Antikoncepce Bonadea, jste s ní spokojené?

romuaska
29. pro 2012

oprosímmjste s antikoncepcí spokojeni?Zajímá mě ..špinili jste nebo krváceli mimo cyklus?

yume9
8. srp 2016

@kristyna125 ahoj! Je to úplně normální při téhle ha. Nemej strach ze bys byla tehu ale pokud chceš mít jistotu tak si udělej test. 🙂

Jinak jsem brala Bonadeu v cz rok. Měla jsem po ní trošku horší pleť, občas po jídle mi nebylo dobře a vytratila se mi skoro menstruace. Po vysazení Ha jsem měla pleť hezkou a cyklus normální 30 denní.

eloise02
8. srp 2016

Za mě nejlepší HA co jsem měla, menstruaci mám tak 2 dny a ještě slabounkou, problémy žádné a krásně hubnu. (Už 24kg mám dole, samozřejmě díky dietě, ale prostě chci říct, že při ni nepřibírám🙂)

lena2016
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vrbovaa
20. říj 2016

@lena2016 Zdravím 🙂 na poslední návštěvě u gyn jsem si nechala změnit HA právě kvůli akné. Včera jsem dobrala poslední tabletku z prvního blistru a musím říct, že je to katastrofa. Pleť jsem nikdy neměla nic moc (je mi 20) ale to co se mi dělá teď, škoda slov. Prostě jen ty velké bolavé boule, ani vymáčknout to nejde- dříve s jinou HA se mi občas taky udělala, ale to tak 2x do roka. Teď během prvního blistru mám už asi 4. na obličeji a jsem z toho docela na nervy :/

xsarysek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
horaisovakaterina
7. pro 2016

Přestože je téma již staré, musím přidat příspěvek. S antikoncepcí jsem maximálně spokojená, žádné vedlejší účinky, pleť se mi vyčistila, cítím se skvěle. Určitě doporučuji!

Po přečtení vašich příspěvků, které určitě nechci zpochybňovat, jsem byla rozhodnutá nechat si napsat něco jiného, lékař byl ale přesvědčivý, ať to zkusím a pokud mi to opravdu nesedne, napíše mi klidně po měsíci něco jiného. Beru již 4 měsíce a neměnila bych. Navíc je za skvělou cenu, takže ještě ušetřím. 🙂 Zkuste to taky, alespoň na měsíc, pokud nesedne, není to zase taková investice (cca 360 Kč na 3 měsíce).

larusche
29. pro 2016

Ahoj holky,

dobiram posledni platicko HA Jeanine,beru ji cca 10 let a byla moje prvni. Trapila me silna menses po dobu 14 dni a tak mi doktor predepsal tuto nizkohormonalni antinu,ted mam menses pravidelne silnou, to mi zustalo, ale jen 4 dny. Pry nektere holky nemaji vubec a doktor,rika,ze to je v poradku u teto H A. Ja nikdy netrpela na bolesti pred ani pri brani. Plet jsem mela vzdy tak v norme,nekdy nejaky bolak vyskocil a pak se zase ztratil, i ted to tak mam, kdyz ocekavam menses. U teto jsem mela vzdy svou vahu,pak jsem cvicila, jedla zdrave a dokonce zhubla. Akorat ta cena byla pritezi cca 800 Kc na trimesice. Ted mi doktor predepsal BONADEU, je to antina se stejnymi hormony i mnozstvim, akorat o cca 450 Kc levnejsi. Tak jsem zvedava jak na ni zareaguje me telo,podle me by nemelo zareagovat nijak,ponevadz latky v ni jsou stejne. A kdyz jsem se ptala doktora,proc je tam rozdil v cene a nazvu,tak mi rekl,ze to je vse o penezich. Tak jsem zvedava a kdyz tak dam vedet za par mesicu.
Mejte se a stastny Novy rok.

anushka123
11. únor 2017
Uživatel anushka123 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od anushka123.

Holky, nemáte zájem o Bonadeu? Snažíme se o mimi, takže mi zbyly 2 plné krabičky, celkem 6 plátíček...

eloise02
11. únor 2017

@anushka123 Ahoj, a co bys za ně chtěla, já ji užívám...?