Antikoncepce Azalia. Máte zkušenost?

judith.von
13. led 2010

Ahoj,máte někdo zkušenost s touto antikoncepcí? Chápu to dobře, že ji začnu brát aniž bych musela čekat na MS,ale prvních 7 dní nejsem chráněná a musí se používat ještě jiná ochrana, nedělají se pauzy po dobrání plata a hned se začne nové?A když teda bez pauzy najedu na nové plato,jsem pořád chráněná a už nemusím prvních 7 dní používat ještě jinou ochranu?

pinonka3
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ebsian
29. kvě 2013

Holky, máte některá ms i přes užívání?

rennca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mersy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rennca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
saruska086
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nigitta
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzikajdicek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
saluvel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanncca
7. črc 2013

holky, mám dotaz. MS už jsem dostala 3x, začla jsem brát azalii, beru cca 10dní, začla jsem jí brát s poslední MS, malého kojím. tato antiko se bere bez pauzy. třeba se zeptám blbě, ale přes tuto antiko budu mít MS dál nebo jí dostat nemusím? 😅

petrap92
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rennca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nigitta
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
krystuffek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nigitta
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
krystuffek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nigitta
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zelvik
26. črc 2013

Ahoj všem, prosím o radu a názor. Dneska jsem byla na kontroe po 6nedělí (přesně mám 7 týdnů a jeden den po porodu) a Dr. mi napsal Azalii. Holčičku máme po umělém oplodnění, léta jsme se marně snažili. Přesto jsem se teď s Dr. na antikoncepci domluvila, protože tělo někdy může zblbnout a když jednou pochopilo, že umí být těhotné, mohlo by to předvést teď rychle samo 🙂
Plně kojím, menstruaci jsem zatím neměla. Prý můžu tu Azalii začít brát hned. Ale je fakt, že se mi to trochu rozleželo a hned se mi do toho ještě nechce. Myslíte, že můžu začít kdykoli později???Díky

gosa22
27. srp 2013

už to nechci brát, kojím a malý je z toho protivný a já taky, jelikož krvacím...bere to chuť na sexik...HAK je svinstvo a jsem naštvaná, že jsem se nechala na 14 dní braní ukecat...

gosa22
27. srp 2013

@gosa22 pište na pn22@seznam.cz

gosa22
4. zář 2013

@zelvik vůbec ji neber, jde to mimísku do mlíčka...sice doktoři tvrdí, jak to nevadí...ale já jsem si zažila své...HAK zatěžuje tělo...zvol jiný způsob ochrany 🙂

legaj
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
legaj
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nikol369
4. říj 2013

Ahojky holky chtela jsem se zeptat zda je mozne abych po teto antikoncepci nemela menstruaci?Uz 2 mesic mi vynechala ja zatim plne kojim muze to byt hormonami??Dekuji za odpoved 🙂

ajina17
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucifus
7. říj 2013

Ahoj holky,
dnes jsem navštívila nového Gynekologa, protože má bývalá doktorka byla opravdu k ničemu. Bohužel mám za sebou spontální potrat. Nový pan doktor mi předepsal právě zmiňovanou Azalii, ale jak tak čtu diskuzi, nevím, jestli jí mám začít brát. Jelikož jsem v minulosti měla trombozy, nesmím hormonální antikonepci. A z tělíska jsem měla rozsáhlý zánět v pánvi. Po dnešním verdiktu pana doktora jsem jásala štěstím .... No teď už tolik nejásám .... Tak jsem na rozpacích, brát či nebrát .... 😒 Lucka

denisa_svatba
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
madambutterfly
26. říj 2013

Ahoj maminky, uzivam Azalii ctvrty mesic, prakticky celou dobu vice ci mene menstruuju, mam bolesti hlavy, bolesti bricha nekdy srovnatelne se stahovanim delohy. Mam za sebou uzivani kapek na srazeni krve, bez vysledku. Cekam na vysledky dalsich testu, ktere mi doktorka delala, a prasky poleti. Musi to byt hrozny sajrajt, pokud to zpusobuje takove vedlejsi ucinky. Asi pujdu do teliska. Pokud se propocita cena Azalie na tri mesice, tj. 600 Kc, a telisko na pet let za 6000 Kc, mam viteze. Avsak my uz treti mimi nechceme, takze to reseni je. Drzte se a nenechte si huntovat organismus. Ja jsem ponaucena 😒

antenka18
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
antenka18
Odpověď byla odstraněná
Zobraz