Antikoncepce při kojení. Jaké prášky?

sandra81
11. dub 2007

Mozna se tady o tom nekde pise ale nic jsem nenasla. Mam petitydenni miminko, plne kojim a brzy bych chtela zacit s antikoncepci - prasky. Jen nevim s kterymi. Bydlim v Holandsku a tady mi doktor nijak neporadi...☹
Mate nekdo s prasky zkusennosti pri kojeni? Na par pribalovych letacich jsem cetla ze prasky vhodne pri kojeni nejsou. Ale myslela jsem ze jsou nejake specialni prasky ktere se brat muzou. Kdo mi poradi?

mijav
21. led 2011

Ahojky, zbylo mi 1 plato Azalie, musela jsem vysadit, nedělala mi dobře. Pokud budete mít některá zájem, pošlu za 130,- Kč včetně poštovného v originál krabičce.. Původní cena - 3 plata cca575,- Kč. Pište do IP.

mery83
8. únor 2011

@mijav Ahojky chtěla jsem se jen zeptat,kojim a budu potřebovat antikoncepci,jake jste sní měla potíže?Děkuji

mijav
8. únor 2011

Ahojky, z Azalie mě bolela hlava skoro každý den. Ale už dlouho trpím na migrény, tak tím se to jen zhoršilo. ale je to u každého individuální. Tobě to třeba žádné potíže dělat nebude. Jak už jsem psala, mám jedno plato, co zbylo, tak kdybys měla zájem, písni.

mery83
8. únor 2011

@mijav No tak to nevím,protože trpívám migrénama a motá se mi hlava.Ale děkuji za odpověď.

marcelli
18. led 2012

koupím Cerazette 😉

petapw
13. kvě 2012

Ahojky, prodám antikoncepci Azalia - levně 🙂

kupid
13. kvě 2012

Koukám, že se to tady pěkně zvrtlo k bazaru prodeje antikoncepce. Já tedy používala Azalii při kojení, ale už bych jí nyní nechtěla a budu chtít něco jiného. Dost často jsem po ní špinila. Jenomže jsem nic jiného na výběr neměla, pokud jsem brzy chtěla druhé dítě. Azalii jsem brala cca 18 měsíců, syna jsem plně kojila 20 měsíců. 🙂

petulka86
18. kvě 2012

ahoj, já také kojím, zatím jsem na kondomech, ale nevyhovují nám. Doktor mi poříá cpe Mirenu, ale tu rozhodně nechci ani jakoukoliv jinou HA, hormony už ne. Proto jsem se rozhodla pro femcap(cervikální pesar) a budu ho používat se spermicidním gelem (contragel), nakonec jsem sehnala obojí za dobrou cenu na aukru! A už se těším až vyzkouším. Je mi jasné, že mi bude chvíli trvat než to zavádění nacvičím, ale jsem pro jistotu domluvená s gynekologem, že mi to zkontroluje;) Mám 2 kamarádky, co ho delší dobu bez nehody používají a jsou moc spokojené, v zahraničí je dost oblíbenej, tak snad budu spokojená i já.

kafecko
19. kvě 2012

Ja mam cerezatte 11 mesicu a jsem nadmiru spokojena. Snazim se ji brat pravidelne, ale nekdy se mi stane ze zapomenu, tak ji beru pozdeji nebo vubec. A zadne spineni ani nic jineho. 🙂

vrtulinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cricry
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
veselinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zlatickamoje
23. črc 2013

Prosím prosím hlasuj pro mého synka Jana Rulfa vím že s tím otravuji ale dnes hlasování končí moc moc děkuji http://chomutovsky.denik.cz/miminka/foto-anketa...

jollypixie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jamys
29. zář 2013

beru Azalia, i kdyz uz nekojim a v pohode....

600dm
3. říj 2013

Ahoj všem maminám, jak tady píšete o té anti při kojení, tak musím říct, že kojím malého už rok a půl. Beru Cerazette a za celou dobu žádný problém. Ráda bych i kojila dál, ale včera mi definitivně řekly, že kvůli lékům na štítnou žlázu již musím přestat. Takže následovala gynda a změna anti. Dnes kojím naposledy a jsem z toho docela smutná ☹ ... No co se dá dělat, zdraví malého je přednější. Teď mě tak napadlo, že mi zbylo dvě a půl plata anti s platností do 10/15. Pokud by se vám někomu hodila (přenechám výhodně), dejte vědět. Držím všem pěsti a držte se 😉

ined77
16. pro 2013

Dobrý den milé maminky 🙂,

do naší Wiki knihovničky byl přidán nový článek https://www.modrykonik.cz/antikoncepce-pri-kojeni/.
Budu moc ráda, pokud najdete chviličku a podělíte se i s ostatními maminkami a těhulkami o své zkušenosti s antikoncepcí při kojení.
Své rady, postřehy a názory můžete psát přímo pod článek do okénka "Moje zkušenosti s...".
Mockrát Vám děkuji a přeji pěkný den 🙂 .

@600dm @jamys @jollypixie @kafecko @petulka86 @mijav @marcelli ... a další 🙂

marcelli
16. pro 2013

@600dm dobrý den náhodou cerazette už asi nemáte 🙂

600dm
20. pro 2013

Dobrý den, bohužel už ne, před dvěma měsici jsem prodala poslední. ☹

23bambulka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
drahuskat
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
verik2
30. říj 2014

Ahoj já to teď taky řeším, jenže gyndar mě nemůže nic dat. Po praskach jednak otehotnim, když zapomenu 1 den vzít a jelikož mám 3 děti,tak se to stane lehce a tělísko mi nedoporučuje a za 2 kvůli myomu bych prý furt krvacela. Kondom manžel nevezme prerusovana souloži taky není spolehlivá. Sice s 3 dítkem jsem plánované otěhotněla až b době, kdy jsem kojila jen 1 X za den v noci, ale nebudu na to spoléhat navíc při rozhazenych hormonech, bez vyvolavacky menzes nikde,narostla jen děložní výstelka a menzes nikde. A stejně jsem po 3 vyvolavacce otěhotněla a nikdo nechápe jak tak vůbec nevím co dělat. Ale chránit potřebuji a na sterilizaci jít nechci. Jsem ještě celkem mladá a nikdo neví i když 4 dítě už fakt nehrozí.

mancua
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
koordinatorka_odboje
28. kvě 2016

Ahojte,
jaká existuje antikoncepce při kojení kromě azalie? Po porodu se mi strašně rozšířily metličkové žilky na stehnech a mám pocit, že se to ještě zhoršuje ☹ Máme to dědičné, budu muset jít asi na sklerotizaci.

kyspanek
22. čer 2021

Holky, kdo by potřeboval, mám Ayreen 2mg krom 9 tablet kompletní krabičku teď novou, napište zprávu, kdo má zájem