Antikoncepce po přechodu z injekcí na pilulky, jaká?

hankamisa
8. led 2013

dobrala jsem injekce depo provera a chtěla bych přejít na antikoncepci v pilulkách abych pomohla návratu cyklu před těhotenstvím.jakou antikoncepci jste braly po přechodu z injekcí na pilulky a před těhu ,měli jste po ní MS každý měsíc? vím,že mi poradí dr. ale chci znát i Vaší zkušenost.

hankamisa
autor
9. led 2013

holky to tu není nikdo kdo přecházel z injekcí na pilulky?

zlatka1980
18. led 2013

jak jsi byla spokojena s tou injekcí?Chtěla by jsem to vyzkouset.

hankamisa
autor
24. led 2013

@zlatka1980 -no jestli chceš děti,tak od ní běž hodně daleko. dost často trvá než se ti podaří otěhotně až rok,někdy i déle.ale jsou i vyjímky po půl roce ale těch je hodně málo.hlavně hodně ničí zdraví.já kdybych to věděla dříve tak ji nechci.

radova23
26. led 2013

@zlatka1980
@hankamisa Ahoj ja ji brala 2 roky v kuse,byla jsem moc spokojena.Žadny menzes,žadny problem,jen jednou za 3 mesice si vzpomenout na davku a cenove je dostatecna pro vsechny ... teda dava se az po prvnim diteti . Jinak souhlasim ze pokud nekdo chce deti tak od ni dál .... navrat plodnosti je 10-36 mesicu a neznam snad jedninou osobu ktera by otehotnela driv jak po roce a pul po vysazeni. Byla to antikoncepce pro kocky,osvedčila se i u lidi a tak je na trhu. Jinak škodí zdraví... depo provera dalo by se říct podporuje trombozu ... řídnutí kostí a buhvi co jeste,proto se muže brát 6 let . Jsem 4 mesic po vysazeni a prava menstruce neprisla ,jen špinění ktere trvalo 17 dni a četla jsem u jedne pani že menzes mela 42 dni v kuse . Jinak abych se dostala k tematu : Byla jsem u sveho dr a říkal že je jedno jaka pilulkova antina ale aspon k tomu trosku pomuze,pokud bys to chtela urychlit a dostavat pravidelnou menstruaci a zacala po depo provere ovulovat - provera je anuovulačni tak se chodí na včeličky ktere tělo nutí ovulacím a tim i pravidelnou mentruaci . . . snad jsem pomohla 🙂

hankamisa
autor
26. led 2013

@radova23 -já vím.no vidíš,já ji měla 7let a kdybych se neozvala,že chci další dítě bez ohledu na jeho názor tak ji mám dál.dr. mi totiž nic neřekl,protože mi chtěl zabránit v dalším početí.ted už mám novou dr. a ta mě dává do kupy.už beru pilulky. mě psalo pár maminek co se jim to povedlo otěhotnět po pul roce po vysazení ale většina byla až po roce.

radova23
26. led 2013

@hankamisa 🙂

zlatka1980
26. led 2013

Holky díky děti už mam a dalši neplanuji a doktor mi to doporučil a dokonce řikal ža tyhle jsou novější a maji nove složeni že žadné vedlejší účinky nemaji a jsou na zdravi jako tabletkova antikoncepce tak uvidim,ale asi do toho pujdu jinak jeste jednou dik.

timbouctou
26. led 2013

No já s ní měla problém, první trojměsíc dobrý, ale po druhé injekci jsem druhá měsíc začala špinit naprosto mimo jakýkoli cyklus a špinila jsem asi 2 týdny. Po další injekci už skoro celý měsíc, tak jsme ji vysadili. Teď beru Diane 35, ale je fakt, že mám se 2 dětmi odpracováno 🙂

hankamisa
autor
2. únor 2013

hlásím,že po prvním platičku ms nedorazila.dr. říkala,že se to stává.tak uvidíme za měsíc to by prý už měla dorazit.

hankamisa
autor
28. bře 2013

po druhém platičku ms opět nikde.jen 3 dny bolesti jako bych to měla dostat. ted jsem po 3 platičku a čekám. podle utz se sliznice za ty tři měsíce moc nezměnila.takže pokud něco dorazí tak max. velmi slabé špinění. ale spíš to bude po velikonocích vyvolávačka.

adeden
28. bře 2013

Já jsem užívala více jak dva roky kojící antikoncepci, při které se nemenstruuje . Trvalo mi tři cykly užívání "nekojící" antikoncepce, než se vše upravilo . Mám nyní harmonet a až při dobrání prvních třech platíček jsem začala teprve menstruovat... Tak snad se ti to také upraví ...