Antikoncepce a menstruace

28. pro 2021

Dobrý den,
Přichazim s problémem že beru nove od začátku prosince antikoncepci daylette která má 24 pilulek pak 4 dni pauza a následující dan další platícko.
Dobrala jsem první platicko v sobotu a teď je to treti den co mi má přijít ms a furt nic.
Jinak od září jsme brala antikoncepci lindytte nebo nějaká tak se to jmenovalo
Ale díky problémům s prsy mi doktora napsala jinou
Brala jsem ji 3 měsíce. Měla 21 pilulek a pak týden pauza takže je to jiný cyklus. Může to být tim? Sex jsem měla naposledy 6. 11 což mi skončila před tím asi 2 dny zrovna MS u té antikoncepce lindytte kterou už nemam
U té lindytte se mi to pravé nikdy nestalo že by nedorazila
Jinak sex byl na kratickou chvíli bez kondomu ale pak i s Kondomem. Nedávno jsem seděla na partnerovi přirození ale ne tak že by byl ve mě ani se neudělal takže to si myslím že bych těhotná byt neměla .
Antikoncepci beru pravidelně občas se mi stane že třeba zapomenu tak si ji vezmu do hodiny. Nikdy to nepřesáhne víc jak 12 hodin.

autor
28. pro 2021

Test jsem si dělala nedávno vyšel nagativni
Ovšem to nebylo dyl víc jak 10 dní od toho co jsem seděla na partnerovo přirození
Takže to si ještě udělám radši i když je to asi blbost
Ale aspoň mám jistotu z toho listopadu

autor
28. pro 2021

Jo a nedávno jsem začal brát tokofin kvůli prsum

zrzeckas
29. pro 2021

Rekla bych, ze to je tim prechodem na novou antinu.... Nova antina, jinak pilulky, k tomu prasky na prsa.... I shon, stres a dalsi dela sve s MS.... Pokud vylucujes tehu, coz z popisu ano, tak bych vytrvala.... Treba se ani nedostavi, to se mi taky stalo a nervy byly pekne 🙈

autor
29. pro 2021

@zrzeckas dekuju mě taky přijde těhotenství vyloučené díky ženou že mám antiknceocia. A partner se nikdy ve mě neudělal a byl ve mě v listopadu jenom na chvilku a nedávno jsme seděla na jeho přirození ani ve mě nebyl
Bála jsme se tedy preejkaluatu ale díky že beru antikoncepci tak si myslím že to je vážně nemožné
MS přišla ale je hrozně slabá 🤷‍♀️ tak doufám že to je v pohodě
Ten test jsem si dělala kvůli tomu listopadu kdy byl ve mě partner jenom ze začátku na chvilinku
Btw byl negativní
Ale mám pocit že tím jak jsem na něm jenom seděla snad ani otěhotnět nemůžu ne?
Udělám si kdyztak radši jeste jeden test
Za chvíli budu volat dokroce na preventivní prohlídku mám ji to rict že mám teď hrozně slabou MS jestli je to normální?
Jestli mužu být těhotná i když je to docela nemožné

autor
29. pro 2021

@zrzeckas myslíte si že podle popisu by to těhotenství být nemělo?

autor
29. pro 2021

@zrzeckas děsí mě že to je fakt jenom malinko ta menstruace

zrzeckas
29. pro 2021

Slaba MS je taky normalni pri brani antiny... Ja to mam treba tak, ze ji mam hodne a dalsi min a dalsi jeste min, az mam jen trochu na papire pri utreni, jednou dokonce zadnou a jednou tak slabou, ze vlozku jsem mela jen pro dobry pocit a pri utreni jsem to skoro nepoznala... Rict to muzes, ale myslim ti rekne, ze to je normalni, 🙂+ za chvili budes mit za preventivku 🙂...... Tehu bych fakt nerekla... To je pravdepodobnost mala i pri sexu se vsim vsudy 😉🙂

autor
29. pro 2021

@zrzeckas dekuju ja se právě bojím toho preejakulatu protože se mi právě stávalo že díky tanečním jsem musela tři měsíce brát antikoncepci vždy v pátek někdy dyl a někdy driv
A to já jsme na pritelovi seděla tak on pak mi to ještě dělal rukou tak jsem se bála že by tam tne preejakulat mohl nějak zavest v prosinci jsem totiž tu antikoncepci moc pravidelně nebrala protože jsme nikoho neměla az tes na konci takže jsme z toho ve stresu
Hlavne v tom pohlavním styku to bylo hned po MS takže to by snad také mělo být v pořádku
Myslím že jsem ani při jedné příležitosti neměla plodné dny apson v to doufám

autor
29. pro 2021

@zrzeckas vim právě že některé ženy se snaží hodme dlouho a já opravdu nevím jak jsem na tom jestli jsem plodna jakoby dobře
Ze jestli náhodu nejsem jak se říká že bych otěhotněla jenom kdybych se dotkla trenek

zrzeckas
30. pro 2021

Antina je od toho aby se brala nebo nebrala, ne aby se brala jak se podari nebo jak chces..... To ti s telem zamycha ani nevis jak....ma to urcita pravidla, viz pribalovy letak....

autor
30. pro 2021

@zrzeckas ano ja vím teď už to budu brát pravidelně
Ale jak jsem nikoho neměla tak jsem se na to vykašlala a jak jsem seděla na tom partnerovi tak je bojím toho preejakulatu že bych mohla být ale ta MS mi přišla i když je slabá tak nevím co si o tom myslet

autor
30. pro 2021

@zrzeckas musela jsme to dřív brát v pátek dyl kvůli tanečním
Doufám že to těhotenství vážně nebude

nejn00
26. led 2024

Ahoj, mám na predaj Daylette ak by mal niekto záujem.