Antikoncepce Lindynette 20

janesm
8. dub 2008

Ahoj holky mám poprve tuto antikoncepci znáte ji některá a jaké máte zkušenosti??? Přecházím na ní z Depoprovery.Díky za odkazy 😉 🙂

duracell79
3. čer 2013

@syrik No tak to je pěkné tedy 😨 Je to prostě svinstvo, které nepozřu, dokud budeme plánovat další děti. Já cítila změnu po pár týdnech vysazení aj ta štítná žláza se srovnala a už to je zatím v pořádku. Tedy doufám, nebyla jsem na vyšetření, ale hormony se srovnaly, bušení srdce už také nemám a váha mi nelítá. Nechápu, jak se něco takového může prodávat... Tvůj problém se dá vyléčit?? Držím pěsti...se štítnou žlázou to není sranda 😒

syrik
3. čer 2013

@duracell79 Môj problém mi ostal dodnes...mám hypothyreozu na autoimunitnom podklade. Nefunguje mi vôbec. Gynekológ mi povedal, že to mohla spustiť HAK. Pretože to začalo po vysadení. A nikto v rodine to nemá. Už vyšetrovali celú moju rodinu, vraj sa to dedí, musela som to po niekom zdediť, no hold, nikto 🙂 A o tom, že som mala 2x fibroadenón na prsníku, ani nehovorím. Tiež nepochybujem, že je to z HAK.. Treba šikovného partnera a žiadnu HAK netreba 😀 u nás to funguje na 100% 😉

duracell79
3. čer 2013

@syrik No tak to tedy nezávidím... Určitě je to z HAK, člověk si ani neuvědomuje, jaké problémy s ní a i s jinými léky můžou souviset. Ještě jsem 3 roky brala HAK Harmonette a krom bušení sdrce jsem měla cca 3x do měsíce noční křeče v lýtkách. Nakonec jsem skončila na pohotovosti bo jsem dostala šílené křeče do obou nohou a nemohla jsem ani chodit...závěr: nedostatek magnézia. Nechápala jsem, až jsem se dočetla že tento druh HAK odbourává magnézium z těla. Opravdu super. 🙄

zuzka444
3. čer 2013

ja som ju brala cca 5 rokov.a nemala.som.ziaden problem.po vysadeni tiez ziaden problem ani s otehotnenim s nicim...treba najst tu spravnu nie kazdemu vyhovuje jedna a ta ista HAK.ja som mala malo rokov na babo cize preto som ju brala kedze som nechcela na strednej mat babo.a treba si davat aj medzi branim prestavky nie v kuse brat.minimalne 2 mesiace do roka si dat pauzu.

matkaa8
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
matkaa8
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sajmonkaf
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
andrejen
9. črc 2013

ahoj,
já ju beru uz 10. den a stale krvácím a obcas mě píchne jako při MS. Predtím jsem brala cilest a ta byla dobrá, akorat uz není dostupná a po ní jsem měla prestavku 2 měsíce...a ted jsem začala užívat Lindynette 20 no, tak uvidím, zda přestanu krvácet.

misenka1994
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
helulicek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lindynette20
15. zář 2013

Holky, mám takový problém .. :( Antikoncepci beru přes 2 roky a stále mín mám chut na sex, nebo nevím jak to vysvětlit chut mám ale když jdeme s přítelem na věc nejsem vůbec vlhká.. Tak mě napadlo jestli to nemůže být s té antikoncepce..

kathynka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenusik2522
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kathynka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nikolcheck
12. říj 2013

@lindynette20 ahojky, a zdravím aj všetky žienky papajúce antikoncepciu, ja som ju začala brať mesiac ako sme sa dali s priateľom dokopy, mala som ju 5 a pol roka bez problémov cyklus, žiadne bolesti, slabé krvácanie trvalo iba 3 dni, šli sme na to zostra bez inej ochrany a neotehotnela som. Iba na začiatku asi prvé 2 mesiace mi kývala nálada z plaču do depky a stále som spala. So sexuálnym životom to už bola iná vec, priateľ mi hovoril, že som frigidná, že len tak ležím, ani si to neužívam, styk ma bolel, vlhká som tiež nebola a žeby som to chcela sama od seba akože mám chuť sa milovať nehrozilo, trvalo to dlhých 5 rokov, ale priateľ so mnou aj tak vydržal, napriek tomu, že v posteli to so mnou bolo za deravý groš... Teraz ju už 3 mesiac neužívam, cyklus mám pravidelný, cíce 5 dňové krvácanie, ale chuť milovať sa mi prišla z jasného neba, teraz ma už nič nebolí a netlačí, vlhká som hneď a užívame si to naplno aj keď s ochranou a priateľ sa vyjadril, že milovanie bez tabletiek ale s kondómom je 1000 x lepšie ako s nimi naostro, tie tabletky menia celú podstatu ženy, nie len to, že nebudeš tehotná, keď to momentálne nechceš, moja rada, ak máš priateĺa, kt. mu dôveruješ a dieťa by prišlo až po vzájomnej dohode, ani to už ďalej neužívaj, ja ľutujem, že som ich vôbec začala jesť, aj keď mi nič zlé neskôsobili, ale vzali mi moju prirodzenú ženkosť na dlhých 5 rokov :P

stanislavao
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katus01
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jenett
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kristinkus
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
organicshop
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
obrazok
2. bře 2014

Dievcence chcela by som sa vás opytat. beriem lindynette 20 a starsne prestrasne ma boli hlava ked som ich zacala uzivaz tak ma bolela tak asi na 4...5...6.. den a potom uz nic dostala som menzes a prestavka a zasa 4....5...6 den bolesti potom som vzala 2 blistre za sebov cize to bolo bez prestavky. po 2 blistroch brania tabletiek mam terayz 7 dnovu prestavku a mne ide vystrelit hlava moze to byt z tabletiek?chcem aby ma nebolelaaaaaa.

obrazok
4. bře 2014

@huxy ahoj chcela by som sa ta opytat na bolesti hlavy beriem 3 mesiac antiku 1 mesiac ziadne reakcie na nu potom som brala 2 mesiace v kuse aby som si posunula menzes a pocas 7 dnovej prestavky mam neskutocneeee bolsti hlavy, nechapem....moze to byt s tabliet?aj napriek tomu ze mam momentalne prestavku a neberiem ich*?ako to bolo u teba ? Dakujem

huxy
4. bře 2014

@obrazok no ja mávam dosť často bolesti hlavy,žiaľ príčinu sama neviem.bola som už aj na ct,magnetickej,a nič zlé nezistili.takže je možné aj to,že je to od antikoncepcie.ale zas nie je to určite.ale sama neurologička mi hovorila,že antikoncepcia je dosť zlá,aj na cievy,takže ak nemusím,že nemám brať.no ale zas,čo iné?vnútromaternicové teliesko by som si nedala,aj podkožný implantát by som sa bála

obrazok
4. bře 2014

Dakujem pekne ja mam ist vo stvrtok na vysetrenia tak som zvedava ako dopadnem . Pekny den

andelka
6. bře 2014

@obrazok v příbalovém letáčku jsou napsané časté negativní reakce a bolest hlavy tam myslím je taky. Klidně to může být tím, zvlášť pokud to začalo při braní HA. A teda já bych u prvních několika platíček žádné experimenty typu spojování nedělala.

ketrinka17
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
domcita
17. bře 2014

@nikolcheck ja ich beriem 8 rokov a teraz som si začala namýšlať, že asi so mnou neni niečo v poriadku, tiež nemám moc chuť na sex a mám všetky podobné príznaky...už je asi čas konečne ich vysadiť

ciara2354
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
veroniquecz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenickaaa123
Odpověď byla odstraněná
Zobraz