Antikoncepce Cerazette X Azalia. Jaký je rozdíl?

mysulka
28. srp 2008

Ahoj maminy, nevíte některá jaký je mezi nima rozdíl? Děkuju Míša

mysulka
autor
28. srp 2008

Vím, že se tu tahle antikoncepce hodně řešila, ale potřebuju srovnání těhchto dvou, nevyjde mi Cerazette než se mi vrátí Dr. z dovči a tak mi kamarádka nabídla tu Azilii, proto potřebuju vědět, zda ji mohu v nutném případě nahradit.

lukin
28. srp 2008

Neměla bys to spíše řešit s doktorem? Nevím, ale myslím, že doktor tomu bude rozumět líp.

motol
28. srp 2008

určitě tam je u vás ještě jeden gynekolog co ti poradí,taky bych radči zašla za doktorem,přece jenom,je to jiná ANT,já měla Azalii a krvácela sem po ní

mysulka
autor
28. srp 2008

tak to je jasný, že jiný doktor mi poradí odborněji, spíš jsem chtěla názor maminy, který na Cer. navázala Azilií.

Jinak já krvícím při Cerazetu, tak prašť jako uhoď 😠

bufik
28. srp 2008

Ahojky.Já jsem přešla na Azalii před měsícem a půl a úplně bez problémů.Nepocítila jsem žádný rozdíl mezi Cerazette a Azalií.Jsem spokojená. 😉

flufla
28. srp 2008

Ahoj já to měla zas na opak, docházela mi Azlia adr.měl dovču, tak mi dala kámoška Cerazette 2 balení, ty sem dobrala at ed pakám zase Azalia a vpoho. Nic se nezměnilo, bylo mi fajné

mysulka
autor
29. srp 2008

Děkuju,jsem ráda, že to nenapadlo mě jedinou 😀 takhle to vyřešit oklikou. Ale nakonec to dopadlo tak, že vlastně jeden den nezobnu a druhý den bych jí už měla mít. Tak to nějak doženu 😉

ale moooc vám děkuju 🙂 papa