Antikoncepce Azalia. Máte zkušenost?

judith.von
13. led 2010

Ahoj,máte někdo zkušenost s touto antikoncepcí? Chápu to dobře, že ji začnu brát aniž bych musela čekat na MS,ale prvních 7 dní nejsem chráněná a musí se používat ještě jiná ochrana, nedělají se pauzy po dobrání plata a hned se začne nové?A když teda bez pauzy najedu na nové plato,jsem pořád chráněná a už nemusím prvních 7 dní používat ještě jinou ochranu?

phvezdicka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
breberka
19. říj 2014

dělala někomu Azalia problémy? děkuji

lamarika
19. říj 2014

@breberka mně dělala, měla jsem menstruaci nonstop a častější bolesti hlavy

martinaanikj
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gattuso
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jaja1986
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rozinka85
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
veronikachvatalova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mer
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nelik116
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nelik116
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
markovapetra1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mer
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
elza33
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
skreci.spn
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zupav
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
corrabell
12. pro 2014

Sháním antikoncepci Azalia, neměla byste některá? 🙂

wawi
7. led 2015

@corrabell
Dobrý den, prodám celé nové balení HA Azalia (3 plata) za 400Kč. Exp. 3/2015. Možné i osobní předání v Praze. Pri rychlem jednani sleva.

michaelaplesmid
8. led 2015

mám zájem

madamharyk
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
meda79
18. únor 2015

sháním azalii. email: vladimir.valdecky@seznam.cz

pavlinkadv
18. únor 2015

ahoj, Azalii beru v kuse skoro 4 roky a bez problémů...prvního půl roku jsem cca týden po dvou měsících lehce špinila, jinak menstruace není, žádné změny nálad nic, vše v pohodě, jsem s ní naprosto spokojená 🙂 před půl rokem se dostavilo krvácení, ale nebylo způsobené ATK a po zaléčení je vše opět OK...po přečtení tohoto příspěvku se asi budete divit, že nemám žádnou pauzu, ale na gyn. mi řekli, že je jedno, jestli MC má být uměle vyvolávaný nebo uměle pozastavený a pokud bych chtěla vysadit cca na 1, 2 měsíce, tak bych si akorát rozhodila celý organismus... 🙂

sabinakral
20. únor 2015

Měl by někdo o antikoncepci Azalia? Jedno balení (1platíčko), expirace je 3/2015, cena 100kč.

kh
20. únor 2015

Beru uz dva roky. Bez prestavky. Ze zacatku v pohode, pak po roce jsem občas spinila. Ještě to slo, ale ted se mi stalo, ze i tri tydny v kuse. A to uz mi docela vadi. Sla jsem k dr, jestli to není necim jinym. Nova dr se jen podivila, ze to resim. Doslova rekla, "a to Vam nikdo nerekl, ze to dela?" A nedavno zničehonic během silnejsi krvaceni. A pak uz zas nic, jen v tu jednu chvili, ale hodne. Takze ja moc psokojena nejsem, ale nevim reseni, dr nenavrjhla ani jinou antikoncepci, ani jiné reseni. Byvaly dr mi tvrdil, ze kdyztak na mesic vysadit. Ale to vazne nechci riskovat.

madamharyk
28. únor 2015

Nechce nekdo Azaliii? Mam 2 plata. 300.

katjar1
9. bře 2015

Ahoj, já Azalii brala 10 měsíců a vše naprosto ok. Dokonce mi ji lékař doporučil brát pořád, i když nekojím, protože mám trombofilii. Akorát se chci zeptat jestli si myslíte, že je v pořádku, že bych neměla mít menstruaci díky této antikoncepci, lékař tvrdí, že to nevadí. Tak nevím🙂

lamarika
9. bře 2015

@katjar1 i jiné antikoncepce zapřičiňují vynechávání (úplnou absenci) menstruace a je to v pohodě (např mirena). Někteří doktoři dokonce doporučují brát víc platíček po sobě a tak menstruaci vynechávat a tím pádem ji mít jen někdy. Akorát pokud bys chtěla do budoucna další dítě, tak je možné, že bude tvému tělu trvat dýl než začne po ukončení braní antikoncepce menstruovat pravidelně a ovulovat. Jinak bych si ale užívala toho, že menstruaci nemám 😉 Já ji z Azalii měla furt, fungovala na mě nějak obráceně 😝

eva89pouzarova
10. bře 2015

Ahoj,beru azalii už skoro 5 měsíc hned po šestinedělí,ze začátku sem špinila tak 2-3 týdny,pak sem měla další měsíc menstruaci 12 dní ten další měsíc tak normálka a ted sem nic nedostala, už teda přemýšlím že jsem snad těhotná, ale četla jsem tu že se nemusí dostavit, je to opravdu možné? Má někdo stím skušenost? P.S. nezapoměla jsem si vzit pilulku 🙂

pavlinkadv
10. bře 2015

ahoj, už je ode mě příspěvek výš, ale ještě doplním, co mi říkali na gy 🙂 jednak tyhle prášky se prý musí brát fakt poctivě, pokud možno v co nejpřesnější čas, aby dobře fungovaly (tím chci říct, že snad ještě líp než klasická kombinovaná HA) a ještě mi říkali, že nepravidelné, ať už krvácení, nebo jen špinění, Azalia dělá normálně...někdo (např. já) vůbec nemenstruuje, ale někdo zase může aspoň špinit nonstop... takže Evi určitě je to normální, moje tělo si na to zvykalo prvního půl roku, než se to nekrvácení ustálilo, protože ze začátku jsem taky špinila 🙂

eva89pouzarova
11. bře 2015

Ahoj,přečetla jsem si tu dost zajímavých věcí o azalii,doktor toho moc neřek,a já si jí koupila rovnou na pul roku,jen mě dostalo že nemám najednou menstruaci, prášky se snažím brat i ve stejnou dobu maximální rozdíl je cca tak 1 hodinka, bud v 7 ráno nebo v 8 ráno. Asi si stejně udělám test ad sem klidnější. Prášky beru jak mám ale příroda je ooo mocná čarodějka. 🙂