Antikoncepce Azalia. Máte zkušenost?

judith.von
13. led 2010

Ahoj,máte někdo zkušenost s touto antikoncepcí? Chápu to dobře, že ji začnu brát aniž bych musela čekat na MS,ale prvních 7 dní nejsem chráněná a musí se používat ještě jiná ochrana, nedělají se pauzy po dobrání plata a hned se začne nové?A když teda bez pauzy najedu na nové plato,jsem pořád chráněná a už nemusím prvních 7 dní používat ještě jinou ochranu?

blueberry0666
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
blueberry0666
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
blueberry0666
27. lis 2013

@nikol369 ja beru azalii uz 7 mesicu - az na problem, kdy jsem 2x v tydnu zapomnela pilulku a pak se to skoro mesic srovnavalo (mesic jsem spinila) si ji nemuzu vynachvalit. Ne, nedostavam to vubec (pukud beru prasky tak jak se ma), coz je pri me anemii a nizkem tlaku uplne idelni.

rosnickah
29. lis 2013

Azalie byla celkem fajn, neměla jsem při ní žádné problémy, brala jsem ji 9 měsíců až jsem jednou zjistila, že už jsem 3 měsíce těhotná :-/ no, i při pravidelném braní jsem při ní otěhotněla a zjistila to až v 15. týdnu 😀 ale jinak si na ni nemůžu stěžovat 😀

82hanca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanule
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
veronela
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pajinka19
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kacikaci
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
82hanca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kacikaci
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
temari
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
temari
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pajinka19
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
temari
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
temari
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
verunka377
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
verunka377
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
annyth
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivabrsule
29. led 2014

Ahoj holky, s azalii mam spatny zkusenosti. Brala sem ji 8 mesicu a bolela me hlava, spinila sem skoro porad a nemluve o tech nervech, tak nervni sem nikdy nebyla hlavne vecer a porad se mi mastila hlava. Takze sem prestala brat a zatim klid. A ta cena taky hrozna u nas 700

mariti
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
verroonikka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pellullinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pellullinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kacikaci
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
verral
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sysinak
29. čer 2014

Hruza!jak psaly holky bolest hlavy,mestruace 2 krat v mesici po tydnu.Nejhorsi na tom je,ze male mlicko pri menstruaci nechutna takze breci hlady a prso odmita.Jsou ji 3 mesice a kdyz se mi to stalo poprve tak me odmitala10 hodin a ja brecela v panice co s ni je pak se nastesti prisala a za 2 tydny (ted )se mi to stalo znovu:(koncim s antikoncepci a jdu koupit gumy nebudu riskovat ze mala bude na umele strave.Kdybych vedela co se muze stat nikdy bych ji nebrala!

23bambulka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kacikaci
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kutcher
Odpověď byla odstraněná
Zobraz