Antikoncepce Azalia. Máte zkušenost?

judith.von
13. led 2010

Ahoj,máte někdo zkušenost s touto antikoncepcí? Chápu to dobře, že ji začnu brát aniž bych musela čekat na MS,ale prvních 7 dní nejsem chráněná a musí se používat ještě jiná ochrana, nedělají se pauzy po dobrání plata a hned se začne nové?A když teda bez pauzy najedu na nové plato,jsem pořád chráněná a už nemusím prvních 7 dní používat ještě jinou ochranu?

monapink
20. zář 2011

@luckamb Ahoj,tak u mne to netrvalo vubec,ted kdyz kojim uz jen jednou jsem ji musela vysadit spinila jsem a pry to kvuli me nizke frekvenci kojeni zacalo zlobit,takze jsem prestala ze dne na den a MS se rozjela na plno..

luckamb
20. zář 2011

@monapink ty jo, tak já vysadila v červnu, kojím jen v noci a Ms kolem mě ještě ani neprošla 😉
@lucmart jéé, moje nejlepší kamarádka má holčičku o 4 dny starší než je Karolínka :D A koukám, ty už si těhule. Tak tichá závist (ale ta hezká) a moc velká gratulace :D

miarosa
20. zář 2011

@luckamb tak u mě to tak dlouho netrvalo, myslím že od začátku prášků sem to pak dostala 3 měsíce po šestinedělí, a když sem přestala kojit, tak sem jí musela vysadit, protože už to bylo dost zlý, jinak sem s ní byla a¨bsolutně spokojená 🙂

micha.bello
21. zář 2011

Já ji vysadila až dneska tak budu jen čekat kdy...

rezicka
1. říj 2011

Taky beru Azalii 14 dní a už 5 dní dost silně krvácím,myslela jsem že jsou to měsíčky,ale jak to tady čtu asi jsu taky jedna z vyjímek.Doktor říkal,že měsíčky mít nebudu.Myslíte,že ji mám vysadit a zkusit jinou,tedy tu druhou...

monapink
2. říj 2011

@rezicka Pokud chces prasky brat a krvacis,tak zlobi jen hormony..Musis si vzit 1 prasek rano a 1 vecer,ber to po dobu krvaceni nebo i spineni az do te doby dokud to nezmizi,ale maximalne jen tyden-7 dnu! A pokud by Te to do sedmi dnu neprestalo zlobit,chce to vymenit,ale ani u te druhe neni jiste,ze Ti sedne..A pozor muze Te to jednou za cas pozlobit vicekrat,tak znovu vem prasek rano a vecer..pry jsou tak nizko hormonalne,ze by Ti to nemelo ublizit 😉 Take zalezi zda plne kojis,atd. Pri plnem kojeni to obcas zlobi na zacatku,pak to sedne a ke konci,kdy uz prestavas kojit to zlobi velmi casto zase..

camilca84
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rezicka
4. říj 2011

@monapink Díky za radu a máš to takhle vyzkoušené? Právě kojím plně,proto je mi divné,že tak krvácím,dnes je to 7 den.Neublíží to prckovi taková dávka hormonů?U dcerky jsem brala Cerezete a nekrvácela jsem vůbec i MS jsem dostala až po roce,ale teď u malého je všechno jiné i šestinedělí trvalo dlouho ☹ .Taky jsem si říkala,že by mi mohli vzít prášky zpět v lékárně.

monapink
4. říj 2011

@rezicka Mam to ozkousene a radila jsem se s gynekologem,pry ta davka neublizi..jiste muzes vyzkouset Cerezit,treba Ti sedne lepe,ale z okoli vim,ze to zlobi taky tak,ono to nezlobej ty prasky,ale telo,ktere s tim pracuje..Ted si rikam,ze jsem vubec s praskama nemela zacinat,ono nejlepsi pro telo i pro kojene deti je neuzivat zadne prasky!ale to je tema o necem jinem..Znam kamaradku,co ji to zlobilo neustale,po celou dobu kojeni,tak snad to nebude tvuj pripad 😉

rezicka
4. říj 2011

@monapink Obávám se,že to bude můj případ ☹ .Po porodu jsem krvácela 2 měsíce a to mám po císaři,pak asi 14 dní klid a teď zase tohle 🙂 .Asi to vysadím a nebudu brat nic,jak říkáš. Ms asi mít budu,ale určitě ne tak silnou jako teď to krvácení. Jinak kdyby měl někdo zájem o dvě platíčka Azalie,písněte na mail zurkojana@seznam.cz

skajana
4. říj 2011

@rezicka pardon jestli vám do toho skáču, ale azalia a cerazette je co do složení úplně to samé, takže myslím, že nemá moc smysl zkoušet to druhé 🙂

rezicka
5. říj 2011

@skajana Asi ano,ale u dcery mi cerazette problémy nedělaly,zas je to už 5 let 🙂 .Nebudu brát nic ať má prcek zdravé mlíčko..

anehap
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
fassy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
m.a.r.u.
25. říj 2011

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, nevíte zda mohu s braním Azálie začít až ve 3 měsících věku dcery? Všechny jste začínaly po šestinedělí, tak jestli to nebude něčemu vadit. Já si teda myslím, že ne. Mám je sice předepsané už od konce šestinedělí, ale ještě jsem je nezačala brát.

anehap
25. říj 2011

@m.a.r.u. můžeš, taky jsem začala později 😉

luccaaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luccaaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
michlenka
8. pro 2011

beru antikoncepci azalia a chtela bych se zeptat jestli se na ne muze kourit...dekuju za odpoved...

kefin
8. pro 2011

@michlenka to je zase nějaká provokativní otázka 😠
předpokládám, že když bereš tuto natikoncepci, tak kojíš, a když kojíš, tak nekouříš!!!

blanciii
16. únor 2012

Mám celé nepoužité balení antikoncepce Azalia - tři platíčka, exp 5/2013, prodám za 400,- Kč s poštovným

blanciii
22. únor 2012

tak už je prodaná...

1kik
29. únor 2012

Nabízím 1 platíčko Azalia + pár nedobraných tablet z druhého plata (asi 7). Expirace 10/2012, prodám za 150 Kč včetně poštovného. V případě zájmu prosím pošlete email, nechodím sem moc často. petra@satrapa.cz

kocurka77
6. bře 2012

Nabízím 2 platíčka Azália + pár tabletek z dalšího plata, platnost do 2013. Vše za 260Kč včetně poštovného. Pište prosím na email monika.kocur@seznam.cz

lindita3
13. bře 2012

nepotřebuje náhodou někdo antikoncepci Azália??? ráda prodám mám 2 nové platíčka a 16 prášků už jí bohužel nevyužiji spotřeba do 31.10.2013 V případě zájmu pište na lindita.s@seznam.cz

😵

lindita3
15. bře 2012

Podám Azalia anti. mám nenačaté 2 platíčka a 16 prášku, je vhodná pro kojící maminky, prášky už nevyužiji přecházím na normální anti. Spotřeba do 2013 cena 330kč vč.poštovného email mám lindita.s@seznam.cz

irenqa2
15. bře 2012

ahoj,jen se chci zeptat,nevím jestli jsem to správně pochopila,ale mám po 6tinedělí antikoncepci azalia, Dr říkal že to mám brát pořád v kuse,ale jak to myslel?? normální antikoncepce se bere 21dní a pak přestávka,došlo mi to až jsem odešla,tak prosím o radu,jinak mě říkal že mě chrání až po 10dnech 😎

iluss
17. bře 2012

@irenqa2 Prášky bereš nepřetržitě, dojedeš jedno platíčko a automaticky bez pauzy načínáš nové.

duffydaff
18. bře 2012

Já jsem Azalii používala cca měsíc. jenže plně kojím a malá mě začala dělat takové scény při kojení (trhala mě prso, ječela a celý kojení nám z těma jejíma opičkama trvalo asi hodinu). myslela sem si, že je to jen nějaký její rozmar nicméně pak jsem se dověděla, že mimčům prý může po azalii zhořknout mlíko. tak jsem antikoncepci vysadila a druhý den byl klid 🙂 malá krásně pije jako před tím 🙂 kdo by chtěl, mám nepoužité 2 platíčka 😀

monapink
19. bře 2012

Antikoncepční tablety,v balení dva kusy.z jednoho platicka chybi jeden prasek,jinak cele.Dokojila jsem a tohle mi zbylo.Exp.doba do ledna 2013..kdo bude mit zajem at pisne IP 😉