Antikoncepce Lindynette 20

janesm
8. dub 2008

Ahoj holky mám poprve tuto antikoncepci znáte ji některá a jaké máte zkušenosti??? Přecházím na ní z Depoprovery.Díky za odkazy 😉 🙂

mirrinka
6. črc 2008

Ahojte. ja tiež beriem tieto tabletky už takmer 2 roky a žiadny problém s nimi nemám...tento mesiac som dokonca vyskúšala zobrať dve balenia hneď za sebou - bez týždňa na menštruáciu - a tiež žiadny problém...na tri mesiace ma to cenovo vychádza už cez 700 Sk

sestri
6. črc 2008

ja som ich teraz na chvíľu vysadila,ale namám s nimi vôbec žiadne problémy.

matullienka
7. črc 2008

ja ju beriem uz 4 rok a nemala som s nou ziadne vacsie problemy akurat ze som pribrala na vahe
😀

vef
7. črc 2008

ahoj...s tou chuti na sex to u me bylo stejne, ale mozna i horsi...brala jsem ji rok a pul a postupne chut na sex upadala, a nakonec jsem se milovala s mym pritelem jen kvuli nemu a nechapala co se to s mym telem deje...nakonec jsem ji vysadila a ono ouha...to je mozna tak jediné minus teto antikoncepce...

veronkaj
7. črc 2008

ahojte
vidím že beriete alebo ste brali HAK Lyndinette 20

chcem sa spýtať ja som v piatok mala poslednú tabl. z balenia a mala prísť prestávka a zajtra - vždy na 4 deň prestávky mi chodí menzes. ale kvôli plánov. sl. ceste som tam nechcela mať mz tak som pokračovala v ďalšom balení, beriem ich večer takže som zatiaľ z nového balenia vzala 2 tabl.

dnes ma bolí chrbát aj brucho ako pred ms, a služobka čo trvá týždeň sa mi posunula a nastupujem na ňu až v sobotu a teraz neviem čo by bolo lepšie??

- pokračovať v užívaní druhého balenia a dnes si ďalšiu 3 tabletku a pokračovať

- prestať a čakať na menzes ale asi by som ho mala aj od soboty ďalej a ako by som potom doužívala to balenie bez dvoch tabletiek

😒 😒 😒

-

orinka
7. črc 2008

Tak na toto ti dá najlepšiu odpoveď asi tvoj gynekológ 😀

mirrinka
7. črc 2008

ja by som ti radila pokračovať v ďalšom balení...tiež to tento mesiac takto robím 😉

simply.vero
7. črc 2008

Veronkaj, já bych asi pokračovala. Kdybys přestala, stejně bys tu MS nakonec během služebky měla. Ale taky záleží na tom, kolikátý by to byl den. Nejsilnějším prvním dnům by ses už vyhnula, ne?

Jinak kdyby ses rozhodla teď přestat, tak i to načaté balení by se dalo později využít, zkrátka bys ho napojila na další platíčko, až bys zase potřebovala posunout MS.

veronkaj
7. črc 2008

rozhodla som sa teda radšej dobrať a neriskovať už ale dakujem vám 🙂

sestri
7. črc 2008

určite pokračuj v načatom balení bez prestávky...je som to už tak raz urobila.keby si teraz prestala,narobilo by ti to šarapaty s cyklom.

veronkaj
7. črc 2008

kočky ved práve preto ale tak si nadávam že keby človek vedel ale kto mohol vedieť že mi to posunú, chlapi takéto problémy nemajú im je to tak jedno aký je deň

´dakujem kočky 🙂

moni1412
29. srp 2008

baby, je tu este niekto kto berie lindynette? 🙂

vojtisek2007
29. srp 2008

moni - moje segra ji bere - co potřebuješ vědět ??? 😉

moni1412
31. srp 2008

vojtisek a ostatne.... 🙂 vediet ani nic, len po druhej davke prestavam, cize mi jedna z balenia zostava.... chcela som sa len spytat ci by ste ju niektora nechceli? 🙂 mozte posielat IP

martet
5. zář 2008

baby, chcela by som sa spýtať, či máte niektorá skúsenosti s tým, že ste pribrala z antikoncepcie a po prechode na druhú ste nabrala ešte viac? Ja som teraz brala rok Novynette a pekne som sa zagulatila, teraz mi lekár predpísal Lindynette (plynulý prechod bez prestávky) a bojím sa, aby váha nešla ešte viac hore 😖

sakura77
5. zář 2008

ja som mala lindynette 30 a ani gram,ale zato ani kozy mi nepodrastli jak od tych predtym ☹ 😀

martet
6. zář 2008

mne napísal Lindynette 20, snáď pochodím rovnako 🙂

sestri
6. zář 2008

ja som pri tom nepribrala ani gram...

martet
6. zář 2008

a ani žiadne migrény a zle od žalúdka?

lucianka
6. zář 2008

Brala jsem ji před těhu a vyhovovala mi... začala jsem ji brát, protože jsem předtím dloooouho brala Trisiston a po tom mě bolela hlava ☹ Lindynette naprosto v pohodě.
Někde jsem i četla, že po HA jako takové se nepřibírá, jen má žena větší chuť k jídlu 😉 čemuž bych i věřila. 🙂

sestri
6. zář 2008

martet...ja vôbec nič...len prsia na prasknutie,ale to prešlo...

martet
7. zář 2008

vďaka, tak zajtra beriem prvú tabletku 😅

moni1412
8. zář 2008

ja, ako som uz pisala, prestavam ju brat. odkedy ju beriem, je mi zle, migreny take, ze nevladzem nic pri nich 😖
martet ale zalezi ako to prijme telo. verim ze ti sadne 😉

moni1412
19. zář 2008

sestri ty si brala asi lindynette dlhsie, vsak? prosim ta, je mozne aby ovplyvnovala aj dlzku a intenzitu krvacania vzala som dve karticky, chystam sa ju vysadit. no terajsia MS trvala dva dni a bola dost biedna.

adulienka148
6. pro 2008

ja tieto tabletky uzivam pol roka a mam pocit akoby som bola odvtedy akasi precitliveena moze to byt z toho?

adulienka148
6. pro 2008

ja ju beriem pol roka a ma m pocit akoby som bola nejaka precitlivena,moze to byt z toho?

sestri
6. pro 2008

moni1412...ja som si vôbec nevšimla, že si sem v septembri písala...prepáč, že som neodpovedala....asi už tabletky neberieš, ja stále hej a niekedy mi to urobí...vôbec to nevadí.

adulienka...na každú ženu účinkuje antk. inak, tak to môže byť vedľajší účinok...

mirus100
9. pro 2008

ahojte som tu nova, zaujala ma tema HA Lindynette20 pretoze ich beriem asi 3 den a zhruba 2 roky som nic nebrala, zarazili ma veci ako zmeny nalad a nechut na sex...fuuha no to by ma moc nepotesilo 🙂

fender
9. pro 2008

ahoj, ja brala lindynette/logest/lunafem ... vsechno je totez, jen vzy od jinych firem. problemy jsem nemela vubec zadne, predtim jsem brala minisiston a ten jsem musela vysadit kvuli jatrum (byla jsem po mononukleoze, takze mi vyssi davka hormonu vadila). ty nizkohormonove uplne v pohode, zadne vykyvy vahy ani nalady, zadna ztrata chutii na sex, nic takoveho.... MS bolesti o polovinu slabsi.... takze ono je to dost individualni.....
😎

mirus100
10. pro 2008

🙂 Fender...dakujem ti za tvoje skusenosti, som velmi rada, trosku ma to znepokojili vsetky tie vedlajsie ucinky, ale tiez si myslim, ze ked je to nizkohormonove tabletky nemali by narobit moc neplechy 😀
Predtym som mala tiez nizkohormonove a mala som problemy so zapalmi preto mi doktor aj doporucil na rok uplne vynechat, stale musim jest laktobakterie a aj cez ten rok bez HA sa mi opakovane zapaly vracali, tak teraz je to vlastne "na skusku" tak dufam, ze to bude ok, predsalen byt uplne bez antikoncepcie je dost rizikove. Mam 4 rocneho synceka a dalsie babatko zatial neplanujeme 🙂