Antikoncepce Azalia. Máte zkušenost?

judith.von
13. led 2010

Ahoj,máte někdo zkušenost s touto antikoncepcí? Chápu to dobře, že ji začnu brát aniž bych musela čekat na MS,ale prvních 7 dní nejsem chráněná a musí se používat ještě jiná ochrana, nedělají se pauzy po dobrání plata a hned se začne nové?A když teda bez pauzy najedu na nové plato,jsem pořád chráněná a už nemusím prvních 7 dní používat ještě jinou ochranu?

lussy0904
27. bře 2012

Ahoj holky, koupím Azalii, jedno, či dvě plátíčka, víc už ne, pomalu chci seknout s kojením.Kdo by mně prodal pište do zpráv, díky... 🙂

pavlina05
7. dub 2012

Ahoj holky!
Já beru Atalii víc jak 10 m a vše v pohodě. Až te´d druhý den špiním a bolí mě břicho jako před MS.Je to normální??? 😲

monapink
9. dub 2012

@pavlina05 je to normalni,jiste i mene kojis,tak je to zpusobeno tim,nekoho to takhle vubec nezlobi,nekoho ano,jakmile plne nekojis,muze Te to zacit zlobit cim dal casteji..

pavlina05
9. dub 2012

@monapink moc díky

leni22
17. dub 2012

Ahojte kocky,mam malu otazocku.Dr.mi predpisala Azaliu ked som kojila,malu uz nekojim,berem ju stale.Ked som ju zacala brat tak som hned o tyzden dostala menzes-prvu po porode.A dalsiu som uz nedostala,mala som dostat pred 2 tyzdnami,nedostala som,len ma pobolieva brucho.Je to normalne pri tejto antikoncepcii??

pitrskaa
25. dub 2012

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli se po Azalii přibírá, když neni MS? Díky za odpověď 🙂

ejuna
7. kvě 2012

ja jsem brala Azalii taky hned po sestinedeli a zacala jsem krvacet cca po mesici (asi 2 tydny) pak to prestalo.s kojenim jsem problemy nemela(kojila jsem 6 mesicu). ted je to osm mesicu co ji beru.krvacela jsem prvne dva dny slabe pak tyden nic a ted opet skoro dva tydny intezivne krvacim .... je to o nervy ale vysadit ji nechci 😒 .... taky jsem se chtela zeptat jestli muze na to krvaceni ted mit i vliv ze jsem asi tyden nebrala? diky .)

mimys
10. kvě 2012

@pitrskaa ahoj
ja nevim, jestli je to po azalii, ale pribrala jsem po porodu dve kila :-/ a to plne kojim :-/ a nijak se neprejidam... navic po tom blbem prasku nemam chut na sex... takze ted dojidam posledni platicku a dal v tom nejedu... uz me to fakt nebavi.... (uzivala jsem jiz 6 baleni...)

petapw
13. kvě 2012

Ahojky holky, kdyby měl někdo zájem, mám 1 celé nové balení a jedno balení o 2 platíčkách antikoncepce Azalia, prodám levně. Už nekojím, tak už nevyužiji. V případě zájmu, mi napište IP. díky .-)

lussy0904
16. kvě 2012

Holky koupím Azalii, max dvě plátíčka, za přijatelnou cenu, kdyžtak IP.Díky. 🙂

werunka21
18. kvě 2012

Ahoj maminy, nebudu to moc rozebírat...stále kojím, ale cyklus mám dávno pravidelný...antiko spoustu let neberu a dá se říct, že ani nechci 😅 ...jde mi o to, zda tím, že se bere v kuse, se dostaví menstruace nebo ne? Díky moc 🙂

erinbrock
18. kvě 2012

@werunka21 menzes by se nemel dostavit..ja teda nemela a ani nikdy nespinila...

jipal
7. čer 2012

ahoj, měla bych otázku. minulý týden jsem přestala kojit, azalii mám ještě asi na 10 dní a chtěla bych s ní skončit a vrátit se k původní antikoncepci. jak mám postupovat? vysadit azalii, počkat na MS (jestli teda bude, zatím jsem od porodu neměla) a začít brát novou antikoncepci? na podzim bych chtěla vysadit a zkusit druhý mimčo, takže potřebuju dostat MS, ale do té doby být zároveň chráněná.

fifca
9. črc 2012

Ahoj holky, prodám celé balení Azalie, neotevřené, levně. Když tak mi písněte do IP. 🙂

eva1992
24. črc 2012

ahoj holky ja to beru muzu se zeptat budu mit mesicky azalia?

alushka5
5. srp 2012

Ahoj, taky prodávám antiko. azalia, kdyžtak napište! Stojí v lékarně okolo 550 Kč. Prodám za 400 🙂

kiac
10. srp 2012

Ahoj, já jsem Azalii začala brát asi 2M po porodu a žádné obtíže u mne jsem nepozorovala. Jen si myslím, že to mělo trochu vliv na kojení. Malý do té doby přibíral cca 300g týdně, pak se začaly přírůstky postupně snižovat, až se dostaly na cca 150g týdně (ve 4M) - vím i tak je to hodně🙂 Teď jsem jí vysadila - kojím pořád hodně i v noci, cyklus žádný, takže ovulace není a tak se mi braní zdá být zbytečné, a mám pocit, jakoby začal synek zase nabírat jako předtím. Žádné jiné změny jsem neprovedla - jím stejně, kojím stejně často, doma je stejná pohoda, takže si myslím, že buď bylo mléka méně nebo mu méně chutnalo....

bajuu
10. srp 2012

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat po kojení stále užívám antikoncepci azalia, myslíte si, že mohu znovu otěhotnět? Že ztrácí účinky a nefunguje tak jako normální antikoncepce?.. Jinak stále mám velice nepravidelné časté menší krvácení.. Díky moc

majinka1981
12. srp 2012

@bajuu já jí mám ted taky a plánuju že až nebudu kojit jí vyměním za jinou normální.

adelii
12. srp 2012

Ahoj,gynekologicka mi nepovedala,ze azalia prechadza aj do mlieka,to som sa docitala az doma ☹
Ak by mal niekto zaujem,predam neotvorene balenie. IP 😉

pajolina
13. srp 2012

@alushka5

Dobry den,

mela bych zajem o Vami nabizenou Azalii. Je jeste volna? Kdyz tak pisnete na mailik pavla.hola@seznam.cz.

Diky moc.

Pavla

majinka1981
18. srp 2012

@pajolina mám celou krabičku Azalii, tři platíčka. Cena 400,- + pošta. Přestala jsem kojit dřív než jsem ji začala brát.

rennca
19. srp 2012

ahoj holky.prosím jestli budete mít někdo k prodeji Azalii ráda koupím.děkuji Renča

luczinek
22. srp 2012

Ahoj,chci se zeptat.Beru Azalii něco málo přes rok,celou dobu vše ok,ale teď poslední dobou se mi už 2x stalo,že jsem začala po styku krvácet(vlastně spíše špinit,taková slabší menstruace jakoby).Začne mě i pobolívat břicho jako při menstruaci a krvácení trvá cca 5-6dní.Máte s tím některá zkušenost?K dr jsem volala,mám přijít příští týden.

lussy0904
24. zář 2012

Koupím jedno plátíčo, nabídne některá?Dost to spěchá, díky.. 🙂

rupik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jencek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vrtulinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
filipatereza
17. pro 2012

Ahoj, mám tu nenačaté balení Azalie! Stojí v lékarně okolo 550 Kč. Přenechám za 400...

bafa
19. únor 2013

Dobrý den, prodám děv celé plata Azalie a z třetího jsem brala pouze týden. Zbyly mi a už je nevyužiji. Cena dohodou. Kdo by měl zájem, piště na mail barbora.heinzova@seznam.cz. Děkuji