Antikoncepce Lindynette 20

janesm
8. dub 2008

Ahoj holky mám poprve tuto antikoncepci znáte ji některá a jaké máte zkušenosti??? Přecházím na ní z Depoprovery.Díky za odkazy 😉 🙂

kisskiss
14. říj 2011

Mňa by zaujímalo ani nie tak to, či sa po Lindynette priberá, ale či telo veľmi zadržiava vodu? Ale úplne najväčší strach mám z toho, že stratím chuť na sex.. ja viem že je to veľmi individuálne, ale tak uvidí sa..

veronkaj
14. říj 2011

@kisskiss neboj nestratíš, ja som brala viac ako dva roky a v pohode, dokonca sa mi pekne naplnili prsia no po vysadení des rýchlo sa stratili. 😒

kisskiss
17. říj 2011

@veronkaj ďakujem za odpoveď, dúfam, že budem ok.. no naplniť prsia by sa zišlo.. ako teenagerka som mala pekné plné prsia aj keď som bola štíhla, potom okolo dvadsiatky som ani nie že schudla, ale zmenila sa mi postava - výška váha 171/55 bez akejkoľvek snahy ostala, ale zmenili sa mi proporcie, no žiaľ nie k ženskejším.. tie prsia akosi "vyfučali".. tak by sa mohli zase naplniť, aj keď len dočasne.. 🙂

kisskiss
19. říj 2011

ach jaj.. tak ešte ju beriem len siedmy deň, ale už mám nervy.. predtým som mala menzes tak 4-5 dní, síce PMS niekedy aj 2 týždne, ale vždy mi najviac vadilo to krvácanie, za tie roky rokúce som si nikdy nezvykla na to obmedzujúce nechutné nepohodlie.. a to som ešte podľa mňa jedna z tých šťastnejších, že som to mávala len 4 dni a total pravidelne.. a teraz to špinenie už tretí deň a keď si predstavím že to môže trvať mesiac alebo aj dlhšie.. asi ma porazí.. ale ak nezabudnem, po čase sa zase ozvem, ako pokračuje moja hak-story.. 🙂

maci_267
23. říj 2011

@kisskiss ahoj, len nahodou som zbadala temu tak pisem skusenost 🙂 Ja som mala 5 rokov stalu vahu, ani hore, ani dole, az ked som zacala brat Lyndinette, som 5 kg pribrala a nie nie dole, kamaratka pribrala 10 kg, druha tiez, rozmyslam o vysadeni aj pre nechut k sexu, co si spominala. Je to urcite HAK, pretoze ked mam prestavku 7-dnovu, mam hrozne velku chut ale ako si zoberiem 3-4 tabletku, utlm. Ale zasa mam 4 dnovy menzes, to ma odradza od vysadenia 😀
Ale kazda ma ine reakcie, tak daj vediet, co u teba ako dopadlo 😉

katerinanov
24. říj 2011

Já brala lindynette asi rok ale vysadila jsem... totální nechuť k sexu. Ale každému sedí něco jiného ;)

hhmmm
25. říj 2011

Ahojky, chtěla bych se zeptat jaké zkušenosti máte s Lindynette 20? Začítám ji brát tuto sobutu tak jsem zvědavá 🙂 Přibírá se po ní hodně ? Prý se po ní můžou zvětšit i prsa co jsem slyšela.. Díky za odpověď .. 🙂

kisskiss
6. lis 2011

tak po prvom mesiaci: prsia sa mi zväčšili asi tak na týždeň ale boleli dosť. schudla som asi tak dve kilá a chuť na sex mám stále rovnakú, čiže veľkú 🙂 a "menzes" prišiel presne včas, len prvý deň bol dosť bolestivý..

katkaerik
9. lis 2011

kúpim Lindynette 20 ak niekto máte ozvite sa ďakujem Katka 🙂

sandruska1985
16. pro 2011

@jankapetko2 AHOJ JA VIEM, ZE SI PISALA UZ DAVNO,ALE AKO SI TO YMSLELA S TYM ZE NEMAVAS MENZES, LEBO JA MAM TERAZ 7 DNOVU PAUZU, SOM V 5DNI A NIC:((

lucisek123
30. pro 2011

už mam v sobe 4 tabletku a citím se vpohode nevím teda jestli nabýram nebo hubnu ale i chut na sex se mi zvysila a to jsem celkem cumela 🙂) po kolikati dnech co si vezmete prvni prasek je nejidealnejsi mi sex ? poradte prosim 🙂)) 😝

moncici5
20. led 2012

Predam lindynette 20 .Mam 2 plata.

alenka6
20. led 2012

ahojte. Začínam s lindynet, chcem sa spýtať, nepočli ste niečo o otehotnení počas užívania antikoncepcie? Či už u tejto alebo u inej? Známa mi hovorila že otehotnele keď vraj brala Lindynet. Zaskočila ma, teraz mám trochu obavy. Neviem či nejakú tabletu zabudla užiť alebo jej niečo znížilo účinok.

tittika
23. led 2012

Ahojte ja som zacala uzivat lindynette prave koly tomu aby som pribrala 😀 uzivam 2 mesiac a uz som aj pribrala 1-1.5kg , ale mam problem s NESPAVOSTOU ! je to mozne 😨

monci16
13. bře 2012

Ahojte, ja som brala Lindyntte 20 jeden a pol roka. Nepribrala som vobec a tiez som nemala ziadne neziaduce ucinky. Prave naopak, upravila mi cyklus.
A co sa tyka toho tehotenstva, spoliehala som sa vzdy na antikoncepciu a nikdy nesklamala 🙂... Len treba ju brat pravidelne a najlepsie v tu istu hodinu (ako vsetky)
Dnes som sa rozhodla dat si pauzu, tak ak by mal niekto zaujem, ostali mi 3 platy - 3x21 na cene sa dohodneme prostrednictvom mailu : markovamon@zoznam.sk 🙂

quixinka
25. bře 2012

@monci16 ahoj monci ak este predavas tu anti tak mi napis na terezia005markova@gmail.com

katkaerik
2. dub 2012

kúpim lindynette 20 napíšte mi ďakujem Katka 🙂

sayast
2. dub 2012

@katkaerik mam jedno platicko pokud by pomohlo 🙂

katkaerik
4. dub 2012

ahoj mám záujem aká by bola cena?

lusy107
9. dub 2012

@sayast Mela bych zájem, akceptuji tvoji cenu, dokonce jsem ochotna přeplatit i další zajemkyne🙂 Lusy1@seznam.cz

lusy107
9. dub 2012

Nemáte nekterá na prodej Lindynette 20? cenu akceptuji. Lusy1@seznam.cz

sayast
10. dub 2012

@katkaerik
@lusy107 holky, tak se domluvte 🙂. jinak abych rekla pravdu, nevim jak se uz cena teto antikoncepce pohybuje, takze to necham na vas 🙂. je to jen 1 platicko. zbytecne mi tu lezi, beru jiz jinou antikoncepci

katkaerik
11. dub 2012

ahoj ja by som bola ochotná dať 7 euro aj s poštovným dajte mi vedieť či súhlasíte ďakujem Katka

irusskaa
17. dub 2012

Ahoj holky🙂 mám na vás takový dotaz protože si nevím rady.Potřebuji poradit s tím,když si potřebuju dát pauzu o týden dýl tak z nového platíčka si vezmu 7 prášků dám pauzu a co pak s těma 14?dobrat těch 14 prášků a další pauza?nebo jak to chodí u lindynette?p.s.ani nevím jestli se to může si prodloužit posunout pauzu o týden dýl🙂 předem děkuji za rady🙂

cat
17. dub 2012

@irusskaa ja to beriem už skoro 3 roky, pod dohladom dr. u ktorého som rodila...no a on mi povedal, nech v takýchto prípadoch nič neposúvam, o týždeň či 2, kašlať na posúvanie, nech proste berem 2 balenia bez prestávky, proste jedny krámy vynechám. Spravila som- /šli sme akurát k moru/ a nič sa nestalo, nijako mi to nepoškodilo.

irusskaa
18. dub 2012

děkuju moc,asi to tak udělám abych si to nijak nerozhodila,akorát už jsem brala 2 platíčka v kuse tak jsem právě myslela že je na čase si tu pauzu dát,myslim si že to neni nic dobrého nemít třeba půl roku pauzu ale tak snad mě těch 14 dní už nezabije🙂

lumiga
17. kvě 2012

Tak já beru teprve první platíčko, ale asi s ní brzo skončím. Začala jsem se hrozně potit, a přišla veliká nechuť.. předtím jsem brala x let Regulon a vše bez problémů..

arepkoi
23. led 2013

ahojte, neviem ci je to pre niekoho este aktualne, ale rada by som predala taktiez HAK lyndinette ostali mi este cele 2 balenie (teda na 6 mesiacov), doba spotreby je 07/2014. Tuto HAK som brala 6 rokov, takze spokojna, ale radi by sme babatko a uz ju nestihnem dobrat celu do spotreby. Napiste mi aj na email ivana.slamkova@gmail.com ak mate zaujem.

manocka007
1. únor 2013

ahojte! ja som túto antikoncepciu brala len 3 mesiace... aj to s pauzou.. teda začala som brať prvý blister a asi tak pri 3 týždni mi začali tak strašne padať vlasy, že som ihneď bežala ku gynakológovi, ktorý mi predpísal na 3 mesiace Diane, lebo že niekedy telo hneď neprijme antiku a táto ma na ňu "pripravý" či čo... po troch mesiacoch som opäť začala brať Lindynette 20 a druhý mesiac mi vznikla z nej cysta... po dobratí 3tieho blystra som ju vysadila uplne a už ju nikdy nechcem vidieť... toť moja skúsenosť. Predtým som brala aj Novynette a z tých som mala zase libido na bode mrazu... aj sám Brad Pitt odomňa mohol chcieť sex a ja by som sa naňho ani nepozrela... asi tak...

elizabeth888
3. únor 2013

ahojte, nemá niekto záujem o jeden blister Lindynette 20? doba spotreby 06/2013, lacno, na cene sa určite dohodneme 🙂 môj mail: elizabeth888@centrum.sk