Antikoncepce Lindynette 20

janesm
8. dub 2008

Ahoj holky mám poprve tuto antikoncepci znáte ji některá a jaké máte zkušenosti??? Přecházím na ní z Depoprovery.Díky za odkazy 😉 🙂

hasleerka
1. bře 2013

ahojte, máte niektorá podobnú skúsenosť ... v piatok som dobrala hak a v utorok mi chodieva menzes, ale dodnes mi neprišiel ... viem že tehotná nie som, ale brala som minulý týžden antb ...či to môže mať nejaký súvis ... dík

deedee23deedee
6. bře 2013

Ahoj....chci se zeptat. Když si vezmu tabletku Lindynette 20 5.den menstruace za jak dlouho můžu mít pohlavní styk? Děkuji za odpověď

leniiis
6. bře 2013

Ahoj beru s přestávkou něco kolem 4 let 🙂..a nemám žádný problémy, zvykla jsem si na ni hned a ani jsem nepřibrala...teda...v pruběhu dvou let pár kilo jo, ale to nepřipisuji práškům, ale spíš mé převeliké chuti na jídlo 😀 snad budeš taky spokojená a bzeproblému 🙂

zuzik24
8. bře 2013

Ahoj holky, já beru Lindynette teď první cyklus. Akorát jsem ji začala brát třetí den menzes a pak asi po týdnu jsem si vzala dva prášky v jeden den, protože jsem den předtím zapoměla a stalo se mi, že jsem MS dostala po dvou týdnech ☹ V půlce února jsem ji měla asi čtyři dny a hrozně slabě a 28. února přišla v plný síle a pořád trvá. Dr. se tvářila, že je to normální, tak nevím, docela mě to štve. Hlavně proto, že tam mám poslední tři prášky a pak týdenní pauzu, ve které bych to měla zase dostat ☹ Nesetkala jste se s tím některá? Opravdu jsem si mohla rozhodit až tak hormony? Jsem čtyři měsíce od porodu a nekojím.

jetynka
8. bře 2013

Já mám taky lindynette a jsem zatím spokojená, beru druhé plátko tak uvidíme.

natalik8
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cagy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
susaanka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nikolaj
22. bře 2013

Ahoj užívám lindynette 2 měsíc.. Přibrala jsem o 10 kg a s tim že první platíčko budu špinit jsem počítala, ale že se to se mnou potáhne i druhý měsíc už ne.. Nicméně v pondělí jdu na kontrolu a jsem rozhodnutá odejít bez receptu..

jetynka
22. bře 2013

Tak hlásím změnu, jak jsem psala, beru Lindynette 20 a jak bylo vše super, tak mě bolí hlava, jsem nafouknutá tak týden před ms jak bych byla těhotná a začaly mi pnout prsa ( to ale je možná ještě tím, že mám v nich zbytky mléka), tak uvažuju na přestup na jinou antinu, jenže jakou že?Ať je dostupná finančně, ať po tom nepřibírám, a nemám výše zmíněné příznaky ☹, jen asi nic takového není ☹ každá anti má zřejmě své pro a proti.

ketrinka17
18. kvě 2013

Ahojte baby, chcem sa opytat, nezacali vam praskat zilky na nohach ? Ja od kedy tuto anti beriem co je 6m strasne sa mi objavili krcove zily, cele nohy mam popraskane, som z toho nestastna...v tehu ani po porode som nemala nic ani jednnu zilku na nohach prasknutu,,,

zuzana93
21. kvě 2013

Ahojte, predám 2 mesačné balenie tabletiek Lyndinette 20. Mne nevyhovujú, preto by som ich predala LACNO. Ak máte niekto záujem, píšte.

michaela025
24. kvě 2013

@nikolaj ja ich berem 2roky a nic vy si to namyslate ze s tabletok sa pribera

sarriku
24. kvě 2013

já jsem brala lindynette 20 rok a za tu dobu jsem ztratila libido, byla jsem neustále podrážděná a trpěla jsem na husté bílé výtoky:-/
potom, co jsem vysadila jsem, měla běžně anovulační cykly, úplně rozhozené, klidně 45 dní, pár týdnů jsem špinila vkuse:-/
teprve po roce a půl mám konečně jenom 33dní cykly, ale ovulaci až 20-23 den, což je celkem pozdě...
kdybych si to mohla ještě rozmyslet, půjdu od toho

duracell79
24. kvě 2013

Hormonální atik. už nikdy víc!! Po cca 2-3letém braní totálně rozhozená štítná žláza, libido, váha za dva měs. +8kg. Štítná žláza mi krásně rozházela hormony, takže jsem během měsíce zubla třeba 6kg a po 3-6měs jsem zase přibrala a takhle poráte dokola, přitom jídelníček a pohyb byl stejný. 5 let jsem trpěla na "bušení srdce". Velice příjemná věc si večer lehnout a mít pocit, že mi srdce vyskočí z těla, kolikrát to se mnou úplně škubalo, taky následek špatného fungování štítné žlázy. Dále pak rozhozený cyklus. Když jsem dobrala plato MS nikde, začala jsem po týdnu brát nové a po 3 dnech šup MS. Měla jsem strach, jestli budu moct mít vůbec děti. Naštěstí ano 🙂. A cítím, jak se tělo krásně čistí a dává dohromady. Takže do pusy to svinstvo už nevezmu, dokud budeme plánovat další děti. Holky VYKAŠLETE SE NA HORMONÁLNÍ ANTIKONCEPCI :(

natachatte16
26. kvě 2013

ahojte, ostali mi dva blistre Lindynette 20, dátum spotreby 07/2014. lacno, mne ich už netreba. andrejova1@gmail.com 🙂

smiesko20143
27. kvě 2013

@zuzana93 ahoj, kupim. po kolko? napis IP

natachatte16
28. kvě 2013

update: v jednom balení chýbajú 4 tabletky, oba predám za 10euro aj s poštou, spotreba do júla 2014.

sisnutaa
31. kvě 2013

Ahoj, kúpim Hak, na cene nezáleží

syrik
31. kvě 2013

@sisnutaa Ty si ozaj šišnutá, slušne povedané...ako sorry, ale chceš brať HAK a je Ti jedno akú? Si normálna???

syrik
31. kvě 2013

@duracell79 ja mám tiež ochorenie ŠŽ práve vďaka HAK...nikto v rodine to nemá, len ja...a to je dedičnééé...

valerko2004
31. kvě 2013

aj ja som brala tuto antikoncepciu a bola som spokojna 8rokov potom som vysadila a za mesiac a pol som otehotnela sme chceli a v celku rychlo som otehotnela 😉

huxy
31. kvě 2013

@syrik myslím,že si pani nepochopila.sisnutaa píše,že na cene nezáleží.a nie že akúkoľvek hak,však je to téma o lindynette 20,tak asi tú chce kúpiť,aspoň ja som to tak pochopila.

stanislavao
31. kvě 2013

ja beriem lindynette uz asi vyse 8 rokov a ziadny ani jediny porblem. prave mi napisal doktor nieco ine, tak snad to bude dobre tiez. ostal mi jeden platok lyndynette 20. ak by ste niektora chceli. 10e vratane posty.

huxy
31. kvě 2013

inak mňa dosť bolieva hlava,v poslednom čase dosť často,z ničoho nič.a neviem,či to mám kvôli tejto antikoncepcii,ktorú beriem niečo cez pol roka.zo začiatku som nebadala žiadne vedľajšie účinky,ale asi posledné 3 mesiace je to z hlavou kade-jaké.

syrik
31. kvě 2013

@huxy áno, tu píše konkrétne na spomínanú HAK..ale pred chvíľkou založila novú tému, kde jej je zrejme jedno akú...

pelenka
31. kvě 2013

Mám tu platíčko Lindynette, záruka do 7/14, případné zájemkyně napište zprávu, na ceně se dohondeme🙂.

huxy
31. kvě 2013

@syrik aha,tak sorry,to som ja nečítala 🙂

syrik
31. kvě 2013

@huxy v pohode, už ju admin zamkol 😀

sisnutaa
31. kvě 2013

mám záujem, ozvi sa mi