Antikoncepce Daylette, máte zkušenost?

eva.85
15. dub 2013

Ahojky, máte zkušenosti s touto antikoncepcí? Nebrala jsem žádnou cca 7 let, nejdříve mi dr. napsal Bonadeu, ale za dva měsíce jsem přibrala 6 kg 😔 a měla jsem divné nálady - úzkosti. Přestala jsem ji brát a teď mi dr. napsal Daylette, tak nevím jestli ji vůbec brát nebo ne. Už nechci přibírat a taky jsem se o ní dočetla, že se dlouho krvácí, v průběhu cyklu, po styku. Díky za info.

koogi69
18. čer 2013

To by mne taky zajímalo. Sice beru antk. jen 8 dni a mam mens. úplně stejně dlouho. což je dost neobvyklé a to jsem po 2 porodech. a horm.antk. jsem nebrala 5 let. A teď babo raď.
🙄

pronine
26. čer 2013

Já ji beru už 14dní, ale žádné úzkosti nemám, jen pořád špiním-už si říkám, že zavolám na gyndu jest je to normální nebo mám raději změnit antk.. 😠

katka25m
27. čer 2013

@eva.85 Ahoj, ja ich beriem druhy mesiac (zacala som v sobotu druhe plato). Pred par rokmi som brala Lindynette 20 a to bolo hrozne, pribrala som za 3 mesiace asi 8 kil, migreny a najhorsie boli tie nalady divne, uzkosti, ako ty hovoris. Preto som sa bala, co budu tieto robit... tak zatial ti mozem povedat, ze je to ovela lepsie. Neboli ma vobec hlava, nie som taka nafuknuta a zatial som nepribrala. Nalady.. niekedy som nervozna, ale to nemusi byt z tabletiek 🙂
Co ma trapi, zacali ma pod kolenami zily boliet. predtym ma v zivote nohy a zily neboleli. Bola som s tym aj u lekara, vsetko je v poriadku, ze by sa to malo do troch mesiacov stratit.
Menstruaciu som mala normalnu, 5 dni, taku slabsiu, ani prvy mesiac som nespinila, ani nic, ako som vela citala, ze stale krvacaju.. to nastastie je u mna v poriadku.
Tak ked to tak zosumarizujem, zatial je to dobre, uvidim, ako to pojde dalej 🙂

autobusacka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz