Antikoncepce Azalia. Máte zkušenost?

manuela23
17. pro 2010

Chtela jsem se zeptat ,zda mate nejake zkusenosti s antikoncepci Azalia, zacala jsem ji ted brat, jsou to asi tri tydny a vcera jsem zacala trochu krvacet, take me boli hlava, muze to byt z te antikoncepce? Jeste jsem se chtela optat, zda se po ni pribira a jestli se delaji mezi jednotlivymi platicky pauzi,jelikoz jsem se nejak v pribalovem letacku nedocetla zda ano ci ne a po navsteve lekare jsem to samozrejme zapomnela.
Dekuju za odpoved.

wolfi
17. pro 2010

Ahoj, já ted dobírám druhý plato.. když jsem ji začala brát tak jsem pár dní taky krvácela, ale přešlo a od tý doby nic 😉
pauza se žádná nedělá a s tím přibíráním nevim beru ji krátce, ale zatim dobrý.. 🙂

veraakubik
17. pro 2010

Ahojky-jestli muzu tykat..Tuhle anti jsem brala je to temer dva roky a jakej neporadek mi to delalo-krvaceni mimo cyklus,bolesti hlavy,spineni...Takze to muze byt klidne po ni vsechno co pises..Ruku do ohne nedam,ale myslim,ze pauzy ne nedelaji,ale radeji cinkni mudre,protoze jak rikam uz si to presne nepamatuju...A to jestli se pribir ti nepovim,protoze jsem brzy prestala kojit a mohla jsem se vratit ke sve puvodni,takze i kdyby,tak bych ani pribrat nestacila.. 😉

dadous
17. pro 2010

😵 ahoj, taky ji beru, a to že špiníš je normalní, do tydne by to mělo přestat, zatím mam pořad stejnou vahu, takže asi se nepřibíra, a mezi platíčky se pauza neděla, měla bys ji brat pravidelně ve stejnou dobu 😵 ja už mam další balení a zatím je vše v pořadku 😵

radka35
17. pro 2010

ahoj.já ji měla při kojení taky,brala se bez pauzy a v menstruaci jsem měla docela guláš.Spíš jsem ji neměla než měla,nepravidelné špinění a tak,ale jinak bez problémů.ještě mi 2plata zbyly,kdyby měl někodo zájem,přestala jsem už kojit,takže mám zase cilest.

beatta
17. pro 2010

Ahoj já sem tuhle antinu brala skoro před 3 rokama.A co si pamatuju tak sem po ní ze začátku špinila a to mi ještě po ní začly šíleně bolet prsa tak sem ji musela vysadit.A Azalia se bere v kuse bez přestávky 😉

evatk
17. pro 2010

já jsem trošku krvácela, hlavně mě ale bolela pořád hlava, byla jsem unavená, atd., po 3 týdnech jsem vysadila
bere se nonstop

weri1
17. pro 2010

bere se v kuse a já jen chvilku špinila, teď už dobrý a vyhovuje mi. Nepřibírám. No i kdyby ne, kojím a jiná antiko prej není.

shaula
18. pro 2010

Brala jsem ji rok, naprosto bez problémů, žádné špinění, žádná MS. Jediný problém byl si vzpomenout, že si ji mám vzít 😀

Ale příště zkus napřed vyhledávač 😉 Kromě odkazů, které dala mmmk, třeba ještě tento:
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/antikonc...

@weri1 - není pravda, že při kojení jiná HA není, existuje ještě např. Cerazette.

lachtanek1
19. pro 2010

Je ještě i jiná, než Azalia, teď si nemůžu vzpomenout, jak se jmenuje...Takže je jich určitě více

miarosa
20. pro 2010

Já ji brala, do nedávna , takže je to pár měsíců, na začátku špinění, brala sem ji každý den ve stejnou dobu, začala jsem dost přibírat a po ukončení kojení jsem po měsíci a půl dost krvácela. Přibírání jsem si všimla až když jsem ji přestala brát, že se mi to zase vrací k normálu. Rozhodilo mi to totálně menses a začalo se mi dělat na obličeji akné na které já nikdy netrpěla. Po dobu kojení jsem byla naprosto spokojená, ale pak jsem si užila, teda ještě užívám 😀

irus456
5. led 2011

Já ji brala po porodu dcery a po 6 dnech jsem začala krvácet a trvalo to skoro 3 týdny. Na radu doktora jsem ji vysadila a nemám ji brát. kdyby jste měla někdo zájem o tuto antikoncepci mám 2 plata po 28 tabletách a nabízím 9 tablet k tomu zdarma za cenu 350,00 Kč(původně 575,00 Kč). kontakt na mě je irus456@seznam.cz

many
5. led 2011

holky tak já tuto antikoncepci neměla a přemýšlím , že jí pak zkusím, tak uvidím, já brala Cerazete a teda kojila jsem 15 měsíců a celých těch 15 měsíců jsem pořád krvácela a špinila ☹ hrůza, furt s vložkama 😖

anahha
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vrtulinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz