Antikoncepce Lindynette 20

janesm
8. dub 2008

Ahoj holky mám poprve tuto antikoncepci znáte ji některá a jaké máte zkušenosti??? Přecházím na ní z Depoprovery.Díky za odkazy 😉 🙂

penelope2066
7. únor 2011

Ahojte.Aj ja zacinam brat Lindynete.V puberte som brala Minisiston,brala som ho priblizne 7 rokov.Potom som mala rok pauzu a nebrala som ziadnu HA a kedze som bola bez priatela tak mi to ani netrebalo.Ale minuly rok som zacala mat velke problemy s pletou tak mi kozna predpisala antibiotika a doporucila mi to kombinovat s HA, nakolko sa mi vratila velmi dlha a bolestiva menstruacia.Tak mi gynekolog predpisal Vreyu.Tvar sa mi sice krasne upravila,ale zacala som, pozorovat u seba velke emocne vykyvy a trosku sa mi znizila aj chut na sex.Tak mi ju vysadil a predpisal mi Maitalon.Lenze s toho som zacala mat dost suchu pokozku na tele a musela som sa ovela viac kremovat.A takisto mi strasne vyschynala pokozka na hlave az do takej formy,ze som mala uplne vysusenu kozu a spravili sa mi take biele suche supiny.Teraz este doberam Maitalon posledne balenie a po nom mi bude nasledovat 7 denna prestavka a zacinam brat Lyndynette 20.Tak som zvedava co bude...

fangora
7. únor 2011

ahojte...ak by mal niekto záujem, tak predám celé jedno balenie HAK Lindynette 20 (teda komplet krabička s 3 blistrami, príbalovým letákom i puzdrom na blister) za 15eur ...pôvodná cena, za ktorú som ich kúpila je 25,22 eur ...dátum spotreby je do 06/2013 ...dôvod predaja: kúpila som ich popredu na cestu do zahraničia, ale nakoniec som zistila, že mi nesadli a tak som prešla na iné ☹ ... žiaľ, teraz neviem, čo s týmito a v lekárni mi to späť nezoberú a je to škoda, lebo sú čisto nové, tak ich ponúkam lacnejšie, ak by niekto chcel ušetriť... v prípade záujmu píšte na fangora@centrum.sk

miaprada
15. únor 2011

@penelope2066 Ahoj aj ja som mala ako prvú antikoncepciu Maitalon a výrazne sa mi zhoršila kvalita pleti.Tak som ju vysadila, lebo som sa hrozne vyhádzala..ale potom mi predpísala gynekologička Dienorette a pleť mám super......aj sa dobre cítim...a je ešte aj lacnejšia od Maitalonu...

penelope2066
16. únor 2011

@miaprada Ahoj, ja nakoniec budem brat Jeanine a nie Lyndynette 20. Ja som mala totiz minuly rok velmi velke problemy s pletou a preto som brala Vreyu ktora mi velmi pomohla. No kedze ju brat nemozem pre vedlajsie ucinky a znova sa mi zacala zhorsovat plet tak mi nakoniec gynekolog predpisal Jeanine, ale ta je tiez bohuzial drajsia no ale aspon cerim,ze mi sadne.

katkaerik
27. dub 2011

@fangora Dobrý deň mala by som záujem o tabletky Lindynette 20 máte ich prosím vás ešte ďakujem Katka.

zanet1202
7. kvě 2011

Ahoj, beru Lindynette 20 první měsíc. Je to moje první antikoncepce, tak jsem měla strach, hlavně, že přiberu. ZAtím na váze žádné výrazné změny, ale přijde mi, že se mi hodně zhoršila pleť, je to možné? A upraví se mi? Má některá z vás podobné zkušenosti? díky za odpověď 🙂

matusaci
22. kvě 2011

ahoj tak ted jsem dobral 3 platicko a stale uz 3 den nic slabe jsem krvacela nebo spinela kdyz jsem ha brala tyden pred dobranim.za celou dobu co ha beru se mi to nestalo tak jsme se tesila ze by treba mimi a dnes tehotensk test manzelovy ulevil ze nebude mimi ☹ ma nekdo podobny problem?

sayast
10. čer 2011

ahojky,
chtela bych se zeptat jestli nekdo po teto HAK pribral? ja nikdy takovy problem nemela, vaha mi vzdy stala cca stejna, ted beru lindynette 2. mesice a mam hore 7 kg 😝. pritom jidlo jsem si kvuli tomu naopak zacala hlidat, pohybu mam dost. gynekolozka tvrdi ze to antikoncepci byt nemuze, ale tomu neverim 😝. jiny duvod neni proc tloustnout, nikdy jsem krome tehu nepribirala

lupinka2
2. črc 2011

Mám otázku...Kdybych chtěla navázat na první platíčko a rovnou pokračovat na druhé (přesunutí menstruace)a když potřebuju posunout menstruaci jen o pár dnů,tak se chci zeptat jestli mám dobrat celé druhé plato nebo jestli mám přestat brát po uplynutí té doby..děkuji

lenka111111
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mizuzka
28. črc 2011

Ahojte, ja som tiež kedysi brala lindynette, nemala som ani zvláštne chute na jedlo, na váhe sa neobjavilo ani plus ani mínus kilo, váhu som si udržiavala na rovnakom čísle.
Chuť na sex bola stále rovnaká, to nie je podľa mňa užívaním antikoncepcie, ale tým že my ženy si samé seba viac všímame akonáhle u nás začne niečo nové a porovnávame sa s príznakmi a skúsenosťami iných žien.
Ďalšia vec, o ktorej sú tu často kladené otázky, tehotenstvo... Ak si zabudnete dať pilulku, alebo ak ju neužijete v rovnakom čase, nič sa nedeje. Často ma takéto otázky dokážu doslova vytočiť, keďže pilulky chránia po celých 24 hodín prvá vec, a druhá vec, hormóny sa z tela tak rýchlo " nevyparia", čiže tá hladina sa nemení a nie je dôvod na otehotnenie, a keď si baby uvedomíte, že ste zabudli na tabletku a bojíte sa, tak použite kondóm a potom si dajte tabletku teda hneď ako sa k nej dostanete, ale nie je dôvod na paniku.
Tabletky sú spoľahlivá antikoncepčná metóda.

exupery
31. črc 2011

@lupinka2 normalne vyber aj cele balenie druhe,tak menzes posunies o dalsi mesiac,tak mi to odporucil moj doktor

katkaerik
25. srp 2011

kúpim lindynette 20 ak máte prosím napíšte mi ďakujem Katka

nikustek1977
31. srp 2011

Kupim Lindynette 20 /najlepsie 1-mesacne balenie/, som z Ba. nika-nika77@azet.sk Dakujem

lia1290
31. srp 2011

@katkaerik ... mala by som nove 2 nenacate blistre samozrejme aj s uplne novym puzdrom na blister expiracia antikoncepcie je v r.2014. v pripade zaujmu ma kontaktujte na livia.ferencova@hotmail.com dakujem

petruna110
1. zář 2011

Lindynette 20 sem měla a žádné problémy jsme neměla. Záleží asi na situaci a na tom kterém organismu ženy ;).

misha1810
2. zář 2011

Ahojte, ja sa chcem spýtať či niektorá z Vás je fajčiarka. Ja som, sice nie veľa ale predsa. Beriem antikoncepciu Lindynette20 už 7 rokov. Nemala som žiadne problémy ani nemám, ale asi nieje dobrá kombinácia anti. s fajčením. Viete mi dať radu? Vysadiť? Inak všetky testy čo my robí gynek. sú na jednotku. Tak neviem. Ale otehotnieť nechcem. A čo sa týka sexu tak veľmi toho nenasexujem, proste nemám chuť.

dominika1988
3. zář 2011

@misha1810 ahoj, skus si precitat toto
http://wanda.atlas.sk/fajciarky-by-na-antikonce...
a co sa tyka toho sexu, pri tejto antikoncepcii ziadna chut na sex nehrozi, takze normalka

martinkaaaaaa
4. zář 2011

Beru ji teď a jsem s ní zatím spokojená,je to moje první antikoncepce jinou jsem předtím nebrala..akorát mě jen ze začátku bolela hlava a nastoupila nevolnost..jinak žádné jiné změny 🙂 váha na horu nešla a ani prsa mě neboleli 😝 🙂

katkaerik
15. zář 2011

Kúpim Lindynette 20 ak niekto máte napíšte mi ďakujem Katka

pidikoval
26. zář 2011

Dobry den kupim antikoncepciu maitalon ak ma niekto zaujem

maminka001
27. zář 2011

Prodám antiko mercilon-2platicka na 2mes.exp.do 2013#Cenu nabidnete

kelinka1
29. zář 2011

Dobrý den, koupím antikoncepci Lindynette, cenu akceptuji, prosím spěchá!! děkuji moc

rozpravocka
29. zář 2011

Ja predám Lindynette 20... 2x31 tabl. za 15 eur (cena vrátane poštovného na SR... nie dobierka)... expirácia 01/2014

kathynka
1. říj 2011

@rozpravocka a nie nahodou 3x21? 🙂 odkial si?

rozpravocka
1. říj 2011

@kathynka 2x21 bol tam preklep 😉 a som z BA

katkaerik
3. říj 2011

@maminka001 dobrý deň mám záujem o lindynette 20 za 2 blistre by som vám dala 12 eur ak vám to vyhovuje ďakujem Katka

maminka001
3. říj 2011

@katkaerik Já nabízim mercilon

lilvuska
4. říj 2011

@maminka001 Mám záujem o mrecilon ak je ešte aktuálny , ale som z SR nie je problém?

maminka001
4. říj 2011

@lilvuska Neni problem.budu chtit 260kc .je to i s poštovnym.pokud mate zajem napiste mi do souk.pošty