..l.uvidím za těch 10 dní......

Holky, čau, jdu zase p¨racovat, tak se tu mějte hezky a ahojky 😎

kratoska
5. bře 2008

Vendulko:taky si myslim že už jsi možná těhu

vendulka
5. bře 2008

kratoska: no to nevím,ael uvidíme...pááá

ivanalysonkova
5. bře 2008

ahoj holky, brala jsem antikoncepci 7let a vysazovala jsem loni koncem srpna. Od té doby se snažíme, ale zatím bez výsledku 😀 Říká se, že rok je optimální doba, tak jsem zatím v klidu, ale každý měsíc přemýšlím, zda se to povedlo. 😀 Měla jsem krátkou luteální fázi, tak jsem nafasovala Duphaston, se kterým už tento měsíc končím. Aspoň se mi upravily cykly a lut. fázi jsem měla minulý měsíc 15 dní. Což bylo krásné...

1980mat
5. bře 2008

Ahojky, já brala HA přes 4 roky a taky se nám hned napoprvé mimi povedlo. Je ale pravda, že jsem si dala 3 měsíce očistu a pak jsme teprve začali dělat na mimču. 😉

apfele
5. bře 2008

Ahoj, já brala HA 7 let a otěhotněla jsem druhý měsíc 🙂 Takže jsme měli štěstí 😀

ivanalysonkova
5. bře 2008

Teda holky, jak vy to děláte...? 😠 😀

apfele
5. bře 2008

Já nevím jak je to možné, ale např. u mě - byla jsem hodně v psychické pohodě, byli Vánoce ,pohodička, hodně tuleníčka s manželem , takže tak nějak se nám to povedlo.

nelinecek
autor
5. bře 2008

tak to vám holky fakt závidím. Apfele a poznalas , že došlo k ovulaci? A kdys zjistila, že jsi v tom?
Já to mám dostat 10.3.

apfele
5. bře 2008

nelinecek : nevím, zda jsem ovulku poznala, ale bolelo mě mírně v podbříšku -možná to byla ovulka , zdřejmě jsem otěhotněla 24.12. , test jsem si dělala 3.1. už byla tam slabá částka, která každým dnem sílila. Poslední MS byla 7.12.

verap
5. bře 2008

Ja brala prasky 11 let a ted uz zkousime 4. mesic, snad se brzy povede 😉

Ted co se povedlo hned zavidim... 🙂