Antikoncepce. Jakou používáte vy už po dětech?

sarka49
7. led 2022

Dobrý den. Před dětmi jsem užívala pilule hormonální antikoncepce. Teď po dětech bych potřebovala vymyslet antikoncepci znovu. Gynekoložka mi stále nabízí hormonální tělísko mirenu, ale co si o ní tak čtu, tak se ráda posouvá a nic moc dojem na mě neudělala.. nenormální tělísko taky nechci.. asi si zase vezmu nejspíš zase pilule.. holky, jakou antikoncepci používáte vy? Bojím se snížení sexuálního apetitu..

martina_slama
7. led 2022

Dobry den. Já používám prave Mirenu. Měla jsem ji už 5 let před otehotenim a žádný problém. Ted jsem nepravidelně krvacela, ale už i to se srovnalo. Mám poruchu krevní srazlivosti, muže to byt tím.

lencaa11
7. led 2022

@sarka49 já mám po druhé nehormonalni tělísko první 4.5let a top teď mám druhé skoro 4 roky a super sex si užívám kdykoliv a kdekoliv Ms mám normlane 6 dní vše je ok cena byla 1300kc ...

klokanka31
7. led 2022

@sarka49 Já mám injekci depo provera

konidana
7. led 2022

Já také nehormonální tělísko (s drahými kovy - stříbro nebo zlato). cena byla kolem 1200, první 6 let a druhé mám už asi taky 5.rokem. Hormony jsem nechtěla, jednak pilulky denně neuhlídám a druhak i z důvodu ekologie a životního prostřdí - hormony jsou už dost všude ve vodě, a mají nepříznivý vliv např. na ryby.. Když už, tak hormonální tělísko, ale to je zase i mnohem dražší (asi kolem 5 tisíc)

sarka49
autor
7. led 2022

Holky, a to nehormonalni... Teda něco jsem o tom ještě , ale našla jsem to s mědi, že je to vlastně permanentní zánět... Ms se prodlužuje... Já ji mám teď 7 dní a dost silnou... Prostě nevím co vybrat...

konidana
7. led 2022

@sarka49 s mědí je obyč, se stříbrem nebo se zlatem je více antibakteriální (protizánětlivé). Jako na začátku může být silnější a delší MS, ale pak se zase srovná. Mě se srovnala zpátky a možná časem i na míň asi po půl roce. U druhého tělíska už beze změny. Ale samozřejmě každý na tělísko reaguje jinak...

sarka49
autor
7. led 2022

@konidana mužů se prosím zeptat na cenu a název?

konidana
7. led 2022

@sarka49 cena byla kolem těch 1200, název bych musela dohledat doma, jestli ještě najdu po těch letech paragon....

lencaa11
7. led 2022

@sarka49 měla jsem obě jak zlaty tak to druhé a vše ok ono asi záleží na těle Nitroděložní tělísko Mirena.
Nitroděložní tělísko Jaydess.
Nitroděložní tělísko Levosert.
Nitroděložní tělísko Kyleena.
Nitroděložní tělísko Gynefix.

lenickakl
7. led 2022

Mám Evru, náplasti.

kmarie81
7. led 2022

@sarka49 ahoj, jestli mas silnejsi menstruaci, tak zkus hormonalni nitrodelozni telisko. Pri nem se zkoro nekrvaci , spis jen par dni spini

kmarie81
7. led 2022

@lencaa11 minimalne levosert je hormonalni. Mam ja a spokojenost

lencaa11
7. led 2022

@kmarie81 jj vím že ten to typ je hormonalni (4 roky) a Mirena taky je hormonalni (5let)