Antikoncepce Nelya - máte zkušenosti?

andela9
24. srp 2012

Ahoj, napište mi prosím jestli jí někdo berete a jak vám vyhovuje díky 🙂

beram
25. srp 2012

Ahoj, já ji beru první měsíc a nic moc☹ 14 dní jsem špinila, výrazně se mi zhoršila nálada a ještě k tomu jsem strašně unavená. Vzhledem k tomu, že k žádným jiným změnám nedošlo, tak to přikládám antikoncepci. Dost zvažuju, jestli s ní pokračovat.

andela9
autor
11. zář 2012

@beram Ahoj, díky za odpověď. Moc jsi mě nepotěšila 😒 Na jednom fóru psali, že špinění a bolesti v podbřišku. Zkusím měsíc a přejdu na Mirelle. To jsem brala dlohá léta a vše v poho. Mirelle i Nelya mají stejně hormonů a gyndařka mi napsala Nelyi, že je levnější. Ona je to novinka a bohužel moc žen jí nemá, aby nám sdělili zkušenosti, třeba u mě to bude v poho. Uvidím 🙂

misa84
24. zář 2012

ahoj holky @andela9 a @beram . beru nelyi první měsíc a taky bohužel nemám dobré zkušenosti 😠 vzala jsem si první pilulku v den, kdy přišla ms, přesně tak jak se to má, ještě druhý den jsem trochu špinila a pak to všechno přešlo. nejdříve jsem byla ráda, že budu mít díky těmto práškům takhle slabou ms, ale teď jsem v půlce plata a ms přišla znova, teď už klasické krvácení - a bez varování. byla jsem venku, ještě že jsem měla tmavé kalhoty a v zásobě tampon. 😠 počkám, jestli se to ustálí, mám v krabičce ještě ještě dvě celá plata a pokud to bude pořád takhle, taky změním.

beram
29. zář 2012

@andela9 a @misa84, holky, tak jsem hned po prvním měsíci s touhle antiko sekla. Protože jakmile jsem brala ty poslední placebo tablety, tak jako zázrakem nálada v pohodě, únava žádná. Jakmile jsem ale vzala první dvě tablety z nového plata, všechno jako předtím - prostě hrůza! Takže teď radši bez antikoncepce než tohle.

andela9
autor
30. říj 2012

@beram @misa84 Tak dámy, dojídám druhé platíčko a můžu říct, že je vše o.k. První ms byla děsná a dlouhá a druhá ms pouze cca 4 dny a málo, takže když to takhle zustane, tak to bude v pohodě. Nepozoruji na sobě žádné vedlejší účinky ani změny. Snad jen lehce akné na hrudníku, ale nemůžu tvrdit jistě, že je to od toho. Fakt je, že jsem ho tam nikdy neměla 😒
@beram nech si napsat tu meridii, je stejně hormonální jako nelya a je fakt dobrá. Já ji brala leta a nikdy nic co by vadilo a ms 3 dny a recenze taky dobrý 😉

andela9
autor
30. říj 2012

@beram blbnu myslela jsem mirelle 😅

1234567890a
20. pro 2012

Dobrý den chtěla bych se zeptat na cenu hormonální antikoncepce Nelya 🙂 3x28 tablet 🙂 Děkuji 🙂)

janakova72
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
meyb
27. dub 2013

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli jste po této antikoncepci přibraly a nebo to s váhou vůbec nic neudělalo. Děkuji

iva_kucerova
27. čer 2013

@andela9 ahoj, beru ji asi od srpna 2012, takže skoro rok. Zezačátku jsem si ji pochvalovala, protože se mi neobjevily deprese, bolesti hlavy a podobné problémy jako u jiných antikoncepcí. Dost mě štvalo špinění, ale na to mi doktorka dala tablety. Jinak jsem měla radost, že se mi menzes zkrátila z 8 na 4-5 dní. Posledních pár měsíců ale řaším, že menzes vůbec nepřichází pravidelně, občas je to jen špinění a teď mi třeba nepřišla vůbec. Bolí mě prsa, něco se děje v podbřišku, ale pořád nic....no a nálady se mi opět vrátily "do normálu", takže jsem se objednala k doktorce a chci co nejdřív antikoncepci změnit, takhle mi to přijde, jako bych ani žádnou nebrala a nebaví mě každej měsíc čekat, co bude.Minulý měsíc jsem menzes dostala o den později, ale ty stavy předtim, to bylo šílený. Připomněla jsem si 1. dobu porodní, takže moc skvělý🙂

andela9
autor
27. čer 2013

@iva_kucerova ahoj, já už jsem na mirelle a jsem o.k. tamta mi fakt nesedla , po něm nepřibírám, menzes 3dny a žádný divnostavy. Změň to když to dělá takový bordel, tělu to nevyhovuje a tělo se musí poslouchat 🙂 😉

radusicek
24. únor 2014

Ahoj, začala jsem brát tuto antikoncepci a nepozoruji na sobě žádně změny. Jen jsem měla silnou menstruaci ale dalo se to vydržet 🙂 . Tak jen doufám že mi to zůstane v pohodě 🙂

19741203
23. dub 2014

Ahoj ja jsem začala po několika letech brát právě Nelyu.Začala jsem hned v první den ms a je to osmí den co pořád a stále špiním,dokter říká že si mám zvykat a že to bude trvat i tři měsíce než si tělo zvykne.Takže doberu krabičku a uvidím jestli se to nezlepší jinak přejdu na jinou.Jana

joliemo
2. kvě 2014

admin maze prispevky, ale antikoncepce JIZ NENI JEN NA PREDPIS...a proc kdyz ji nekdo bere by si nemohl od nekoho koupit zbyle platicko?

nikoleta1110
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
michaelakoskova
25. srp 2015

Ahojte, já ji beru už třetí měsíc. Ze začátku jsem asi týden špinila, ale pak to bylo ok. Druhý měsíc jsem musela vynechat menstruaci, kvuli dovolené, a před další menstruací jsem špinila asi dva týdny,.. ale teď už je zase vše v pořádku. Tělo si musí zvyknout na změnu. Jsem s ní spokojená. 😉 🙂

kyspanek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz