Antikon. jsem zapomněla doma. Kdy ji teď zase nasadit?

caira
4. led 2007

Ahoj ve spolek, prosim vsechny o radu, 20.12 jsem se snoubencem vyrazila na dovcu a HA zapomela doma ☹ po trech dnech {23.12} se dostavila MS { mela se dostavit az 2.1.07} ted nevim, jak to s cyklem budu mit, jak je to s MS po vysazeni HA, nevim, kdy mam opet nasadit prasky atd..jsem z toho naprosto zblbla.. nestalo se to take nekomu, ze by mi dokazal poradit co ted? Diky moc za kazdou radu, Petra

gucci
4. led 2007

Já bych se tento cyklus chránila jinak a HA bych začla brát první den další MS

kajule
4. led 2007

Jak říká gucci, já bych ji taky začala brát až v první den další menstruace. Stalo se mi to v létě taky, že jsem si ji nechala doma. MS se mi dostavila normálně akorát jsem ji měla asi tři dny a mnohem slabší než normálně, pak ještě týden později jeden den a v září nic, tak jsem si udělala test a byl pozitivní. Sice jsme to teď neplánovali, překvapilo nás to, ale už se moc těšíme. 🙂

hankah
4. led 2007

to se stává, taky bych počkala na další cyklus a začala brát nové platíčko s novým cyklem.......

caira
autor
4. led 2007

kajule: jestli jsem to dobre pochopila, tak jsi otehotnela v tom obdobi kdy jsi ty prasky zapomela doma? nebo az dalsi cyklus po te co jsi opet zacala brat HA? Me by pripadne tehotenstvi take nevadilo, kdybych ale zrovna nezamluvila termin a misto na svatbu, ktera ma byt 8.9 😨

caira
autor
4. led 2007

tak ja teda pockam s HA na dalsi cyklus..ale zajimalo by me, kdy teda dalsi cyklus cekat..jestli 28 dni od te MS { ktera byla 23.12} nebo jestli se to temy hormony cele nejak rozhazi.. 😒 ach jo.. misto abych si uzivala planovani svatby tak stresuju..ale muzu si za to sama, kdybych nebyla takova hlava derava 😠

dludli
4. led 2007

cairo, klidek, taky se mi to stalo (a ne jednou 🙂) precti si co pisou na pribalovym letaku tam by mela byt tahle situace popsana. Ja jsem tehdy nebrala asi od ctvrteho prasku z platicka, do dvou dni jsem dostala menstruaci. Jak jsem to vyresila pak, kdy jsem zacala uz znova brat nevim, ale kazdopadne ted beru Yadin a tam pisou ze zalezi kdy prasek vynechas. POkud je to v prvnim tydnu tak muzes byt tehu, pokud v dalsim tak prasky opet plne funguji. Takze se v klidu podivej co pisou na tech tvych, nebo se koukni na netu a urcite najdes odpoved.
Kazdopadne jak zacnes prasky znova brat tak se to hodi zas do starych koleji, tedy u me to tak je, a dostanu MS vzdycky dva dny po tom co dojim platicko. No mam ted nejaky zapometlivy mesic a jim to jak noty na buben 🙂

kajule
4. led 2007

Cairo, jj v tom období, kdy jsem je nechala doma. My svatbu plánujeme na červenec, tak by to mělo vyjít.

caira
autor
4. led 2007

dludli: brala jsem osm prasku a pak jsem uz nebrala pac jsem odletela do cech.. no muj drahy sice rikal, ze to sebekontrolou zvladne ale bohuzel se parkrat nepovedlo, takze jsme zacali pouzivat kondomy, ale stejne ted drkotam strachy zubama..kdyby to bylo treba uz jen par mesicu do svatby tak mi to nevadi..ale mit termin porodu a svatbu tak nejak stejne to fakt nechci.. 😢

simus
4. led 2007

začni první den další menses ,jinak už nic nevymyslíš, taky se mě to stalo a volala jsem známé doktorce. ještě lepší by bylo počkat 2 cykly, ale vím ,že to je někdy problém🙂 já jsem počkala protože jsem menstruovala znova hned za 10dní a pak ještě jednou, prostě v tom byl bordel tak jsem 2 měsíce počkala a pak začala zobat

caira
autor
4. led 2007

diky za rady holky, ozvu se hned jak bude neco noveho a reknu jak jsem na tom..doufam, ze to vsechno bude ok a budu si moct v klidu uzivat pripravy na svatbu 🙂

kaata
5. led 2007

Ahoj cairo, ted uz je mozna pozde s dalsi radou do mlyna, ale prece pridavam - mam totiz jinou zkusenost. Ja jsem vynechala DVA dny (aerolinky nam ztratily pri jedne ceste zavazadla - dorazily s dvoudennim zpozdenim). Volala jsem svemu gyndari a ten mi rekl, ze mam po tech dvou dnech vzit prasek dvakrat denne - rano a vecer, cimz to "dohnat" a pak proste pokracovat porad stejne. Po zbytek ceyklu jsme se ale museli chranit jinak. Taky mi za ty dva dny zacala MS, takze jsem mela ten cyklus trochu rozhozeny. Ale po skonceni platicka pak prisla opet normalne MS. Zalezi na tom, v jaky fazi cyklu jses a kolik prasku jsi nevzala. No treba se to muze nekomu hodit dobudoucna. Ahoj 😀 A gratuluju ke svatbe!! Kde ji budete mit, tady v UK nebo v Cechach?

caira
autor
5. led 2007

kaata: ahojky, no ja prave vzala pouze prvnich osm prasku a pak jsme odleteli do cech.. MS jsem mela dostat az 2.1 ale dostala jsem ji uz 23.12 takze ted jsem tak nejak nejista kdy MS prijde.. pro jistotu jsem si delala dneska test a je negativni, ted dalsi si udelam tak za 2 tydny pokud MS stale nedorazi.. Svatba bude v cechach, na anglickou bysme asi nenasetrili :}

evcafrank
5. led 2007

ahoj cairo🙂

caira
autor
6. led 2007

Evca ahoooj, zrovna resim stresovku 😉

gedren
6. led 2007

cairo, holky Ti dobre poradily, snad jen nazor trosku z jineho soudku, pokud tehotenstvi vyhledove planujete, co kdybys tohle vzala jako prilezitost k vysazeni prasku a do svatby jste se chranili jinak? Tvoje telo Ti urcite jedine podekuje 🙂 A neboj, kondomy jsou spolehlive dost, nebo zkuste pharmatex, kazdopadne v tehle situaci, kdy tehotenstvi nikomu neznici zivot 🙂, nybrz jen zkomplikuje svatbu (a co by leta marne se snazici holciny daly za takto zkomplikovanou svatbu! 🙂), bych to ja takhle udelala. Vsak nevis, kdy se Ti po vysazeni srovna cyklus, takhle na to mas dost casu....

selu
6. led 2007

ahoj holky, taky jsem se jednou dostala do podobne situace, kdy jsem zapomnela dva dny za sebou vzit prasek a presne jak pise kaata, ze zalezi ve ktere fazi (1.,2. nebo 3. tyden) se to stane. Ja se z pribaloveho letaku docetla, ze mam prestat s branim, pockat na MS a pak zacit brat dalsi platicko v den, kdy zacinam obvykle, tot ma zkusenost. Zafungovalo to v pohode, MS se dostavila a ani pak jsem ji nemela nejak rozhazenou...

caira
autor
8. led 2007

selu: ja brala 8 prasku a pak nic, tudiz MS jsem dostala 11ty den cyklu ..tak ted cekam, jestli MS prijde znova ...a uz od patku me porad boli v podbrisku..teda spis takovy tlak.. 😒

Gerden: mas pravdu, beru to tak, ze jestli tehotna budu tak se to taky nezblazni.. jde mi spis o to, ze tim, ze jsem v anglii nevim, kdy a jak bysme tu svatbu jinak udelali.. do cech letime na jare a pak jsme chteli az na svatbu v zari, takhle bysme svatbu museli o par mesicu posunout a to nevim, jak bysme vse to zarizovani okolo stihli..a to ani nemluvim o tom, ze nevim, jestli bych treba 3 mesice pred svatbou sehnala saty..kor kdyz nevim jak bych diky tehotenstvi vypadala pred svatbou tak aby mi pak taky byly..no urcite by se to zvladlo, ale radeji bych proste kdyby to prislo az po svatbe.. ☹

zoeh
13. lis 2009

To se mi stalo loni v březnu, kdy jsem byla v Alpách. MS se zpozdila a bylo dost nervů jestli nejsem těhu, ale když jsem si to tak přebrala, tak jsem se i dost těšila a zklamání z toho, že nejsem v tom bylo veliký. A od tý doby se snažíme.