Antikoncepce. Může být zpoždění MS způsobeno vysazením?

tynaelinaradek
30. bře 2022

Holky mám dotaz když jsem vysadila prášky cca před 4 týdny a včera jsem měla dostat menstruaci a nedostavila se je možné že je to díky vysazení antikoncepce?

tasimia
30. bře 2022

@tynaelinaradek ano je 🙂)

gbp
31. bře 2022

@tynaelinaradek a taky je mozny, ze se dockas az za trictvrte roku jako ja 🙈🤦🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

tynaelinaradek
autor
31. bře 2022

@gbp já právě nevím jestli jsem ještě nějak chráněna po vysazení a pozor si nedáváme

gbp
31. bře 2022

@tynaelinaradek aha, tak po vysazeni podle me jen ten tyden jako vzdycky, pak uz ne 🤷🏼‍♀️

gbp
31. bře 2022

@tynaelinaradek takze bud mas rozhozene hirmony a nemas ovulaci a nebo uz jsi tehotna

tynaelinaradek
autor
31. bře 2022

@gbp takže už chráněna nejsem ? Já si právě dělala test hned v den spozdeni a zatím nic

gbp
31. bře 2022

@tynaelinaradek to urcite ne, pokud jsi prestala pred mesicem 🤷🏼‍♀️ jako dlouho jsi myslela, ze to jeste bude pusobit? normalne jen ten tyden, na ktery se vynechava a dostanes ms, pak aby to fungovalo znovu, musela bys preci zacit brat nove.

gbp
31. bře 2022

@tynaelinaradek tak bych test zopakovala za par dni znovu a pokud tehotna byt nechces, tak rozhodne pouzivat jinou ochranu, protoze ted muzes mit ovulaci prakticky kdykoli. a pokud byt chces, tak bud budes cekat, jestli ms prijde nebo neprijde a pak bud zkusis nejake podpurne zalezitosti doma, me pomohl kontryhel a nebo pujdes k doktorovi. ale rikam, me to minule trvalo trictvrte roku a pry je to normalni 🤷🏼‍♀️ nebo teda asi to neni normalni tak dlouho, ale normalni je, ze to nekomi nenaskoci hned. obzvlast, kdyz mel nejaky problem uz pred branim. problem se tim nevyresi, jen zakryje. 🤷🏼‍♀️

tynaelinaradek
autor
31. bře 2022

@gbp děkuji tak zkusím za pár dní test opakovat 😊😊