Antikoncepce a chuť na sex, jak jste na tom?

karaj
1. bře 2013

Ahoj holky,
6 let jsem brala antikoncepci Jeanine (nikdy jsem žádnou jinou neměla), letos v září jsem jí vysadila, protože jsem neměla vůbec chuť na sex a přisuzovala jsem to dlouhodobému braní HA, asi to i tak bylo, protože po vysazení opět vše v normě. V listopadu jsem otěhotněla, bohužel jsem před měsícem prodělala revizi pro zamlklé těhu. A teď přemýšlím jak se dále chránit, protože mimčo, když už to bohužel teď takhle dopadlo, tak následující rok-dva neplánujeme. Přítel sice s kondomy souhlasí, ale mě se do nich moc nechce. Bojím se, že pokud zase začnu užívat HA, tak se mi opět sex apetit sníží a to bych nerada.Proto přemýšlím zda přeci jen podlehnout a začít brát HA (ráda bych zkusila jinou, např.Yadine) nebo raději překousnout kondomy. Jak jste na tom s chutí na sex při braní HA?
Děkuji 🙂

janabal
1. bře 2013

ahoj, já jsem na tom byla stejně, brala jsem Jeanine a po vysazení HA jsem si uvědomila, že mi vážně tlumila chuť na sex, takže s ní už nechci znova začínat. Teď jsem těhotná, ale pak budu muset něco vymyslet.ahoj Jana

janicka85
2. bře 2013

ahoj, antikoncepce opravdu tlumí chuŤ na sex, lepší je symptotermální metoda, podlekteré se neučíš poznat, kdy máš plodné a neplodné dny 🙂

sonka.77
5. bře 2013

U mě HA taky snižovala chuť na sex. Naštěstí teď žádnou nepotřebuju.