Antikoncepce. Mohla bych být těhotná?

10. bře 2022

Ahoj
Chtěla bych se zeptat 19.2 jsme dobrala antikoncepci následně 22.2 jsme měli s přítelem sex
Brala jsem nízko hormonální antikoncepci a předpoklad a že i jako u vysokohormonakni se 7 denní pauzou tak u této nízkohormonakni s 4 denní pauze jsem nehme pauzy chráněna.
24. 2 jsem dostala MS a zároveň jsem měla začít brát další plato ale řekla jsme si že chci vysadit. Ta antikoncepce mi úplně nedělal dobře
Spermie můžou přežít i několik dní a já slyšela že když žena výsadní tak je vice plodna takže můj dotaz je Jestli.
Bych mohla být těhotná. já měla ten sex v úterý a ve čtvrtek jsem vysadila tak jestli spermie nemohli přežít dyl a tím jak jsem vysadila jestli bych nemohla být hned plodna .
Možná je to hloupý dotaz ale zajímalo by mě jestli to tak s tou plodnosti po vysazení opravdu je.
Test jsem zkoušela ale asi je ještě brzo

goovana
10. bře 2022

Těhotná nebudeš

inssomnia
10. bře 2022

Jestli už nepojedeš na HA, tak ti doporučuju poznat svůj cyklus a kdy míváš ovulaci (=kdy vlastně můžeš reálně otěhotnět). Z pohledu někoho, kdo už řeší pár let spíš 'jak otěhotnět' než 'jak proboha netěhotnět', to je docela fajn schopnost, která může ušetřit dost nervů.