Antikoncepce Lindynette 20

janesm
8. dub 2008

Ahoj holky mám poprve tuto antikoncepci znáte ji některá a jaké máte zkušenosti??? Přecházím na ní z Depoprovery.Díky za odkazy 😉 🙂

zuky
8. dub 2008

...ja som ju brala asi rok a v pohode, ziadne neziaduce ucinky, cyklus bol pravidelný...ani som neotehotnela 😅

vendulka
8. dub 2008

Ahojky, já jsem tuto anikoncepci brala 8 let a žádný problém jsme s ní neměla....žádné vedlejší účinky...jen jak jsem ji vysadila, tak se mi rozhodil cyklus ,ale to se může stát u kterékoliv anikoncepce....takže já s ní nemám špatné zkušenosti...

janesm
autor
9. dub 2008

Holky díky moc je to moje první antikoncepce v tabletkách tak mám obavy ten cyklus mám tedy opravdu hrůza po té Depoproveře ani nevím kdy to mám a kdy ne stále špiním pořád tak čekám zázraky.Holky a jak jste na tom byly s váhou nešla nahoru?? 😉

zuky
9. dub 2008

...váhou som hore nešla...skôr som strácala nabraté kilá z tehu 😝

janesm
autor
9. dub 2008

Ahoj Zuki mám asi 5kg nahoře po malé tak mám šanci že půjdou dolů??? A co chut na sex 🤐 po té depopr...to je hrůza.... 😉

zuky
9. dub 2008

...no ja som v tehu pribrala 30 !!! takže po pôrode mi ostalo ešte 20...takže to hore ísť nemohlo 😝 ....určite to pôjde už len dole...chuť na sex prišla 2 mes. po pôrode a stále je 😀 😝 😀

janesm
autor
10. dub 2008

Ahjoj Zuky tak dnes mám pramiéru vzala jsem prvnítabletku..... 🙂 😉

len
10. dub 2008

Brala jsem toho víc, ale u téhle jsem vydržela jenom tři měsíce, bylo to snad nejhorší, co jsem v souvislosti s HA zažila... Ztráta chuti na sex, rychlý nárůst váhy, ale úplně nejhorší byly extrémně bolestivé menstruace 😝

janesm
autor
10. dub 2008

Len díky a na čem jsi ted??? Já nikdy nic nebrala a vždy jsem měla problémový cyklus tak čekám zázraky... 😉

matullienka
10. dub 2008

janesm: ja ju beriem uz 3 rok a okrem narastu vahy ktoru sa mi potom podarilo zhodit som s nou problemy zatial nemala cyklus sa mi upravil teraz je to uplne super dokoncam mam menzes 4 dni a dost a to ani neviem ze ho mam takze je to v pohode. Takze dufam ze budes mat s nou podobnu skusenost 😉 😉

janesm
autor
10. dub 2008

Matullienka díky za vzkazík no byla bych moc ráda kdyby se mě to upravilo!!!!!! 😉

len
10. dub 2008

Janesm, teď se snažím otěhotnět, takže nic 😉 Ale nejde to, což teda vůbec neházím na HA, cykly mi najely vzorně ovulační hned po vysazení...

sestri
10. dub 2008

ahojte,ja ju beriem rok a žiadne problémy som doteraz nemala.

janesm
autor
10. dub 2008

Díky!!!!!! 😉

zuky
10. dub 2008

...TAK JANESM DAJ SA DO TOHO, A POTOM NAPIS CO A AKO... 😉

slunycko
11. dub 2008

Ahoj, beru tuto antikoncepci od listopadu. Žádné problémy s ní nemám, menstruaci mívám tak 5 dní. První den mě trošku bolí břicho, ale pak je to lepší. Je to má první antikoncepce, jsem s ní spokojena.

janesm
autor
11. dub 2008

Holčinky díky zlatíčka...Tak dnes jsem měla druhou tabletku ještě špiním ale to je prý ještě po té Depoproveře prý se budou trošku kousat ale pak by měl být klid.Holky jak je to s cenou??? V první lékárně ji mají za 470,- na tři měsíce.

zuky
11. dub 2008

...no ja ked som s nou zacala, tak som špinila este 3 týždne, ale teraz je to na jednicku, vzorova men. 😵
Cena do 700,-Sk/ 3m.

lenkabu
12. dub 2008

Já ji brala 2 roky, nárůst váhy nebyl, menstruace nebolestivá a slabá, chuť na sex šla malinko dolů, párkrát jsem začala špinit v polovině cyklu..dr říkala že by to mohlo být kvůli HA,stalo se mi to asi 3x za ty 2 roky a rychle se to upravilo. Po vysazení jsem otěhotněla po měsíci 🙂 Celkově můžu říct že jsem byla spokojená a určitě se k ní po kojení vrátím.

lenkabu
12. dub 2008

Cena...za mně stála cca 400,ale naposled jsem ji kupovala víc než před rokem,tak je možný že šla cena nahoru.

slunycko
12. dub 2008

Mě ta antikoncepce stojí 440 Kč

janesm
autor
12. dub 2008

Ahoj moc díky za odkazy dnes jsem měla třetí tabletu... 😉 dostala jsem na jeden měsíc zdarma na vyzkoušení tak uvidíme.Včera mě šíleně bolela hlava jakoby migrena mám pocit že to bylo z toho ale uvidím.....vypadá že i to špinění se zastavuje.Snad se mě dostane cyklus do normálu....No a ceny jsou zajímavé než to vyzvednu tak se poptám třeba to bude někde levnější. 🙂

janesm
autor
13. dub 2008

Ahoj holky,zprávy o Lindy 😉 dnes další tabletka konečně nešpiním... ale hlava bolí 😉

janesm
autor
16. dub 2008

Hokly tak beru Lindu skoro týden a pohoda i sexík je lepší 😉 jen předvčerejškem hnus...migrena,a nemám tak moc chut na jídlo tak už konečně tak nežeru 😀 ,jinak pohoda 😉

zuky
16. dub 2008

...no tak vidíš, obavy boli zbytočné, len tak ďalej 😝

moni1412
3. črc 2008

mne vcera doki predpisal tuto HAK.... este ma ale cakaju odbery krvi, ak budu ok, mozem ju zacat brat. tak uvidime 😉

honzina
3. črc 2008

Dr. mi ji napsala, je to asi tak tři roky zpátky. Vydržela jsem ji brát tři měsíce a pryč s ní! Bylo mi z ní hrozně špatně, návaly horka a zimy, šíleně jsem se potila, měla křeče, špinila jsem... Jednu noc jsem myslela, že zažívám poslední okamžiky svýho života. Sestra na gyn. mi tvrdila, že tohle nemohlo být z této antiko, ale jakmile jsem ji přestala brát, přestaly i tyto problémy.
Takže já ji nedoporučuju.

len
3. črc 2008

Jé, Honzi, ještě si pamatuju, jak jsi mě před ní varovala a já sio říkala, že to třeba budu snášet líp 😉 No, nesnášela 😀 A to jsem jí fakt dávala šanci, pevně přesvědčená, že do třech měsíců si tělo zvykne 😝

josefa
3. črc 2008

ahoj, tak u mne to bylo tak, ze MS slabsi do peti dnu a nebolestiva, mimo cyklus jsem spinila jen jednou(mesic pred vysazenim,tak nevim, zda by se to neopakovalo, kdybych ji brala dal), postupne se snizovala chut na sex (jen mirne), a jednou mesicne na me sly deprese(opodstatneni mely jinde, ale myslim za tato HA je zvysovala). Po vysazeni jsem otehotnela do dvou mesicu, jo a brala jsem ji necele dva roky.
🙂

moni1412
3. črc 2008

je to asi o tom, ako pozeram, ako to ktory organizmus prijme. ja som zatial nemala problemy so ziadnou a brala som ich uz zopar, tak dufam ze tato nebude vynimka