Antikoncepce Diane 35. Máte zkušenost?

dagin
18. únor 2010

Jaké máte zkušenosti s touto antikoncepcí? Nebrala jsem žádné tabletky cca 5 let a teď u mě nastalo nějaké hormonální selhání (nepravidelnost, akné, ..), tak mi ji doktor doporučil na srovnání hormonů, zatím na 3 měsíce. Mám hlavně strach, abych po ní nepřibrala, už i tak od porodu (přes 2 roky, dvojčata) marně shazuji kila, co mi zůstala. Tak prosím o všechny zkušenosti ...

paxies
18. únor 2010

Ahoj, já jsem používala Diana 35 asi 5let. Nepřibrala jsem po ní, jen se mi zvětšily prsa 😀 Měla jsem akné a to se mi po ní zlepšilo (ale neřekla bych, že o moc). Takže za mě spokojenost. Akorát cena byla vyšší. Pak jsem přešla na náplasti Evra a už bych do jiné antikoncepce asi nešla 😉

pidmco
18. únor 2010

Ahoj, já jsem Diane 35 měla. Asi tak 4 roky. Prsa se zvětšila 🙂 , nepřibala jsem, akné se zlepšilo o hooooodně, za co jsem byla velice vděčná...ale začala jsem mít častejší migrény...a mělo to spojení s tou ATK.
Momentálně jsem úplně bez ATK, nikdy do hormonů už nepůjdu....

mudr.
18. únor 2010

Ahoj, tak ja mam taky zkusenosti s diankou, ale bohuzel spatne. sice plet cista, jediny pupinek jsem nevidela, ale moc jsem pribrala. musela jsem pu pul roce vysadit. lekarka rikala, ze kazde telo reaguje jinak. mozna bude nejlepsi vlastni zkusenost 😉 hodne stesti 😉

beruska2x
18. únor 2010

ja ji brala nekde od 16ti asi 5 let, male jsme problemy s pleti, s MS a uplne v pohode...

dagin
autor
18. únor 2010

Já jsem brala dříve cilest - bez problémů, pak náhle zánět žaludku a musela jsem vysadit. Poté skoro rok žádná MS, vždy až po injekci.Teď od porodu bylo vše parádní a byla jsem rozhodnutá, že už žádnou ATK nechci, což schvaloval i doktor. Ale najdenou poslední 2 měsíce děs - akné jak puberťačka, MS s 10-ti denním zpožděním a cítím, že něco není ok. MUDr. mi vzal krev na hladinu hormonů a tuto ATK doporučil zatím na 3 měsíce, aby se urovnala hladina hormonů - přestože ví, jaké mám zkušenosti. Mám k němu důvěru, asi ví, co dělá, ale fakt se bojím, abych nepřibrala. Po holkám mi zůstalo 8 kg a nehne se to, ať dělám cokoliv. Holt se tělo změnilo ..

beruska2x
18. únor 2010

ja myslim ze vetsina spise zhubne 😉

mudr.
18. únor 2010

dagin-tak to zkus a po mesici se zvaz...uvidis, jak na tom budes... vysadit muzes vzdycky 😉

linette
18. únor 2010

ahoj dagin, ja som brala dianu jeden rok aj pat mesiacov a potom som ju vysadila, pretoze nepomahala tak ako mala.. pocas uzivania som tiez trocha pribrala aj prsia sa zvacsili.. no po jej vysadeni som mala dost velke problemi, tvar sa mi patnasobne zhorsila a menstruacia mi meskala najprv 4 mesiace a potom 3 a potom sa sama horko tazko upravila... no a s tvarou som skoncila na roaccutane...
takze moja skusenost s nou neni prave najlepsia.. ale asi bola chyba, ze som ju malo brala.. ale s tym, ze sa plet zhorsi po vysadeni treba ratat.. (neni to iste) a ja som bola v puberte, takze som sance mala vacsie..
z roaccutanom sa mi plet rychlo vycistila a pupence sa nevratili klop klop klop (len slabe flaky a jazvy mi zostali, ale tie mi uz neprekazaju)
este zevraj celkom dobra na plet a vahu je yadine a yasminelle ...
drzim palce 😉

dagin
autor
18. únor 2010

Tak nevím, co tak čtu na netu tak ty ohlasy nejsou moc pozitivní, ale každý reaguje jinak ... 😒

zab.ka
17. srp 2011

prodám dvě plata dinane-35, expirace 2012–11, cena 175,– za jednoplato, zašlu v bublinkové obálce na dobírku, mám 2ks takže dobírka by byla 350,– včetně balného a poštovného. zavolejte nebo napište sms s adresou na tel. 724687031

lena27
7. črc 2012

zbyli mi 2 platíčka Diane 35, prodám za 370.- pište do IP

petruska_007
26. črc 2012

Já jsem brala Dianu-35 +- 10 let a nemůžu si stěžovat 😉

majinka1981
21. srp 2012

Koupím Diane 35 nebo Minervu. Děkuji