Antikoncepce Lindynette 20

janesm
8. dub 2008

Ahoj holky mám poprve tuto antikoncepci znáte ji některá a jaké máte zkušenosti??? Přecházím na ní z Depoprovery.Díky za odkazy 😉 🙂

maart
10. pro 2008

Holky, tak ja ji mam od zari a zatim jsem spokojena....Vaha nahoru nesla, MS kratka a nebolestiva (ale tak to jsem vlasnte mela i s HA Mikrogynon, kterou jsem pred tim brala leta), chut na sex na jednicku 😉 . Akorat ten prvni mesic jsem behem cyklu spinila (na to me moje Gy upozornovala), ale ted uz je to v poradku. Upravilo se to. Pristi tyden si jdu koupit dalsi krabku na 3 mesice.

fender
10. pro 2008

mirus, já myslím, že je to fakt hodně individuální a držím pěsti, ať jsi s ní spokojená jako já 😉 já se ji chystám od příštího měsíce ale vysadit 😵

etuska
15. únor 2009

Kočky,nema niektora zaujem kupit 3-mesacne balenie?Ja som v UK a tu mi lekar predpisal ine lieky.Ked som bola teraz na SVK,tak som zistila,ze mam este doma tabletky na 3 mesiace.Ak by mal niekto zaujem,poslite mi prosim IP.Tabl. maju zar. dobu az do r. 2010

poupe
26. únor 2009

ahoj,ma nektera z vas co ji uzivate v pulce plata spineni a pak normalni menstruaci,tak jak ma byt?

girl298
15. bře 2009

baby je tato antikoncepcia 100% spolahlivaa??

girl298
15. bře 2009

potrebovala by som wedietci je uplne naisto spolahliva__???ci sa nemusim nicoho bat....ziadne babeno si neprosim:D

bora8
15. bře 2009

no spoľahlivá je - ja ju užívam, len sa priprav na to že môžeš občas trocha krvácať, lebo je slabunká - ale proti otehotneniu stačí 😉

beruska2x
15. bře 2009

zadne prasky nejsou na 100% spolehlive 😀 ja tuhle beru uz 4 roky pred porodem i po a jsem spokojena...

beruska2x
15. bře 2009

a po vysazeni jsem otehotnela za 2 mesice 😀 coz taky nekdy byva problem 😉

ankat
19. bře 2009

ahojte ja beriem tuto antikoncepciu uz asi 4 roky zatial som nemala problemy ale v poslednom case sledujem trosku spinenie akoby krvacanie ale velmi slabe aj to len chvilku na druhy den nic a to pocas brania tabliet...mali ste to uz niektora ,je to pri tychto tabletkach normalne?

josefa
19. bře 2009

ankat, me se tohle stalo jednou, posledni mesic pred vysazenim, od ty doby jsem je nebrala

beruska2x
19. bře 2009

tak me nikdy.. 😕

sestri
19. bře 2009

to sa mi ešte nestalo...

ankat
19. bře 2009

ahojte Bora pise ze mozes obcas krvacat tak neviem asi je to z tych tabletiek alebo som prechladla?no radsej asi navstivym lekara no najsor tak za 3 tyzdne lebo som mimo SR.ale diky baby....

babatko88
19. bře 2009

čawes, ja ju užívam už 1 a 1/2 roka a v pohode, ani som nepribrala, ani neschudla ☹ žiadne nežiadúce účinky, všetko ide ako má, aj menzes presne na deň 😉

elly111
22. bře 2009

ankat doktorka ma upozornila že občas sa môže mimo cyklu vyskytnúť slabé krvácanie, resp. špinenie, že to je ok 😉, ja s ňou začínam dnes, doteraz som HAK nebrala
fender držím palce, ak som správne pochopila dôvod prečo ju ideš vysadiť 😵

majdzy666
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
krista
19. dub 2009

power700 • 1d • Dnes v 06:43
Ahoj holky, máte zkušenosti? Jak vám sedla, přibíraly jste?
Já ji beru půl roku a připadá mi, že jsem se docela spravila, no nevím, myslím, že je to po tom, jím pořád stejně.Tak uvažuju, že si nechám předepsat něco jiného, máte tipy,po které se tolik netloustne? Před těhu jsem brala Triregol, ale to mi doktor teď už nenapsal, že je tam prý moc hormonů a vzhledem k věku (přes třicet) mi ji už nechce napsat.
Takže díky za rady.

power700 • 1d • Dnes v 10:03
Děvčata 🙂 , nikdo nic? 🤐

power700
19. dub 2009

Takže se po Lindynette opravdu přibírá, nebo je to individuální? 😕
Už mě to štve, ta váha, chci přejít na jinou, ale nevím, kterou..

etuska
19. dub 2009

Power-ja osobne som brala Libdynette asi 2 roky a nepribrala som.Mala som mozno nejakych 5 kil navyse po porode,ale vaha uz nesla hore,takze si myslim,ze je to individualne.

etuska
19. dub 2009

baby-oapkovane pridavam tuto ponuku:

Kočky,nema niektora zaujem kupit 3-mesacne balenie?Ja som v UK a tu mi lekar predpisal ine lieky.Ked som bola teraz na SVK,tak som zistila,ze mam este doma tabletky na 3 mesiace.Ak by mal niekto zaujem,poslite mi prosim IP.Tabl. maju zar. dobu az do r. 2010

kotenko
19. dub 2009

Ja som tieto tabletky uzivala 2 roky a nepribrala som, dokonca som schudla z 55kg na 46kg (cize skoro 9kg) atuto vahu mam teraz doteraz (Lindy. uz neberiem od novembra)...

majdulenka
14. kvě 2009

Ahojky tak já stoutou antikou začínám v sobotu tak mám obavi.Po porodu mi doktor předepsal Cilest a strašně jsem přibrala a nedoporučil mi žádnou jinou tak sem šla k jinému a ten mi předepsal Lindinette stála na 3měsíce420takže i dobrá cena tak uvidíme co a jak.Spíše se bojím ať nepřiberu ještě více 😠 to už bych asi potřebovala nějaký vozíček 🙂 .

etuska
14. kvě 2009

baby-ja mam este stale na predaj 3 mesacne balenie Lindynette-min.trvanlivost je do roku 2010-mesiac netusim,lebo ma tie tabletky na SVK-ak ma niekto zaujem,napiste IP:Ja som uz lieky vysadila lebo chceme o par mesiacov babo 🙂

majdulenka
16. kvě 2009

ahojky"etuska"za kolik to chceš prodat?sice to začínám teprve brát ale řekni cenu a pak bych uvažovala 🙂

rezetka
18. kvě 2009

Holky, dnes mi dr. předepsal tuto HA a prý u toho můžu kojit, máte s tím některá zkušenost?Opravdu to syna neovlivní?

beruska2x
18. kvě 2009

no tak ja ji brala pred tehu a ted zase ale pri kojeni mi ji DR nenapsala, az kdyz jsem prestala, to pry neni vhodne 😕

beruska2x
18. kvě 2009

koukni na pribalovy letak ja ho uz vyhodila.. 😉

rezetka
18. kvě 2009

No já právě nechtěla nic, ale on pořád kojení vyžaduje a mě už jiné formy ochrany neba, tak nevim. No přečtu to a kdyžtak to nechám až dokojím.

beruska2x
18. kvě 2009

tak ale je HA co muzes u kajeni, me ji nabizela, zkus se zeptat 😉 ale tuhle mi vylozene rekla ze u kojeni ne..